panzehir

3 grup çıktık... eheuheue güzeldi bence konserler yine... biz ilk defa çıktık bize yorumu siz yapın. siz çok iyiydiniz yine sahteyle beraber. sizin bassçı paso dönenceye giriyordu çalmıyodunuz dalga geciyor sandım soradan çaldınız güzel olmuş klavyeyle beraber hoş olmuş...

CoFFiN_of_mEvT demiş ki:
3 grup çıktık... eheuheue güzeldi bence konserler yine... biz ilk defa çıktık bize yorumu siz yapın. siz çok iyiydiniz yine sahteyle beraber. sizin bassçı paso dönenceye giriyordu çalmıyodunuz dalga geciyor sandım soradan çaldınız güzel olmuş klavyeyle beraber hoş olmuş...

çok sağol..güsel di bencede ses sistemini en güsel olduğu gündü..ama asol çalcağımız şarkıları çalamadık..kısa kestirdiler sinir olduk moral bozukluğu yaşadık..sizin grubun saoundu çok hoş...grupta sadece vokal pek hoşuma gitmedi onun dışında olumsuz eleştirim yok çok iyidiniz... 8)

lan millet 23 mayısta ege ünvs.bahar şenlikleri başlıyo ilk gün saat 18:00-19:00 arası biz çıkıyoz ona göre bizi yanlız bırakanları vururum

yaa kilise sokaında bi konser afişinizi gördüm bööle koptum yaa çok iiydi!arabesk babaların resimleri falan orjinal olmuş ama gelmek daa nasip olmadı. 20sinde roi'de bizim elemanların konseri war.bekleriz...başarılar...

1 saatlik sürede muhteşem şeyler yaparız artık bütün şarkılar sığar fsdfasdf...
neyse asıl söyleyeceğim şey şu hikaye olan Tevfik Fikret konseri ile ilgili..Bu konserin 6 Haziran da olma ihtimali war ama bu sefer kesin demiyorum ona göre...
Neyse sabah oldu yahu.. :p

walla ege üniversitesindeki konser çok güzeldi o kadar güzeldi ki çalarken duymadık...soundbackler distortion lıydı en güze wokaldi : P
neyse gelen warmı bilmiom ama warsa saolsun ...

forumun bazı yerlerindeki (bkz:kilink) çıkşlarınızdan dikkatimi çektiniz,izmir'de olmadığım için dinleme şansım da yok,ben de girip panzehir.garaj.org a bakayım dedim.. şimdi..

playlistinizin yarısını HIM,diğer yarısını da MTV ve bilimum bar hitleri oluşturuyo,burdan yola çıkarak ne kadar iyi çaldığınızı da varsaysak,sıradan bir bar grubu olduğunuz sonucunu çıkartabiliriz.. çaldığınız şarkının (bkz:Ain't No Sunshine) kime ait olduğunu (bkz:Bill Withers) bilmediğiniz gibi,soundtrackinde bulunduğu filmin adını (bkz:Nothing Hill) sanatçı yerine yazmanız da ayrı bir hoşluk olmuş.. biraz daha özen göstermenizi beklerdim..

sıradan bi bar grubu olduğumuzu bizde biliyoruz zaten..diğerlerine göre daha farklı şeyler çalıyoruz...demomuz çıktığında dinlersin...seninde dediğin gibi bar grubu olduğumuz için bar da tutulan şeyler çalmamız da mantıklı olur heralde...işin misyonerlik heralde ama hiç rahatsız olmadık ayrıca şarkı bilgin içinde teşekkür ederiz..hadi kolay gelsin...

evet gerçekten de öyle. şarkımızı çok hoş ve muhzip. olm lan emrah naapıonuz biz yokken,emrahmuhittindurulahmetcan! alsancağa mı gidiyonuz? o ne ya?? çok komik :p erman-muhi in istanbul(the city of dreams and love)

slm wala isminizi cok duydum burda arkadaslardan burak ve ahmetten haziran 20de izmirdeyim program yaptıgınız belli barlar varsa gelip dinlemek isterim sizi

bi türlü izleyemedigim ama su ana kadar herkesin övgüyle bahsettigi bi grup... umarım bir gün beraber de sahne alırız... ilk konserinizde orada bulunacagım hepinize basarılar :)

bu sene izmir rock organizasyonu düzenlenicektir..ilgilenenler lütfen bi şekilde ulaşmaya çalışsın...beraber toplanıp beraber inşaa edelimşöle izmirde de bi kamplı bi festival istemezmiydiniz....

Geri