Endorphine

erkek vokal mi kız vokal mi
bir bayanla anlaşırsanız umarım bu kişi 80lerin ruhunu bedeninde taşıyan evanesens değilde dio dan esinlenen bi hanlmefendi olur kolay gelsin kardeş
işinize karışmak gibi olmasın ama siz bi kıvanca da sorun ondan herşey beklenir
size şebnem ferahı bile ayarlar :p

eyvallah hocam tabi kıvançlada konuşuruz konuyu
ama bizim vocal işi yılan hikayesine döndü valla
umarım en kısa zamanda birini bulabiliriz...!

bu arada ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz

bütün KIRMIZI BÜLTEN 'E selamlar...

Uzun süredir forumlara giremiyordum , bayağı bir çalkantılı olaylar yaşamış endorphine herhalde ... Neyse en kısa zamanda yeniden sahnelerde görmek istiyoruz.

Andac demiş ki:
Uzun süredir forumlara giremiyordum , bayağı bir çalkantılı olaylar yaşamış endorphine herhalde ... Neyse en kısa zamanda yeniden sahnelerde görmek istiyoruz.
Abi hiç sorma ya bahtsız bedevi olduk bu uğurda 8O
Ama varsın şemsiye açılsın vazgeçmeye hiç niyetimiz yok.Desteğin ve ilgin için sana ve diğer tüm dostlarımıza minnettarız

Cidden vokal arayışı can sıkıcı olmaya başladı... Bu eski abilerin de sesi pek bi inceymiş, hiç düşünmemişler ki bu şarkıları torunlar nasıl söyleyecek diye :p...

Eğer biraz daha vokalsiz kalırsak, Orhan Gencebay cover layıp ben yapcam vokalini

sprint.gif

ah ah bi vokal olsaydı size ne konser teklifleriyle gelecektim varya...
belki vokal bulmuşlardır,konsere çağırıyım diye daldım sayfaya yine yok yine yok neyse hayırlısı olsun.orhan gencebay coverları da son çare tabi.nı hahaha
yptığınız müzikle uzun süre ilerleyeceğinizden kuşkum yok,şakaydı,
hade kolay gelsin

Arkadaşlar hala bir vokal sorunu yaşamaktasınız gördüğüm kadarıyla:(
Umarım en kısa sürede vokalinizi bulup sahalara geri dönersiniz.Sizleri ve müziğinizi çoooook özledik.Sevgilimle siz çalarken tanışmıştım o yüzden sizin yeriniz benim için çook ayrı:)
Vokal bulursanız söz size ellerime mantı yapıcam :)

rockkolik demiş ki:
Umarım en kısa sürede vokalinizi bulup sahalara geri dönersiniz.Sizleri ve müziğinizi çoooook özledik.Sevgilimle siz çalarken tanışmıştım o yüzden sizin yeriniz benim için çook ayrı:)

cok teşekkürler hakkaten,
ama ben mantı sevmiyorum,
diğerleri yesinler,
aslında dert edecek bişey yok,
vokal bulamayacağız gibi gelmeye başladı bana,
bakalım
hayırlısı...
:):(:):(:):(:):(:):(:):(:):(:):(:):(:)

rockkolik demiş ki:

Rockkolik evlenirseniz sana söz düğününüzde de çalarız :)
Vokal olayı arapsaçına döndü,hatta artık yeryüzündeki tüm vokalistlerin aralarında anlaşıp sırayla bizi fıtık etmeye çalıştıklarınnı düşünüyoruz :evil:

valla yalan söylemekten pek hoşlanmam
banada bu vocal olayı çözülemeyecekmiş
gibi gelmeye başladı.....
ama yinede insanların desteğini görmek
güzel. İnsana birazda olsa moral veriyo.
Artık umarım şu olur bu olur diye yazmıyorum
çünkü pekte umudum kalmadı

neyse herkese selamlar....

arkadaşlar,
moralleri bozuk, suratları mutsuz gördüm,
takmayın kafaya
ben bulcam vokal inşallah,
siz yeterki takmayın kafaya,
müziğimizi yapalım ve inletelim bu ankara'yı...

trre

walla bu vokal işi arapsaçına döndü bence kendinize layık bi vokal bulacaksınız geç olsun ama güç olmasın...
neyseki grup iskeleti sağlam buda bisey en kısa sürede sizi sahnede görmek istiyoruz...

çok teşekkür ederiz mert
bizde sizlere başlamış olduğunuz bu yolda başarılar diliyoruz. umarız herşey istediğiniz gibi gider ve herhangi bir sorun yaşamazsınız...

bütün GESTAPO çalışanlarına selamlar

arkadaşlar yarın büyük gün eğer bir terslik çıkmazsa tarzımıza uygun bir vocalle anlaşmak üzereyiz tekrar sahnelerle buluşmayı ve insanlara ulaşmayı istiyoruz umarım bu sefer olur

bize yarın için şans dileyin

herkese selamlar...!

Geri