Rocks 'N

cok iyiydiniz bu aksam.. :) ilk defa geldim konsere hep duymama ve bilmeme ragmen.. nie daha once hıc gelmemısım dıe sordum kendıme.. wallahı mantıklı bı cevabı yok.. dusundum bulamadım yook.. bır de ustune vedaa konserı oluncaa.. bı kotu oluo ınsan :cry: :p

Gelen, izleyen, çalan, içen, dinleyen, eğlenen, hepsini yapan herrrkese sonsuz teşekkür ederm bu konser için...10senedir konser veriorm bu benim hayatmdaki en duygusal bi o kdr hırçın veda konserydi...ahmet,semih,erde,alper kucaklarm hepinizi bagetlerme ii bakın...bekleyin ulan beni ....gelicem 5ay sora:D

Gercekten cok cok cok cok cok cok cok eglenceli bir konserdi, beni bu konsere cagirdiginiz, soylememi istediginiz icin hepinize tesekkur ederim rocksn...
Aygenc, tertip, kendine cok iyi bak :D
Seviyorum hepinizi :)

çok az kalmak zorunda olduğum için çok üzüldüğüm bir performanstı..uzun süredir yoktunuz marmarada..özlemiştik doğrusu..Ve tek kelimeyle harikaydınız. en son karasevda coverını dinleyip kaçtıktan sonra konserden knocking on heavens door nağmelerinde dayanamayıp 5 dk lığına geri döndüm. :)
Kendi evinde olmak nası bir durumsa, tanıyan tanımayan hepimiz gerçekten bunu hissettik. Elinize, sesinize, enerjinize sağlık
özletmeyin kendinizi bu kadar,

bu anlamlı aksamda bizi yalnız bırakmayan , gelen, içen, oynayan herkese çok çok teşekkurler :)
gerçekten eglendik,
uzun bir aradan sonra bu şeyleri başlatan kadroyla bir arada calmak superdi, onlarada çok çok tesekkur ediyorum :D
aygenç im, sen askere git gel daha yapılacak işler var :)

Konserin gazina gelip sahneyi kirdigim ve gecici rahatsizlik verdigim icin herkesten ozur dilerim :)) onun disinda gordugum yasadigim en eglenceli konserlerden biriydi, son sarkida dinleyicilerimiz tarafindan sahnenin basilmasi da ayri bi olaydi yani :) super oldu, Aygenc cim donunce bi konser daha verelim bence

duff_mania demiş ki:
Konserin gazina gelip sahneyi kirdigim ve gecici rahatsizlik verdigim icin herkesten ozur dilerim :)) onun disinda gordugum yasadigim en eglenceli konserlerden biriydi, son sarkida dinleyicilerimiz tarafindan sahnenin basilmasi da ayri bi olaydi yani :) super oldu, Aygenc cim donunce bi konser daha verelim bence
:LOL:
erdem pasam sana sahneler feda :LOL:
Rocks N in duygusal anlamda en saglam oldugu kadroydu bu ve dün akşam tekrar aynı sahneyi paylaştık ztn bekliyodum bu denli güzel ve duygusal olucagını, ewet bekliyodum :D
su bizim davulcu bitirsinde askerligi özlenen degerleri yasatmak boynumuzun borcu..
aygenc senle sonra konuscaz olm :)

güzel konserdi...
tamamen kişisel görüşlerim doğrultusunda rocks n in bu güne kadar sahip olduu en iyi kadroyu yeniden bi arada izleyebilmek çok keyifliydi
gün geçmiyor ki rocks n bize bişeyler öğretmesin
hayırlı tezkereler aygenç

Ben de Ahmetle görüştüm hala çakı gibi rockstar maşallah...Yine gizli ekipman işleriyle uğraşıp bomba gibi dönmek peşinde...Dönücez...Merak etmesin...merak etmeyin...şimdilik herkes kulaklarını paslandırsın biz yokken...öpüorm gözlerinzden

bilkentte gec kesfettigim grupsunuz, cok seviyorum sizi, hic ses cıkmıyor ama nerdesiniz yaa yokmu konser
:(
( not: solemeden olmaz, iki gitaristte birbirinden tatlı :ask )

bu arada eklemeden olmaz, 8 marttaki konserde, davulda ONUR AYGENC 1yıl aradan sonra, vatanı gorevini tamamlamıs olup sahnede bizlere eşlik edecek, bassta ise ERDEM arkadasımızın iş gerekceleriyle yurt dışında bulunmasından dolayı ANIL bize eşlik edecek 8) ;)

artık vokallerde HADI ELOY bize hep eşlik ediyor :twisted: :metalhead

8 martta yapılcagı solenen organızasyonun yenı tarıhı konusnda bır bılgım yok ama çizmeli kedi de olmayacagı kesın..
ve Rocks'N ekibi olarak çizmeli kedi mekanı ile bi daha alakamız olmayacagıda kesin olan ayrı bir konu!

Geri