Punch (Rock - İzmir)

Burakcım çok sağol davetine ;) tez zamanda geleceğiz. hatta bu cumayı ayarlarız sanırım. özledik seni dinlemeyi. görüşmek üzere ;)

yine gelemedik ya!!! Bu cuma kesin gelicez artık!! ama yine de sorayım diğer günlerde program var mı? varsa nerede??

sonyboy demiş ki:
mavibulut demiş ki:
bu cuma bende gelicem,bu kez kesin,yeter artık :p ...daha fazla R.A.T.M,daha fazla Punch :LOL:
sevgiler...

goremedım dostum seni...

sevgiler,

Soner - PuncH
arkalardaydım ben,çok güzel geçti program,uzun zaman olmuş...kendi bestelerinizde süperdi...bu bestelere ulaşabilme imkanımız var mı acaba soner sorarım sana? :p
Freedom u çalmadınız ama :cry:,bu hafta bekleriz artık :LOL:

mavibulut demiş ki:
sonyboy demiş ki:
mavibulut demiş ki:
bu cuma bende gelicem,bu kez kesin,yeter artık :p ...daha fazla R.A.T.M,daha fazla Punch :LOL:
sevgiler...

goremedım dostum seni...

sevgiler,

Soner - PuncH
arkalardaydım ben,çok güzel geçti program,uzun zaman olmuş...kendi bestelerinizde süperdi...bu bestelere ulaşabilme imkanımız var mı acaba soner sorarım sana? :p
Freedom u çalmadınız ama :cry:,bu hafta bekleriz artık :LOL:

abi çok feci kalabalıktı..arkadaydım..kulisin ordaydım..freedom u ekledim..izlemek istersen linke dıhlayuvee

izledim klibi. İşte ya özlediğimiz tat buydu :) ama Burak kilo mu almış :p belki kamerada öyle çıkmıştır ;)

sonyboy demiş ki:
PuncH 2 Şubat Cuma gecesi sahne alamayacaktır.. :? İzleyicilere ve sevenlere duyurulur..telafisini yaparız merak etmeyin... :)

Sevgiler,

Soner - PuncH

Hayırdır? hastalık falan yok inşallah! Yine izleyemedik yani neyse haftaya diyelim. Sevgiler size...

aulos demiş ki:
sonyboy demiş ki:
PuncH 2 Şubat Cuma gecesi sahne alamayacaktır.. :? İzleyicilere ve sevenlere duyurulur..telafisini yaparız merak etmeyin... :)

Sevgiler,

Soner - PuncH

Hayırdır? hastalık falan yok inşallah! Yine izleyemedik yani neyse haftaya diyelim. Sevgiler size...

yok hayır hastalıktan dolayı değil..okullar tatile girince dungeon yönetimi bazı tasarruf kararları aldıgı için..tahmin edebileceğin gelişmeler yani..haftaya ve sonraki programların akıbetleri de belli değil..bir süre böyle gidebilir..gelişme olursa buradan duyuracağız zaten..

Sevgiler,

Soner - PuncH

sonyboy demiş ki:
aulos demiş ki:
sonyboy demiş ki:

Sevgiler,

Soner - PuncH

yok hayır hastalıktan dolayı değil..okullar tatile girince dungeon yönetimi bazı tasarruf kararları aldıgı için..tahmin edebileceğin gelişmeler yani..haftaya ve sonraki programların akıbetleri de belli değil..bir süre böyle gidebilir..gelişme olursa buradan duyuracağız zaten..

Sevgiler,

Soner - PuncH

Asla dinleyemiycem yaaa!!!! İnanmıyorum

Geri