ZıwanA (Alternatif) - Bursa

ZIWANA RULEZ
untitled10zm.jpg

ewet yine ben yoktum :(
ya olmuyoo yaa bizzat grup elemanlarına gıcık olmaya başlıoorum ...
eet size konser teklıfı gelin bizim evde calın walla parası neyse oderiz ben seyircide bulurum 20 tane fln garage ı aratmayız beyler ne dersiniz ;)

eet size konser teklıfı gelin bizim evde calın walla parası neyse oderiz ben seyircide bulurum 20 tane fln garage ı aratmayız beyler ne dersiniz ;)

spider_in_mud demiş ki:

nasl yaa 20 kisiyemi calıoz biz...!!! :?

taam gelir calarz ama sana 2 kat fiyat.... :twisted:

Beyler sanirim garagedaki en iyi repertuara siz sahipsiniz.Istedigimiz sarkilari caldiginiz icin grup elemanlarina (ozellikle basci arkadas cok ilimli davrandi bu konuda) ve mikrofonu verip sarkilara eslik etmemi sagladigi icin vokalistinize tessekkur ediyorum.En kisa zamanda sizi tekrar dinlemek dilegiyle...
saygilar!!!

Cicatriz demiş ki:
Beyler sanirim garagedaki en iyi repertuara siz sahipsiniz.Istedigimiz sarkilari caldiginiz icin grup elemanlarina (ozellikle basci arkadas cok ilimli davrandi bu konuda) ve mikrofonu verip sarkilara eslik etmemi sagladigi icin vokalistinize tessekkur ediyorum.En kisa zamanda sizi tekrar dinlemek dilegiyle...
saygilar!!!

Bir bakıma görevimiz 8) Aslında laf aramızda okadar da memnuz değiliz repertuardan,gerçi normal her hafta çalan biziz :roll: Neyse zaten repertuar yenileniyo yeni yılla beraber,ki besteler ekleniyor bu sene,güzel olcak güzel ;) Bu arada her zaman ödemekten kaçınmadığım vefa borcumu ödiyim Ankara'ya,kısa bir aradan sonra bu hafta yine çok güzeldi,cidden özlemişiz :!: Gelişmelerden bahsediyim biraz da...ESKİŞEHİR programlarımız başlıyor kısa bir zamanda ARES adlı mekanda..İZMİR görüşmeleri var,mekan kesinleşmedi,kısa bir zamanda seçim yapıcaz..BURSA programlarına zaman yarattıkça devam edicez,ne de olsa memleket..

maresalx demiş ki:
where is my mind oLayı icin teşekkür ederim sesimde boru gibidir genede iyi soyledim..bu arada erginle hako agzıma agzıma niye tutuşturdu anlayamadım bişimi ima etmeye çalıştınız siz :LOL: zuhaaa beyler resim gondericem dun geceden
Pis Rockstar seni haftaya başka action yapabilirim bilmiyorum suprizler insanı Can :D
heheeh
mukemmeldiniz dun gece ;)
Ugur'un wicked game demi shovuna hayran kaldım metalci olmuşuz hepimiz helal valla :D

JAAAAAN IS BACK!!!!

adamım ozlemsm seni!!! HOSGELDIN ARAMIZA!!!!

where is my mind olaina gelince...olum orda sahne alan bı cok grubun solıstınden daaa gusel sesın merak etme!!! :p

yaa yumurta topuklar su alıo.. :( cok fena usuttuk mideyi cikamıom işe 2gundur :?.. ama benm kayınco war ona verdim MinibuZu...o çalısıo..hem sen daa tespih acan bana :x

Şu foruma girmediğim bu kadar da belli olmaz ki :!: Spider,Chuck..geyik,tad,tuz,diimi :|

Neyse,küçük bir güncelleme yapasım geldi :LOL: Cuma Ankara Garage Bar devam..Cumartesi Bursa Çaçaron,İstanbul ve Ankara :?: arasında değişicek..Pazar günleri için Eskişehir Ares görüşmelerimiz olmakta..Ayrıca İstanbul'da yeni bir mekan söz konusu,kesinliği ve günü belli değil..Yakında bir İzmir konseri,onu da zamanı gelince duyurucaz..Son olarak,içimde kalmasını istemediğim ve grup olarak uzun zamandır beklediğimiz bir gelişme,1 ay içinde stüdyomuza kapanıyoruz ve çalışmalara başlıyoruz,rutin programlara devam tabiki :twisted: Her adım daha güzel şeyler getiriyo,adım adım o güne doğru gidiyoruz,herkes sağolsun :dans Ama alırım paramı :seytan

Geri