Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

arkadaşlar hala vokal bulamadıysanız DEPREM için buldugumuz vokali size ayarlayabiliriz :LOL: bi bakın begenirseniz oldu bu iş :LOL:
untitled15vg1.jpg

O S i R i S

ya sız benı nıye umursamıyorsunuz ben vokla olucam sıze :p hayyalerımde hep bı alternatır grupta bırlıkte sahne almak vardı ( fazlamı yalan soyledım) ama osırısle sahne alıncak grup be abı.. grubun elemanlarını ınsan olarak cok sevıyorum bı de grallar kı.. ıbo mesela ahh ah nasılda meklek gıbı gelıp gıtar calıp kayboldu ahh ah.. neyse ben vokal olma adayıyım sızın grup ıcın sarkıları bı yazarsanız goruselım.. sahne performansımda superdır ha bı asker kadar sureklı ve sabıt durabılırım

vokal arayışlarımız hala devam ediyor.. var bişeyler yakında bulucaz gibi geliyor bana.. vokal sorunumuzu hallettikten sonra yeni repertuvarımızla program haberi geliyor 8) ilgilenenlere duyurulur :!:

slm 2005'ın son gununde osirise başarılar we ii wokal dıliyorum...her zmn dediğim gibi en şekilde osiris.....happy new year böcüklerim

ormanda KAYBOLMA ,KARANLIKTAKİ IŞIÐI BUL ....:)

bostonwine vokal problemimiz yüzünden yılbasında cıkamıyoruz sahneye.. ama en kısa zamanda konserle baslıcak.. subata yetisir sanırım..

Bu arada herkesin yeni yılını kutluyorum.. (grubum adınada)
bu yıl umarım herkes için cok iyi gecer.. bizim içinde önemli bi sene..

Sevgiler & Saygılar & Gülücükler & VODKAlar & İyi Eğlenceler

hepınızın yenı yılı yenı umutlarla yenı mutluluklarla yenı ufuklarla yenı asklarla yenı heyecanlarla ve bınlerce fırsatlarla dolu olsun hepınızın yenı yılı guzel gecsın...

sızde bızımkını kuytlayın len...

biraz geç bi kutlama ama olsun...gelen yıl hepiniz için mutlu,ferah olsun canlarım..ve gerçekten sağlam bi vokal bulup, sahneden daha fazla da uzak kalmayın! :) herşey dilediğiniz gibi ola.. :D

hepinizi seviyorum :)

mutlu yıllar herkese...

fromhelllll demiş ki:
arakdaşlar pek şevkizi kırmak istemem ama sizi dip te dinledim müzikten anlamayanlar icin tam bir goz boyama grubu gibi gorunebilirsiniz ama solo gitarcınız dısında hakikaten müzistyen diyebilecegim kimse bulamadım grubunuzda hatta solistin kendini muzik divası sanan haraketleri ile bir yere gelemezsiniz ben alternatif müzik menejerligi yapıyorum lütfen dediklerimi dikkate alın ve ciddi şekilde çalışın yasınızın kucuk oldugunu sanıyorum calısırsanız başarılı olabilirsiniz

öncelikle...bir eleştiri yazarken,belli nezaket kurallarına uymalısın..uyduğun oranda kaale alınırsın..ve şu mesajın da seni kaale almamamız için bağırıp duruyor ama, yine de adamdan sayıp cevap yazıyorum..belki de sadece üslubü bilmiyorsundur..
sanırım bahsettiğin konser,19 kasım konseri..yani polise ihbar edilmemiz sonucu yarım kalan konser.. o gün vokal bendim sahnedeki..eleştirin için teşekkürler ama sahnede dediğin tarzda harketler yaptığımı düşünmüyorum..böyle tavırları bırak,"bir müzik divası" olduğumu ASLA düşünmüyorum...şu an osirisle çalışmıyorum,ama yine de onlar için de bir kaç çift söz etmeyi boynumun borcu bilirim..
Bu insanları müzisyen olarak nitelendiremeyceğini söylemişsin..sendeki müzisyen tanımını bilmiyorum ama,osiris elemanları müziği çok sevip onun için çalışıyorlar.. Bu arkadaşlar, tabii ki profesyonel değil..kusursuz çaldıklarını, mükemmel uyumu yakaladıklarını iddia etmiyolar..ama bunun için devamlı çaba gösteriyolar..kesinlikle dediğin şekilde bir tabiri de haketmiyorlar bence..
bunlardan hiç haberi olmayan bi insan, gayet saygısız bi üslupla gelip onları ucuz cümlelerle "eleştiriyor"...
alternatif müzik menejerliği yaptığını söylemişsin..ama ben yaklaşımını hiç de profesyonelce bulmadım..
ve sen hiç merak etme ,çalışıyorlar..
saygılar..

fromhelllll demiş ki:
müzikten anlamayanlar icin tam bir goz boyama grubu gibi gorunebilirsiniz

o zmn senin için göz boyama grubu olarak gözüküyoruz..

fromhelllll demiş ki:
solo gitarcınız dısında hakikaten müzisyen diyebilecegim kimse bulamadım

müzisyen oldugumuzu kim söledi? müzisyen diye tabir edilen insanlar belli şeyleri aşmış, bi yerlere gelmek için çaba göstermiş ve bunu başarmış kişilerdir.. biz de müzisyen olmak için ugrasıorz zaten...

fromhelllll demiş ki:
grubunuzda solistin kendini muzik divası sanan hareketleri ile bir yere gelemezsiniz

bizim solistimiz (o günkü solistimiz) bi bülent ersoy deil (bizim yaptıımız tarzda daha farklı bi tabir kullanılabilir diva yerine, mesela ilah denilebilir,
buna örnek te amy lee weya şebnem ferah olabilir) bunun kendisi de farkında, sen daha iyi gözlemleseydn, çok çok fazla bi sahne tecrübesi olmadıını anlardın, ilay da bunu yukardaki mesajında söylemiş...

sanırım daha fazla bişey sölemeye gerek yok... ben senin piyasayı takip edip tanıyan, we de alternatif müzikten anlayıp ta menejerlik yapan biri olduunu da düşünmüorm.. eger bunun tersi çıkarsa da, alternatif müzigi takip ettigime we sewdiime inanmam...

Geri