Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

arkadaşlar, hepinize karşı mahcubum.. ancak biliyosunuz ki olan şey bizim de elimizde değildi. Her şeyden önce kişilik olarak gerçekten etrafımda görmek isteyeceğim türden insanlarsınız , umarım bana kırılmamışsınızdır. Siz çalışmaya devam ederken, mutlu olabileceğiniz şekilde bazı ayarlamalar yapıorum. kendinize iyi bakın, en kısa zamanda görüşmek üzere.

ozgun1907 demiş ki:
İlayımı yine dinleyemedim.Oturup ağlayabilirdim yani.Hevesim kursağımda kaldı 🙁 🙁 Ama en yakın zamanki konserinize yine koşa koşa gelip dinliycem sizi..

Bu arada demo için cok sevindim.Her türlü yardıma da hazırız(m).Başarılar Osiris her konser yanınızdayım..

Özgüncüm bizde üzüldük..🙁 Cnmm benim bizde sizleyiz zaten bir konser olunca hep beraber oluyoruz... emin oln sizin konserlerdede en ön sırada biz varız🙂

ahmettuncer demiş ki:
arkadaşlar, hepinize karşı mahcubum.. ancak biliyosunuz ki olan şey bizim de elimizde değildi. Her şeyden önce kişilik olarak gerçekten etrafımda görmek isteyeceğim türden insanlarsınız , umarım bana kırılmamışsınızdır. Siz çalışmaya devam ederken, mutlu olabileceğiniz şekilde bazı ayarlamalar yapıorum. kendinize iyi bakın, en kısa zamanda görüşmek üzere.

tesekkürler..

ben sunu belirtiyim.. gercekten malum sorundan dolayı konser yarıda kalsada.. sahne gercekten cok iyiydi.. ses sistemi olarak..
görüsmek üzere

p_Absolution_q demiş ki:
ahmettuncer demiş ki:

tesekkürler..

ben sunu belirtiyim.. gercekten malum sorundan dolayı konser yarıda kalsada.. sahne gercekten cok iyiydi.. ses sistemi olarak..
görüsmek üzere

Burada konuşulacak konumu bu sercan??

bu cocukların herbiri ayrı bir kaynak dün çok eğlendik valla
en kısa zamanda dönün sahneye sorunun ne oldugunu ben biliyorum gerekirse bende yardımcı olabilirim tanıdığım insanlar sayesinde !
saygılar ve sevgiler osiris'e

maresalx demiş ki:
bu cocukların herbiri ayrı bir kaynak dün çok eğlendik valla
en kısa zamanda dönün sahneye sorunun ne oldugunu ben biliyorum gerekirse bende yardımcı olabilirim tanıdığım insanlar sayesinde !
saygılar ve sevgiler osiris'e

hakkaten cuma günü baya eglenceli geçti saol abi 😉 ya grup için elimizden gelen herşeyi yapmaya çalışıorz, bakalm neler çıkcak ortaya :?: yanımızda olup bize destek weren herkese teşekkürler...

herhangi bir dağılma durumu yok.. bütünlüğümüzü koruyoruz.. vokalimiz bazı sebeplerden dolayı gruptan bir süreliğine ayrılmak zorunda kalmıstır.. bizde bu süre içerisinde kendimizi en iyi sekilde gelistirmek için ugrasıyoruz.. calısmalarımız devam ediyor.. sadece bir süreliğine yogun konser temposunu bıraktık.. kendimizi tamamiyle hazıe hissettiğimiz zaman tekrar konserler baslıyacak.. ilgilenen herkese cok tesekkürler.. bir süre ara vermemizin sebebi cok daha iyi olup, dinleyenlere cok daha fazla keyif vemek.. saygılar sevgiler

bence vokalinizin ayrılması kötü olmuş. ama sizinkide isabetli bir karar olmus.. cok daha iyi olacagınızı biliyorum. hatta bi 5 ay sonra falan sizi düsünemiyorum. ama ben su demo işine takıldım. demo nolucak yattımı bu durumda yoksa kaydettinizmi?

başarılar

Demo istiyorduk ama şuanki kayıtla alacağımız verim kendimizi geliştirdikten sonrakine göre çok daha az olacaktır bunun için hem kendimizi geliştirip hemde kalıcı vokal ile kayıt yapmak istiyoruz...

ohh bea iyi oldu bu haber :!: en kısa zamanda konser haberinizi bekliyorum :!: benim izledigim vokal mükemmeldi yalnız 🙁 işallah sorunlar hallolur..

bu arada sercan sen beni hatırlarsın belki..
bizizde agrı kesiciyle bira içen 😛

Geri