Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

valla yaa.. ama bn biliorum snrm bitanesinii..!!! snrm 25 inde bole kızılay civarlarında bi konser olabılır!!! tabii büyük bi aksilik olmazsa.. ama bnce bizim dorian konserine gelin :):) ordan beraber giderss osiris e.. ;)

sımdı ben bılırım bılırım bunu soylerı kulak werın sozume.....

bu adamlar harbı muzık yapıyor ama paylasmıor bızle ... olum delısmıınız ya cıksanıza konsere neyım.... ınsanları bu kadar kasmaya ne gerek war...

orkunorkun demiş ki:
valla yaa.. ama bn biliorum snrm bitanesinii..!!! snrm 25 inde bole kızılay civarlarında bi konser olabılır!!! tabii büyük bi aksilik olmazsa.. ama bnce bizim dorian konserine gelin :):) ordan beraber giderss osiris e.. ;)
Mümkün olabilir :) bi aksilik çıkmaz evet doğrudur 25 Şubatta güzel bi programda güzel bi yerde Osiris sahne olucak :)
Kolay gelsin..

Valla olum yeter yaa Harbi bi konser verin dinleyelimm AAaaa (herkes birbirine bukadar atabilir yani!!)

Evet 25 inde bir konser ihtimali var.. Ama kayıtlarında bitmesini istiyoruz konser öncesi.. En azından 2 tanesini..

bende yazym tam olsun :p

gençler konser yokmu ya..şş 8)

şaka bi yana gercekten cok istiyoruz.. uzun zaman oldu konser vermeyeli.. bomba olucak..

bu hafta sonu 2 parça daha geliyor.. bu sefer temiz ve sorunsuz bir kayıt olucak..

bu grubu ılk bızız de ızlemıstım gozluklu bı elemanları vardı sonra dıger gruplarla da bı guzel cıktı caldı helal olsun demıstık eger hala o adam calıyosa bu grupla sırtı yere gelmez osırısın kolay gelsın sızlere..

Saolun arkadaşlar eleştiri, yorum ve istekleriniz için:) Ya taktık kafaya ama bi kayıt lazım artık:) Bu mesajdan sonra kayıt yapmayı düşünüyorum:) Umarım biter Artık..

Saolun arkadaşlar eleştiri, yorum ve istekleriniz için:) Ya taktık kafaya ama bi kayıt lazım artık:) Bu mesajdan sonra kayıt yapmayı düşünüyorum:) Umarım biter Artık..

the_edge demiş ki:
bu grubu ılk bızız de ızlemıstım gozluklu bı elemanları vardı sonra dıger gruplarla da bı guzel cıktı caldı helal olsun demıstık eger hala o adam calıyosa bu grupla sırtı yere gelmez osırısın kolay gelsın sızlere..

yorumunuz için tesekkürler.. evet bahsettiginz arkadas adilcan ama artık bizimle calısmıyor..
25 inde bir aksilik olmazsa konserimiz olucak.. oraya bekleriz.. yorumun içinde tekrardan teşekkürler.. bu arada the_edge nerden geliyo

2 tane uzun gecenin sonunda gitarın sap ayarından entonasyonuna, tel yüksekliğinden tellerine kadar herşeyi değiştirdim kayıt için, umarım güzel olacak bu seferki kayıt, yaw bu arada arkadaşlar sizden bir ricam var, nolur pilli bebekten kara dilleri çalalım

ayar yaparken kazara 1 beste daha yaptım :D

p_Absolution_q demiş ki:
the_edge demiş ki:

yorumunuz için tesekkürler.. evet bahsettiginz arkadas adilcan ama artık bizimle calısmıyor..
25 inde bir aksilik olmazsa konserimiz olucak.. oraya bekleriz.. yorumun içinde tekrardan teşekkürler.. bu arada the_edge nerden geliyo

the edge u2 dan gelıyo o cocuk nıe ayrıldı nerde calıyo suan

Merhaba ben o gözlüklü olan eheh yorumların için teşekkür ederim osirisn bu kadrosuyla eski halinden daha iyi işler başaracağına eminim hatta şu an itibariyle ev kaydındalar sercan yine uyumuş böle horluyo bide başka şeyler yapıo neyse ben sölemiim eheh :p Ayrıyetten her şekilde arkalarındayım :)

Geri