Endorphine

valla eren bitak?m ?eyleri yoluna koymak için u?ra??yoruz san?r?m eylül gibi tekrar sahnelerde oluruz art?k hiçbir ?ey için kesin konu?am?yorum ama tek bildi?im ?ey müzik yapmaya devam edece?imiz...!

valla eren i?leri yoluna koymak için çal???yoruz san?r?m eylül ekim gibi tekrar sahnelere dönece?iz fakat art?k hiçbir ?ey için kesin konu?am?yorum ama tek bildi?im ?ey müzik yapmaya devam edece?imiz

kendine iyi bak

valla eren i?leri yoluna koymak için çal???yoruz san?r?m eylül ekim gibi tekrar sahnelere dönece?iz fakat art?k hiçbir ?ey için kesin konu?am?yorum ama tek bildi?im ?ey müzik yapmaya devam edece?imiz

arkadaşlar tatil bitti çalışmalar başladı en kısa zamanda görüşmek üzere yaz dönemini biraz boş geçirdik ama bunu telafi etmeye çalışıyoruz
garanti veriyoruz en iyi haliyle endorphine sahnelere geri dönecek..!

guitar352 demiş ki:
endorphine'in vokal aray???n? uzaktan takip ediyorum ve art?k vokalinize kavu?mal?s?n?z diyorum.çookk bekletmeyin.
umar?m grubun kal?c? vokalini bulabilirsiniz ve birlikte güzel konserler veririz...
Eren yalan olmasın bu yaz otuzun üzerinde vokal denedik diyebilirim ama artık senin de dediğin gibi " kalıcı" bir vokal aradığımızdan bir çok kez tereddüte düştük.
Ama daha önce de bahsettiğim gibi Tayfun arkadaşımızla anlaştık gibi gibi
Ama Tayfun denemelerden sonra tatile çıktı ve dönmesini bekliyoruz :roll:
Sahnelere dönüş için şafak sayıyoruz inan ;)

aynen öyle
hasret kaldık
ellerim titriyor ya inanın arkadaşlar...

ve ayrıca burdan gryllus bahar'a slm
iyi dileklerin için teşekkürler...
artık onlarla da beraber calışacağım için mutluyum
o zaman
LET'S ROCK...

merhaba endorphine'in sadık takipçileri,
ben arada kacıverdiğim antalya'dan döndüm...
duydum ki tayfun da dönmüş ankara'ya...
hadi dedim calışalım dedim...
bu sefer de üstün kacmış belçika'ya...
çok garip şeyler oluyor walla,
ben anlamadım...

Selam horserobber, crizzy, Furkany

Yahu sizin işte benim yurtdışı projesine döndü kılı kırk yara yara misali ne vokal aramakmış yahu bak ben burda kurdeşen oldum gelip ben söyliyeceğim vokalde haaaa. :LOL: Şaka şaka..

Endorphine, in bu kadar önplanda olması çok hoşuma gitti. Biran önce ekibi toplayıp şöyle sağlam şeyler yapmanızı bekliyoruz sizden. Ekip gayet güzel. crizzy sen ne yaptın me-33 ü kullandınmı? Sattınmı memnun kaldınmı? Birara yurtdışına çıktım malum benim proje meseleleriyle ilgili yoksa sizi takip edip çaldığınız yerlere gelip dinleyecektim bir türlü fırsatım olmadı. Birarara görüşelim çocuklar.

Selamlar...

slm engin,
saolasın, sorunsuz calışıo alet zaten bildiğin aletlerle calışmak her zaman daha iyidir derim ben,
processorun yanına analog set düşüncem var
farklı efektler elde etmeyi sevdiğim için bi denicem, boss analoglarla çakışacağını sanmıorm...
artık vokalimize kavuştuk diyebilirim, en yakın zamanda bizi nerelerde izleyebileceğin konusunda bu forumu takip et...
umarım yakın zamanda görüşürüz, kendine iyi bak...
esenlikler...

Destek vermek ne demek kardeş. Siz benim ilk göz ağrılarımdansınız. Gönül bağım var sizinle o kadar güzel anılarımız var. Umarım çok çok daha iyi yerlere geleceğinize inanıyorum. Solo gitaristiniz gerçekten sağlam çocuk inançlı ve azimli görmüştüm kendisini sen ve furkanda zaten bu işte yoğrula yoğrula gittikçe çok daha iyi yerlere geliyorsunuz. Furkan yine davulun başına geçince coşuyormu? :LOL: Speedy baterist Furkan :LOL: Gelecek vaaden birisi o da Türkiye de ileride adını çok duyacağımıza inanıyorum bu şekilde çalışmaya devam ederse. Senin azmine ve yeteneklerine zaten saygım sonsuz. Yani destek değildi amacım takdir etmekti. Zaten desteğe ihtiyacınız olmadığını sahnede ispat edeceğinizden şüphem yok.;)

Bu arada ben bir haftalığına kızkardeşimin yanına ingiltereye gittim yoktum burda yeni döndüm. Ordaki işlerimi falan ayarladım. Eylül ün 19 unda kesin ve kalıcı olarak gidiyorum İngiltereye. Artık Turkrocktan görüşmekte mümkün olmayabilir. Müzik işlerine ağırlık vereceğim orda. Bu yüzden burdan sizi takip edemeyebilirim. Ama gitmeden ararım bir görüşmek isterim sizle gayet hoş olur. Eski günleri anarız biraz.

Selamlar...

engin valla ne diyeceğimi bilemiyorum senin gibi bir müzik adamının hakıımızdaki görüşleri bizi çok mutlu ediyor. ben gittiğin yerdede çok iyi işler çıkaracağına inanıyorum umarım şans herzaman yanında olur. gitmeden mutlaka görüşelim kendine çok iyi bak engin en yakın zamanda görüşmek dileğiyle...!

AllexStone demiş ki:
Selam horserobber, crizzy, Furkany

Yahu sizin işte benim yurtdışı projesine döndü kılı kırk yara yara misali ne vokal aramakmış yahu bak ben burda kurdeşen oldum gelip ben söyliyeceğim vokalde haaaa. :LOL: Şaka şaka..

Endorphine, in bu kadar önplanda olması çok hoşuma gitti. Biran önce ekibi toplayıp şöyle sağlam şeyler yapmanızı bekliyoruz sizden. Ekip gayet güzel. crizzy sen ne yaptın me-33 ü kullandınmı? Sattınmı memnun kaldınmı? Birara yurtdışına çıktım malum benim proje meseleleriyle ilgili yoksa sizi takip edip çaldığınız yerlere gelip dinleyecektim bir türlü fırsatım olmadı. Birarara görüşelim çocuklar.

Selamlar...

Obaaa Engin sen buraların yolunu (linkini) bilirmiydin ya :p
Üstadım en kısa zamanda mutlaka görüşelim :idea:

Geri