Endorphine

internalhealing demiş ki:
davulcunuz furkan'la tanismak ve sohbet etmek benim için çok keyifliydi. her ne kadar yol boyu kafasini sisirdiysem de kusuruma bakmasin, alkollüydüm, olacak o kadar. :oops: en kisa zamanda sahnede izlemek istiyorum sizi. görüsmek dilegiyle ;) (anil)

yorucu bi haftasonunun sonrası yeni açabildim bilgisayarı...
çok sağol anıl, dün de yalnız bırakmadın, helal olsun, çok teşekkür,
bu arada çok fazla muhabbetim olmasa da tarzını ve kalitesini çok beğendiğim bi insanın kardeşiyle de tanıştırdın, kendisine de saygılarımı gönderiyorum...
ya,
çok resmi oldu galiba ya... ben bööle bi insan deilim, yanlış anlaşılma olmasın heee... :D
alkışlarını eksik etmediğin ellerine sağlık... en yakın zamanda endorphine ile müthiş işler yapıcaz ve yanımızda görmek isteyeceğimiz insanlardansın...
iyi bak kendine... keep your turn... :D

abi ne yalan söyliim tanımıyorum ama sağol insanların desteklemesi güzel bişey sonuçta merak etmeyin kendimizi hazır hissettiğimizde insanlara sesimiz duyurmaya başlayacağız biraz daha vakit istiyoruz sizlerden...!

Abiler valla ellerim kaşınıyo artık gelelimde rahatlayalım bekleyenlerde rahatlasın basscı hazır haberiniz olsun. Patlayacak basscı var yani içiniz rahat olsun...!

herkeslerin bayramını en içten dileklerim le kutluyorum...
çok düzgün bi cümle olmadı ama idare edin, iyi niyetli bi davranıştı... :D

internalhealing demiş ki:
Furkany demiş ki:
Çok ilginç gelişmeler var desem hadi ordan gene mi bu sefer yemezler diyeceksiniz :D
O zaman bekleyin ve görün :D

bu haberi epeydir bekleyen biri olduğum için, "oh be sonunda yani" derim kesinlikle. 8) zaten mayışmış bi haldeyim, biraz daha sabredeceğim...

kolay gelsin, iyi bayramlar :elsalla
Anıl sağolasın
Anlatmamak için kendimi zor tutuyorum inanın,yer ve tarih kesinleştiğinde burdan iletişim kurarız,buyrun kendiniz görün Endorphine sahne almadığı son 7 ayı boş mu geçirmiş :twisted:

Herkese iyi bayramlar arkadaşlar :elsallaa

Basçı arkadaşımız ve dostumuz Doğukan'ın şehir dışında olması nedeniyle çalışmalarımıza kısa bi süre ara verdik arkadaşlar...
ancak bireysel calışmalar tabi ki devam ediyor...
yeni insanlar gruba alışıyor, yeni şarkılar ekleniyor, transpoze ve aranjeler üstünde duruluyor...
kısacası boşa geçen zamana izin yok...
sahneleri çok özledik ve iyi geliyoruz bu sefer...
bekleyin bizi...

ha ha ha ha haaaaaaa.....
olm
biz ne diyoruz??, hard-rock grubuyuz diyoruuuuzzzz....
hiç Dio olmaz mı??
seninki de laf hani...
güzel olcak herşey :)
kısa zamanada yanınızdayız...
şu finaller de bitseydi...

CaGDaSH demiş ki:
Yahu benim avuçlarım kaşınmaya başladı!!! :twisted:

Giraycm bişy sorcam,Dio var mı Dio???? (var de yaw :mrgreen:)

Abi zaten Dio diye inat ettiğimiz için aylarca vokalsiz kaldık :idea:
Ama er ya da geç sonunda bulduk :D
Olduk beyler olduk finaller bitsin hele bi durun :twisted:

Arkadaşlar yaşadığımız şanssızlıklardan ötürü hala vocal aramaktayız...

Tüm dostlardan ve bekleyen arkadaşlardan biraz daha süre ister ve özrü bir borç biliriz...

Tabi bu dönemi boşa geçirmemekte ve altyapıyı çok daha iyi hale getirmek için çabalamaktayız...

Eğer bize uygun bir vocal görürseniz duyarsanız haber vermenizi rica ederiz.

Endorphine tüm birlikteliği ve arkadaşlığıyla devam etmektedir...

SAYGILAR...!

beyler selamla,uzun zamandır şansızlıklarla karşılaşıyorsunuz,tam tamam artık diyecekken tekrar beklemeye geçiyorsunuz,umarım bundan sonra tekrar tamam artık dedikten sonra bi daha hiç beklemeye geçmezsiniz.Başarılaer beyler,kolay gelsin

Gerçekten sağolun beyler desteğiniz inanılmaz derecede mutluluk verici umarım en kısa zamanda bir vocal bulup konserlere başlarız.
Gerçekten sizleri çok özledik yalnızca biraz daha zaman...

Bu arada çok haklısın gary herhalde ankaranın en şansız gruplarından biriyiz ama biliyorum bir gün biri gelecek ve herşey çok güzel olacak...!

Geri