Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

Demo duyuyorum.. Çıkmış diye duyuyorum (bu lafı kim etmişti hatırlayın bakalım :twisted: ) NErde bu demo ankaraya sürüldümü? Haydin hayırlı olsun... bizimde stüdyo kaydına az kaldı merka etmeyin çok ediosunuzdur eminim :D :D :D :LOL: 8) :twisted: :arrow: :idea: :?: :!:

Tmm :D
28 Ocak 2006 Ctesi günü Fas-On, Dem, Seyduna@ If Performance Hall Açılış 15.00 Giriş: 7.5 milyon+Bira Tüm Osiris elemanları davetlidir. Ayrıca doğum günümü kutlicam onun için yazdım yannış anlaşılma olmasn lütfen...

sanki konsere davetiyeyle alıyolar.. adilcan lolipopu alınmıs bebeler gibi davranıyosun.. dikkat cekmeyemi calısıosun. kendi grubununun forumu yokmu senin..
konsere tabiki gelicez DEM lenmek gerek çünkü..

hahaa lolipop :p işte hersey bundan ibaret. anlamıyorum ben bu cocukları ya. osiris diye bir grup olmasa hic biri piyasada yoktu. şimdi su hale bak. ayıp ediyosunuz arkadaslar birbirinize. hoş osiriste fasonda yeni saglam kadrolarını kurmus ama. siz hepberaber siz oldunuz. bence kendinize ceki düzen verin arkadaslar. osirisin demosunuda merkala bekliyorum gercekten

caner

O_s_i_r_i_s demiş ki:
grubumuzda bazı eleman değişiklileri olmustur.
son hali budur. uzun bir süre bu kadroyla devam etmek istiyoruz.

Vokal: mine (scold)
solo gitar/back vokal: çagrı (funnyasme)
ritm gitar : ibo (maxmash)
bas gitar: baran (mithrandil)
davul : sercan (p_absolution_q)

----------------------------------------------------------------------------

osirisin 4 şarkılık demosu cok yakında..

:!:

ne diyim, grup kuruldu, üyeler oturdu, provalar başlıyor, bundan sonra iyi şeyler olacak gibi, bazıları inanmak istemesede. demo da yakın, parçalar iyi, bi durun yavaş yavaş bireysel besteler de oturur, bi onları görün, sonra isteyen yorumunu yapar, isteyen bozulur, isteyen sevinir. ama şunu söyliyim ki bu gruba girdiysem yarım bırakmak, bi yerlere gelmeden geri çekilmek olmaz, elbet elimizden geldiği ölçüde bu grubu olabilecek en iyi yerlere taşıyacağız ondan da hiç korkmayın, rock dünyası büyük bir dünya ve bu dünyada bir küçük imza da biz atmazsak gözüm açık giderim...

p_Absolution_q demiş ki:
sanki konsere davetiyeyle alıyolar..
Hyr ben doğum günü partime davet ettim konsere deil... hoş doğum günümüde orda kutlicam kaan sende soad seviosan gel derim hoş system çalmicaz belki senin için bitane çalarız görürsün rana söleyebiliomu söyleyemio mu..

mithrandil demiş ki:
ne diyim, grup kuruldu, üyeler oturdu, provalar başlıyor, bundan sonra iyi şeyler olacak gibi, bazıları inanmak istemesede. demo da yakın, parçalar iyi, bi durun yavaş yavaş bireysel besteler de oturur, bi onları görün, sonra isteyen yorumunu yapar, isteyen bozulur, isteyen sevinir. ama şunu söyliyim ki bu gruba girdiysem yarım bırakmak, bi yerlere gelmeden geri çekilmek olmaz, elbet elimizden geldiği ölçüde bu grubu olabilecek en iyi yerlere taşıyacağız ondan da hiç korkmayın, rock dünyası büyük bir dünya ve bu dünyada bir küçük imza da biz atmazsak gözüm açık giderim...
kolay gelsin başarılar :twisted:

sercan grup yeniden (yeniden diyorum cünkü buyuk degisiklik oldu kadroda) kuruldu herhalde

artık söyle bi cıkın bizlerin karsısına özledim valla ben yine senle kutuda sanki ayarlanmıs gibi karsılasmak istiyorum

neyse cok basarılar

amanınn gitara servis arkadaşım,(arka koltuk,kapının yanındaki pencere kenarıyım ben,hani binince bi yana kayardın ya geçen sene:) çağrı gelmiş!! hayırlı olsun,gruba da yeni haliyle başarılar diliyorum,konserlerinize gelçess umarım,kendinize iyi bakınn.

zorknemesis demiş ki:
p_Absolution_q demiş ki:
sanki konsere davetiyeyle alıyolar..
Hyr ben doğum günü partime davet ettim konsere deil... hoş doğum günümüde orda kutlicam kaan sende soad seviosan gel derim hoş system çalmicaz belki senin için bitane çalarız görürsün rana söleyebiliomu söyleyemio mu..

Lütfen fason hakkındaki haberleri kendi forumunda ver. Havanıda orda at muhteşem ikna kabiliyetini orda kullanmayı dene.. Burası Osiris forumudur Yalnızca Osiris grubuyla ilgili olan herşey yazılabilir veya tartışılabilir.. Diye düşünüyorum.. Teşekkür ve Saygılar

evet gökhancım öyle oldu ama isabet oldu.. iyi gidiyor hersey.. evet sizide bekliyoruz konserlerle.. bugunde orkunlaydm bestekarda bi sandviccide :p (reklam olmasın calısıtıgm yer)
onlada konustuk baya..

oluum niye karsılasalım diyon.. ara
- ben burdayım abi de
ben ordayım :p

iyi dileklerin icinde sagolasın cagrının servis arkadası :LOL: onun net yok bu ara giremiyor..

ezgicim sende sagol cnm..

sevgiler & saygılar & gülücükler & vs

Geri