Endorphine

Furkan çıkardı bu afiş yapıştırma adetinide...
afis8xd.jpg

Şafak 3 olmasına 30 dakika kaldı :p

merhaba giray,aslında imzamda yazması gerekirdi ama daha önce bizizdeydik, 2 haftadır tunalı gölgedeyiz perşembeleri 22.30da. artık hep ordayız yani,bugünde:) bekleriz,hoşçakalın..

VOCAL_REDHANDED

arkadaşlar gazi mmf konseri kesinlikle bizden kaynaklanmayan bi sebeple iptal olmuştur
tabi bizimle birikte bazı gruplarda aynı aksaklık nedeniyle madur olmuştur...

artık herkesi pazar günü IF e bekliyoruz...!

sierra demiş ki:
merhaba giray,aslında imzamda yazması gerekirdi ama daha önce bizizdeydik, 2 haftadır tunalı gölgedeyiz perşembeleri 22.30da. artık hep ordayız yani,bugünde:) bekleriz,hoşçakalın..

VOCAL_REDHANDED

ya süheyla, ben kaç gündür bakmıorm ya nete, yeni gördüm bak olmadı bu şimdi...
neyse inşallah haftaya ziyaret ederiz, ama pazar günü de IF'e bekleriz, keyifli bi konser olcak umarım, çünkü buna ihtiyacımız var, GÜMMF'de bizden kaynaklanmayan, okuldaki Ömer ABİ'den :dan kaynaklı sorunlarla çıkamadık.. :D

Long Live Rock'n Roll... :metalhead

bende evde yattığımdan dolayı gelemyorum dostlar (dün bras kolum ağardı bea)..nese iyileşince telafi edicem söz!..başarılar veee long live rock'n roll efem..
sevgi,saygı,dio,deep purple,scorpions..

Kimse gelemiyor ne süper :LOL: mevcut seyirciden istifade edeceğiz artık imece usulü :twisted: umarım güzel bi gün olur, bi de sözleri ezberleyebilseydim :roll:

Tüm annelerin anneler günü kutlu olsunnnn!!!!!

Gary sağolasın,biz de sizi 1 yıl aradan sonra tekrar canlı izleyebilmeyi çok arzuluyorduk ama konserlerimiz çakıştığı için kısmet olmadı :(
Mert sağol abi,vizelerim yüzünden ben de sizin programları kaçırıyorum ama affettiricem yakında kendimi :)
Sercanım geçmiş olsun dikkat et kendine,long live rock'n roll!!!!!
Bu arada konsere maç sebebiyle gelemeyen arkadaşlar en azından gollerde bizi de haberdar ederlerse çok seviniriz :LOL:
Biri bizi durdursun :twisted:

slm arkadaşlar... yorumlar için teşekkürler...
ben tam tonları fln duyamadım, daha doğrusu kötü geldi bana... baya da sevmeden çaldım tonları... ama monitörün ekolayzırından olabilir belki de çünkü herkes çok iyiydi dedi tonlar... özellikle zevkine her zaman çok güvendiğim Berkan Abinin de bu yorumda bulunması özellikle sevindirdi beni... neyse, anca bu kadar olurdu çünkü bizden önceki grubun kullandığı amfi benim aletlerle çalışmadı, çok garip bişeydi... ben de direk line'a girdim, yeni alet edevatın avantajını kullandımö bi anlamda... :D bence güzel bi sahneydi ama insanlar pek anlamadı kanısındayım... neyse, organizasyonu ayarlayan arkadaşlara teşekkür ederiz, güzel sohbetleri ve ilgileri inanılmazdı... kolay gelsin diyorum... :D

Geri