ZıwanA (Alternatif) - Bursa

eheh

logo bomba olmuş ya. hoşuma gitti. özendim bende yaptırcam birine. bizimki patlıcan mı? :D
takılalım yaşayalım müzik eksik olmasın çıkalım sahnelerde eğlenelim eğlendirelim. ben eğleniyorsam herkes eğlenecektir mantığıyla asılalım 50cl lik bardaklara! haydeeeee
niye yazdım lan bunu ben? :?:

Re: eheh

UglyKidKoray demiş ki:
logo bomba olmuş ya. hoşuma gitti. özendim bende yaptırcam birine. bizimki patlıcan mı? :D
takılalım yaşayalım müzik eksik olmasın çıkalım sahnelerde eğlenelim eğlendirelim. ben eğleniyorsam herkes eğlenecektir mantığıyla asılalım 50cl lik bardaklara! haydeeeee
niye yazdım lan bunu ben? :?:

Ajan bence kafan güzel,sen daha iyi bilirsin gerçi de :beer Cuma'ya saklasaydın kendini Koray'ım Kabasakal'ım..Logo pek şükela oldu hakketten,albüm kapağa olur mu bence olur :fikrimvar

cambaz demiş ki:
olum çıkarn şu albümü artık

Çıkıyo çıkıyo,kapağı çıktıysa gerisi gelir :utandim Hele şu şarkılar bi bitsin,hele ben askerden hayırlısıyla 2 kol 2 bacak geliyim hepsi olcak,sabır efenim sabır ;)

Bu arada son hatırlatma

10 MART CUMA @ 22:00 @ ÇAÇARON BAR

ZIWANA

Çaçaron icin bişi dicem bilmeyenler için böyle tavanda bi flaşör var çıstak çıstak allengirli afilli bişi yanar dönerli çok kaynak
böyle Hande Yener,eller havaya tarzı bi yer
Bira 5 ytL 50'lik
ferah geniş bi mekan sahnesi yüksek,güzel
bide en çok dikkatimi çeken bi dolu kız var Garage'daki gibi 600 erkek 3 kız degil ( bunu neden söyledim ?;abaza adam yoktu icerde gayet nezih bi ortam )
haaa bide ortalarda gezen saçında Papatya takılı bi kız vardı adı Evrimmiş pek bi şukela bi kız
------------------------------
Sevgili zıwana,özellikle erkan i***si arkamızdan gelirken eve kaçmışsın :x taaa Bursa'lara kadar geldim bi cekim yapamadan gönderdiniz ya beni helal olsun!!! :evil: :evil: :evil:

EEE anam napiimm..sen bizi cekmee geldın NÜ'yü cekmissin...sora gece 03:30da hadi cekim yapalim dion..3 saat calmısım..hopla zıpla..tam oturmusum..grubun yarısıda yok..(eko ewe kacmıs-uurda aliswerise gitmsiti(çitos mitos almaaa) cekelim dion hala..
neyse sole 30 snlık bişiler war ama elinde oda hatira kalır sana..yine bekleriz...ama insan gibi bi organzsyon olsun..habermz olsun kacta gelceeen falan..yaada ertesi sabah kargaları bekle kahwaltılari bitsin ole git!

Can kardişim geldi ziyaret etti bizi sağolsun,programın son şarkısına denk gelse de 8O Neyse en azından ZıwanA stüdyosunu görmüş oldu,,Yine bekleriz paşam,solmadan toplıyalım çiçekleri :twisted: :twisted: (Anladın sen :idea: )
Bu Cuma uzun bir süredir gelemediğimiz bir mekana çıkma olasılığı var(Ankara diim ipucu olsun hade 8) ) Ama son zamanlarda aldığım karara sadık kalıyorum ve kesinleşmeden bişi sölemiyorum..

(Bu arada merak edenler için: Albüm hazırlığı stüdyomuzda tam gaz devam ediyo..Çok güzel bişiler geliyo,yavaş yavaş gidiyo ama hakketten güzel şeler geliyo..Bu arada stüdyoda boş zamanlarımızda da durmadık,çitos çıtırdatır gazoz hüpletirkene yeni coverlar kattık playliste,onu da sölemeden geçmiim dedim..Saygılar efenim ;) )

hako demiş ki:
Bu Cuma uzun bir süredir gelemediğimiz bir mekana çıkma olasılığı var(Ankara diim ipucu olsun hade 8) ) Ama son zamanlarda aldığım karara sadık kalıyorum ve kesinleşmeden bişi sölemiyorum..

amanınnn.... :twisted: ne zaman kesinleşir ki acaba... gelin olm çabuk bak adam dövecem ben daha yardım edersiniz bi el atıp 8)

F0r90tteN demiş ki:
hako demiş ki:

amanınnn.... :twisted: ne zaman kesinleşir ki acaba... gelin olm çabuk bak adam dövecem ben daha yardım edersiniz bi el atıp 8)
olaylara karışmayın :twisted: 8)

maresalx demiş ki:
F0r90tteN demiş ki:
hako demiş ki:

şşşş :D:D:D

septic demiş ki:
spider_in_mud demiş ki:
ya benim daha ii bi fikrim var yollayın 2 gun benım yanımda ankarada kalsın dovmekten beter olur :)

ankaraya gitmesi için önce bi eskişehrden geçmeli :D

sütdyo gerçkten muazzam olmuş,rockstarlar geliyoo desenise!!

hadi kolay gele.... :elsallaa

Eskişeer'e uğramadan Ankara'ya geçen bir Eko'yu düşünemiyorum zaten(benzetme yapcaktım şuna benzer gibisinden ama adam prototip,benzetemedim bişeye 8O Stüdyoyu gören nadir insanlardansın Septic bacı,tebrik falan yane,beğendiğin için de şükran..Grupta 1 tane Rockstar var,onu da atlamıyım dedim :twisted: )

maresalx demiş ki:
F0r90tteN demiş ki:
hako demiş ki:

Puahuahaha..Anılım sosyal faşistim hedefi göster yeter ayıp ettin ;) asker öncesi takılmaca eğlenmece,inşallahh,ösledik valla..Ama Cuma'dan önce belli olmaz,perşembe akşamı ters bi tel gelebiliyo biliyon :LOL: Yannız olursa feci kaynak olur,yeni şarkılar şükela-i müstesna,aferetül muamma 8)

Geri