fender blues junior

bende geçen gün hot rod deluxe aldım.ev kullanımı için elverişsiz di.hatta ufak problemleri de vardı.geri yolladım kıvılcıma.sonra fender blues jr aldım.arkadaşlar sunu çok emin olarak söyleyebilirim ki jr hot rod deluxe dan daha sıcak bir amfi.tonu benim için daha güzel.ufacık tefecik ama içi dolu toncuk :D fx return ü olmaması dısında bir problem yok alette bence.yasasın blues jr kardeşliği :D

arkadasinda input power 120v-60hz
180watt yaziyor

ben birazdan gidip 220 yii 120v ceviren söyle 500wattlık birsey alıcam umarım yanlis yapmiyorumdurr... :roll:

220voltu 120 çeviren bişi olsun.500watt uygundur.ama 250 watt olanda senin işini görür.ama aldığın yere söyle bak bunu ses sisteminde kullanıcam uvultu olursa geri veririm gibi.ya da bak işte ciddi bir yerden falan al.regüleli falan olsun.

tessekkurler fazladan zarar gelmez dıye ben 500wattlik aliyim diyordum nese merter de 6 tane elektrikci gezdim hiçbirinde yok karaköye gidecem sanirim...

bence kendi başına arayacağına müzik mağazalarından fikir al.onlar nerden ne kullanmışlar.çünkü regülesi tam yada yetersiz olandan kesin sıkıntı yaşarsın.bence acele etme

Karaköy Selanik Pasajı'nda bolca var. Fiyatları 30ytl den başlıyor. Yanlış hatırlamıyorsam linktekinin aynısını ya 50 ya da 60 ytl ye almıştım bi 6 ay önce falan.

Aldın mı aldıysan nerden aldın aldığın ürünün Türkiye ye ait olan ithalatcısının internet sitesi yahut telefonunu yazarsan çok sevinirim banada blues junior geliyorda.

blues junior

bende yurtdisindan bi blues jr. aldim(500 euro) uzerinde 220 watt yaziyor onu turkiye de kullanirken bir sorun yasar miyim?cevirici almam gerekir mi?yardimlarinizi bekliyorum

selamlar arkadaslar bende 2 gun once guitar center a gitarlara bakmaya girip bi blues junior sahibi oldum. Amfiyi amerikan strat la denedim tonlari inanilmaz guzeldi ama reverbunu pek begenmedim acikcasi. Bu amfiyi bi efect processoruyle kullansak nasil olur acaba gene iyi verim alabilirmiyiz ? pod xt live la kullanmayi dusunuyorum kullanan arkadaslar yorumlarini belirtirse sevinirim.

Reverbünü ara ara temizlemek gerekir yoksa öter. İyi değildir kesinlikle zira o amfinin en kötü tarafı.

POD xt gibi aletler de takmak zor. Onun için ona bir effect in kanalı takıp/taktırıp ancak öyle kullanmak gerekir.

Ama bence o bu hikaye. Olduğu gibi çok kullanışlı olmakla beraber Jeckyll and Hyde veya mesa boogie v-twin ile alet ciddi canavara dönüşür. Delaydi, ıvır zıvırı artık mikrofonlayıp, çıkan sinyale takacaksın eğer üzerine effect in/out yaptırtmaz isen.

B

cevabin icin tesekkur ederim..bu arada elinde blues junior olan arkadaslar kac paraya aldiklarini belirtseler sevinirim..ben 500 euro ya aldim sanirim bizim memlekete gore iyi bir fiyat

almanyadan satin aldim ben en son sordugumda nakitte 1050 dolar civari birsey istemislerdi ve talep oldukca surekli fiyat arttiriyorlar..10 yil once kuzenim tunelden 1000 dolara sifir usa standart strat almisti...

amerikada guitar center da fiyati 400 dolar + kdv yani 430 dolara geliyor. Amerika disinda bi yerlerden almak biraz mantiksiz ama 800 dolar bile verilir amfiye o kadar iyi yani

Geri