Tech 21 / Tm 60

Bu amfiyi bayağdır kullanıyorum. Aptallık edip o fiyat aralığında amfiler aldım. bu amfiye de şans eseri sahip oldum. Tek kelimeyle müthiş ötesi. sakın ola ki bu fiyat aralığında marshall gibi saçma salak amfiler almayın. Lambalı soundu dedikleri kadar veriyor, üstüne basa basa söylüyorum. Ayrıca ev için 60W ın ideal olmadğını söylüyorlar fakat. minimum ses seviyesinde bile tonlar cuk diye oturuyor. ve kimseyi rahatsız etmiyor. deneyiniz,kredi çekiniz,borç bulunuz, ALINIZ :)

Cidden acayip sahip olmak istediğim bir amfi . Coğu yerde falan dinledim soundunuda, eğer seninde varsa imkanın ton kaydı yapmak için dinlemek isterim .Bir de ne kadara aldın amfiyi şimdi ?

jacksonke1 demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
jacksonke1 demiş ki:
Cidden acayip sahip olmak istediğim bir amfi . Coğu yerde falan dinledim soundunuda, eğer seninde varsa imkanın ton kaydı yapmak için dinlemek isterim .Bir de ne kadara aldın amfiyi şimdi ?
satıyor bile :D
Ne kadar satıyormuş :eek:
en son 850ye bırakmıştı ama son durum nedir bilinmez mesa sevdasını bürümüş onunda gözünü :D sıfırı 1300küsür tl yani 500 lira fark güzel bir avantaj. yukarda 770 dolar yazan yerde güncelleme yapmamış bizzat sordum 900küsür dolar dedi.

halilpazarlama demiş ki:
jacksonke1 demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
jacksonke1 demiş ki:
satıyor bile :D
Ne kadar satıyormuş :eek:
en son 850ye bırakmıştı ama son durum nedir bilinmez mesa sevdasını bürümüş onunda gözünü :D sıfırı 1300küsür tl yani 500 lira fark güzel bir avantaj. yukarda 770 dolar yazan yerde güncelleme yapmamış bizzat sordum 900küsür dolar dedi.
Şu an çok para, ama toparlayıp almam lazım bir adet bu bebekten bir gün.

ohoo benim alet görücüye çıkmış :D valla abi satma taraftarı değilim açıkçası.

arka tamponum borçtan dolayı biraz açıldı. kendimi toparladıktan sonra satışa çıkartırım.

Osxfang2 demiş ki:
ohoo benim alet görücüye çıkmış :D valla abi satma taraftarı değilim açıkçası.

arka tamponum borçtan dolayı biraz açıldı. kendimi toparladıktan sonra satışa çıkartırım.
zaten şu piyasada görücüye çıkarsanda satılmaz :D millet yazlık ortamlara vurmuş kendini ne aletler gidiyo su parasına.kış olsa 1 saat durmaz.

Bir yanlışlık olmasın? Ben yanlış anlamadıysam 2x12 770 usd sonra düzeltme yapılmış 900 küsür usd mi???

TM60'ımı Senkop'tan alan biri olarak 2x12 almaya diye gitmiştim meğer hep 1x12 getirip satmışlar 2x12 sipariş üzerine geliyor demişlerdi. Ben 2007 de aldım 785 usd idi şimdi dolar bazında yükseltilmiş 885 usd, yurtdışı fiyatına göre geçenlerde oranını hesapladım 2x12'si hemen hemen 2000 TL ediyor. Durumu tam anlayamadım gerçekten eğer belirtilen fiyat doğruysa tm60'ımı hemen satışa çıkartıp bunu alabilirim...

Musicianfriends.com fiyatı 1x12 609 usd, 2x12 745 usd
Senkop fiyatı 1x12 885 usd aynı artışta oranlandığında senkop 2x12 fiyatı 1083 usd ediyor.

Hafta içi arayıp sorarım senkop katalog fiyatı nedir bende merak ettim. 2007 Kasım'ında aldığımda dolar düştükçe düşmüştü 1.20'lerdeydi 685 dolar olan fiyatı 785 dolar yaptılar 685' e yetişememiştim :) şimdi neden 885 olmuş bilmiyorum. Neyse fiyatının hakkını verdiğini düşünüyorum. Yurtdışından biz getirmeye kalksak daha tuzlu olabilir.

smoothjazz demiş ki:
Musicianfriends.com fiyatı 1x12 609 usd, 2x12 745 usd
Senkop fiyatı 1x12 885 usd aynı artışta oranlandığında senkop 2x12 fiyatı 1083 usd ediyor.

Hafta içi arayıp sorarım senkop katalog fiyatı nedir bende merak ettim. 2007 Kasım'ında aldığımda dolar düştükçe düşmüştü 1.20'lerdeydi 685 dolar olan fiyatı 785 dolar yaptılar 685' e yetişememiştim :) şimdi neden 885 olmuş bilmiyorum. Neyse fiyatının hakkını verdiğini düşünüyorum. Yurtdışından biz getirmeye kalksak daha tuzlu olabilir.
aynen dediğin gibi gittikçe zamlanan bir amfi kendisi al koy kıyıya zarar etmezsin :D

http://www.dobez.com/Urun-Tech_21_TD_60_Gitar_Amfisi-(11409107940001).html

dobezde 754 dolar , trigonda 2x12liği 770 dolar , senkopta 1x12 liği 885 dolar. müzik aletleri satan firmaların stoklarında olmayan ürünlere dötünden fiyat uydurmasını burdan rahatlıkla anlıyoruz.adam yazmış 700 dolar falan ama aradığında stokta yok diyor.yani bu fiyata verebileceklerini zannetmiyorum.şu an gerçek fiyatı sanırım senkoptaki fiyat.bu alet nasıl bu kadar zamlandı durduğu yerde araştırmak lazım :D

amfiyi bugün deneme imkanım oldu. satıldığı yerde 1300 lirayı kredi kartına 10 taksit imkanı sunuyorlardı. öncelikle oldukça sonuca yönelik bir amfi olduğunu söyleyebilirim. çalmaya başlar başlamaz bir kaç çeşit tonu eq v.s. ayarı yapmadan bile başarılı şekilde elde ettim. evet amfiçok güzel tube simulasyonu yapıyor özellikle neck manyetikte clean kanalda bunu çok hissediyorsunuz. yalnız tube amfiyle çalan biri aradaki farkı hissedecektir. tizler alltube amfilerdeki kadar hissedilir düzeyde parlak değil. tabi tuşe hassasiyetide alltube amfilerdeki kadar başarılı değil. yalnız şöyle bir durum söz konusu 60 wattlık fx loopu olan foot switchli ve ton çeşitliliği çok fazla olan bu amfinin standar bir fender blues juniordan daha ucuz olması tercih sebebi yapabilir. ayrıca ev kullanımı açısından blues juniordan veya peavey classic serisinden daha kullanışlı olduğu kesin. benim canımı sıkan tek olay dip gürültüsü olayının yüksek olması oldu. yabancı sitelerde tech 21 ürünlerinin dip gürültüsünün yüksek olduğunu okumuştum. single manyetikli bir gitarda önüne mikrofon koyarak yüksek drive ile çalmak istiyorsanız canınızı sıkabilir.

Geri