Purple Rain

Selam :)

İmkan olursa, Deep Purple "Keep On Moving", "Mistreated", "Wasted Sunset", "Mitzi Dupree" gibi şarkılar da yakışır diyorum.
Canlı duymayı istemişimdir onları hep.

Kolay gelsin :)

sağlık problemleri nedeniyle bikaç haftalık dinlenmeden sonra çalışmalara devam edeceğiz...bu aralar bi konser organizasyonu olursa yer almak isteriz....

şimdi bu grubun durumu nedir ne değildir merak ettim ve purple rain şarkısıyla alakaları olmamasıda ilginç geldi tabii bana..bilgilendirin arkadaşlar...bittimi purple rain şimdi

çok ilginç değil...zamanında Deep PURPLE ve RAINbow ağırlıklı bi repertuara sahip olduğundan PURPLE RAIN adı konmuştu...son cümleni ise anlamadım açıkçası....

bugün bi gelişme oldu...ve BLACKOUT grubundan da beraber çalıştığım ve çok sevdiğim AYLİN le PURPLE RAIN'de beraber çalışma kararı aldık...Kısa sürede klasik rock parçalarından oluşan repertuarımızı hazırlayıp karşınızda oluruz umarım...Bugün belirlediğimiz parçalardan biri daha önceden de çaldığımız Dio - Don't Talk To Strangers...bunun gibi pekçok kaliteli parçayla karşınıza çıkarız umarım:)

Tapatay demiş ki:
bugün bi gelişme oldu...ve BLACKOUT grubundan da beraber çalıştığım ve çok sevdiğim AYLİN le PURPLE RAIN'de beraber çalışma kararı aldık...Kısa sürede klasik rock parçalarından oluşan repertuarımızı hazırlayıp karşınızda oluruz umarım...Bugün belirlediğimiz parçalardan biri daha önceden de çaldığımız Dio - Don't Talk To Strangers...bunun gibi pekçok kaliteli parçayla karşınıza çıkarız umarım:)

Bir dakika nasıl yani? Purple Rain vokalini mi değiştiriyor yani?????

hayır...vokal değiştirmiyoruz...sadece çok sevdiğim biriyle bu hard rock olayını paylaşmak istiyorum..hem çalıp hem söylemenin getirdiği bazı zorlukları aşmak için böyle bir şeye karar verdik...beraber söyliycez...:)

Tapatay demiş ki:
hayır...vokal değiştirmiyoruz...sadece çok sevdiğim biriyle bu hard rock olayını paylaşmak istiyorum..hem çalıp hem söylemenin getirdiği bazı zorlukları aşmak için böyle bir şeye karar verdik...beraber söyliycez...:)

gruba back vokal alıyorsunuz yani :p

Geri