ZıwanA (Alternatif) - Bursa

Bol bol fotograf,o Allah'ın emri :LOL: Can iyi sıyırdın,dua et istirahat falan,yoksa hiç şansın yoktu,bayramın 1.günü Antalya'daydın 8) Kıbrıs olayı yalan bu arada,Mardin'e gittiğimizde de karşısı Suriye'ydi,bi türlü geçemedik :kaydim

Turgut'cum hakkaten özlettin yani..İlk Ankara programına bekliyorum,ne zaman olur ben de bilmiyorum gerçi ;)

Bence de davulcuyu bırak :LOL: Şaka şaka severim keratayı 8) Grubumuzun gitaristlerinden pek sevdiğimiz Yalçın kardeşimizin (düğünde hissettim kendimi lan :? ) doğum günüydü bugün..Nice yıllara hep beraber inşallah..Long live Rock'n Roll Yaço :twisted:

ZıwanA albüm hazırlıklarına taz gaz devam ediyor :arrow: 4.şarkı da bitti,yavaş yavaş artık :metal

Son olarak herkesin yeni yılı kutlu olsun şimdiden :zipla İstanbula (Handan sana yok :seytan ) ve Ankara'ya da burdan selamlar :elsalla Ankara unuttu sanki bizi bu aralar ama neyse :|

Ankara unuturmu lan sizi!!!
yalcınnnnn laaa iyi ki dogdun olum hehhehe
Ankaraya gelde gereken kutlamayı yapalım kardeşim
bak iyiki dogmuşsun ki bizde seni tanımışız tee buralarda çalıyosun bizi coşturuyosun hehehe
happy birthday yalcııııın!!!!

ylba.jpg

hepinizeeeeee/tüm zıwanaya:)/// şimdiden iyi senelerrrrrrrrrrrrrrrrrr...yalçınnnn senindeeee doooommm gününnnn kutlu olsunnn niceee senelere... :D //sizn albümü ben göremem heraldee artık amerikaya bi tane yollarsınız bana...neysee ordan takip ederim artık...öptm sizi....

Beyler sizinle 9 aylık bir tanışıklığımız var ama sanki 9 yıl olmuş gibi geliyor bana
zamanında Garajda LCD ekrana kafamı gömdüğüm günleri beni sarhoşken sahneye çekip hepberaber sahnede bana altta kalanın canı çıksın yaptıgınız günleri...deliler gibi kafa sallayıp hoplayıp zıplayıp eglendigimiz günleri 2005 yılında bırakıp o günleri hiç unutmıycagımı bilmenizi istiyorum
Ergin,Hakan,ERKAN!!,Yalcın,Ugur abi hepinizin...
:LOL: hehehee şaka şaka Hepinizin yeni yılını kutluyorum!!!
Mutlu Yıllar Zıwana!

Geri