Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

slm canlarımm!!!
bu bayram gununde konserınızde olmadığım için çok uzgunum ama 12 kasımdaa çok eğlencess dimi???hanı böle kutlama fln.....ok????
hadi sizee başarılarr
uamrım gecen haftaki olay gibi bı durum yaşamazsınızz

ormanda kaybolma karanlıkta ki ışığı bul...

çok iidiniz..sercanın elinin sıkışması hariç çok süperdi(bu olayı bi tek ben gördüm ha çaktırmayın :LOL: kimse bilmio ona göre)..tebrikler canlarım...

ilay gene çığlığı attın helal sana...

12 kasımda tekrar görüşürük...

osssssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssss ;)

doruk bi insan bu kadar mı çakal,bu kadar mı hin,bu kadar mı cin olur???

yoo yoo...foyanı meydana çıkarıyorum: bu var ya bu....konsere gelmedi bile!!! :D :D

şaka maka...konserle ilgili düşünmcelerime gelince...evet 29 ekimden sonra, bu seyirci, pek bi az geldi gözümüze..ve tabi ki ufak tefek aksilikler oldu..ama yine de gayet keyiflliydi.. :)

sercan da küçük bi kaza geçirdi..canı yandı sanırım...sercanım geçmiş olsun...

gelen herkese teşekkürler...:) :)

12 kasım da garage da görüşmek dileğiyle..:)

konser gayet iyiydi boyle kucuk aksiliklerler olabilir turkce sarkılara diyeceim yok gayet başarılıydı ama diğerlerine biraz daha calısılırsa cok daha iyi olur özellikle muse'lara.

cok başarılar....

ya kusura bakmaın konsere gelemedık. umarım 12 kasımda gorusuruz. sbu arada saol adılcan gtarm ıı olmus ama sankı sol -si tellerı arası bras daa fazla bosluk war sımdı.weya bn gtarımın eskı halını unutmusum. nese yaw basarılar.

Bulanıma girmeyenler :!: ....girmeye az kaldı.. bekleyin.. cok yakında :!: :twisted: :p

bu arada tesekkürler..
elimde önemli bisey kalmadı ya.. ufak bir kaza oldu.. gecti.

al2bmkapak.jpg

Haberi ben vereyim dedim! Osiris demo 'Albüm ÇOK Yakında'ymış! ben ve arkadaşım Bora (lykin) kapağı tasarlıyalım dedik! beğenirsiniz umarım! herşey gönlünüzce olsun canlarım!

kapak afiş tasarımı yapılır! 8)

msnden ulaşın :D :D :p :!:

Arkadaşlar malesef 12 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek Garage konseri iptal olmuştur...

Ama 13 Kasım Pazar günü Biziz Rock Bar da sahne alacağız.. Teşekkürler :)

HangNaiL demiş ki:
maxmash demiş ki:
Arkadaşlar malesef 12 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek Garage konseri iptal olmuştur...

konser iptal olmadı siz iptal oldunuz... yanlış anlamasınlar dimi???
kesinlikle oyle yapılan ayıp arkadaslar etik bilgilerınz muzık bılgınz kadar gelişir umarım saygılar konsere davetlisinz beklerim ben bu kadar insanım utkucum sagol bu arada

spider_in_mud demiş ki:
HangNaiL demiş ki:
maxmash demiş ki:

konser iptal olmadı siz iptal oldunuz... yanlış anlamasınlar dimi???
kesinlikle oyle yapılan ayıp arkadaslar etik bilgilerınz muzık bılgınz kadar gelişir umarım saygılar konsere davetlisinz beklerim ben bu kadar insanım utkucum sagol bu arada

ya zeynep bu yaptıgın konusmayı biz haketmiyoruz.. biz cıkmayalım demedik.. sen cıkmayın dedin.. fason cıkmıyosa bunun bizimle ne alakası var! anlamıyorsun.. biz fason değiliz fason ayrı bir grup.. biz bu konser cıkmak için hazırlığımızı yaptık ekipmanımızı tamamladık.. sen cıkmayın dedin.. etik deger kavramı yeni bir anlammı kazandı.. anlamadım

Ben yapılan terbiyesizliğe karşıyım bize söylenmeden konserimizin iptal oldğunu öğrendik kendileri çok profesyonel yaptıkları profesyonel organizasyonda başarılar dilerim 13 kasımdada bizize beklerim...

Geri