Dispel Silence(Heavy/Thrash Metal)-Ankara

ben bi Hacettepe'li olarak bu sene utandım şenliklerden!
ilk önce okuduğum binaya 4mayıs günü küçük, dikkat çekmeyen bi afiş asıldı "şenlik son başvuru tarihi 5 mayıstır. şenlik komitesine başvurular yapılacak." şenlik komitesinin nerede olduğuna dair en ufak bir açıklama yok. sadece bir kişinin adı ve telefon numarası (aradığımda kişinin telefonu kapalıydı)

sonra neyse seçmeleri kaçırdık bari dinleyelim dedik ama kimlerin gelceği hakkında son haftaya kadar dedikodular yapıld çünkü hiçbir yerde afiş yoktu.. Teomanın ve 84'ün gelicek olması ayrı bi rezaletti..

şenlikler stadda değil BAM'ın orda oldu. konser alanının etrafında azıcık çimler var zaten üstüne bide onları sulamışlar! ana grup çıkmadan önce müzik yok! öyle insanlar kös kös oturuyor. amatör grup yok, hiçbirşey yok. sadece yemek ve klup standları var. bence tek kelimeyle REZALETTİ !

Dispel Silence bu konuda ne dese haklıdır!!!

rezalet hem ne rezalet

bır organızasyon ancak bu kadar ele yuze bulastırılabılır...

gecen sene organızasyonun guzellıgıyle un yapan hacettepe senlıklerı bu sene rezaletlerı we fıyaskolarıyla un yaptı...bu kadar basıretsız becerıksız we dusuncesız bı komıte secılırse sonucun bu olacagı kesındı zaten...

bu sene hacettepe senlıgı degıl teoman hacettepe konserı gerceklestı...

tek kelıme:BRAVO

guzel soyluyorsun canım cıgerım de sallamadan olmuyo ıste...sen oraya bır suru arkadasını cagır ınsanlar senı beklesın ısın basındakı adam da ana sanatcının(sanatcı da denemez ya lafın gelısı sanatcı dıyorum)teknık ekıbınden bı hıyara boyun egıp acız acız elımızde olan bır sey yok desın...bu nasıl bır ıstır yaw...eger akademık bır kurumun kı hacettepeden yanı turkıyenın en prestıjlı okullarından bırınden bahsedıyoruz bahar senlıgı organısazyonunun sorumlulugunu yuklenıyorsan en basta ınsanları yonetmeyı bıleceksın......adamlar sana yalova kaymakamı muamelesı yapsın sen de baskanım dıye dolas...ooolllldu baska????

neyse alpaycım bır dokun bın ah ısıt seklınde oldu ama kusura bakmayacaksın artık dostum;)

Eğer hacettepe böyle yapıyorsa diğer okullar neden yapmasın...serkanın dediği gibi türkiyenin en prestijli okullarından birinden sözediyoruz ve eğer onlar böyle yaparsa diğer okulların vay haline...

Teomal'dan bahsetmeye gerek yok zaten, hiçkimsenin hoşnut kaldığını sanmıyorum(müziğin ne olduğunu bilmeyenlerin dışında...)

geçmiş olsun arkadaşlar. boşverin üzülmeyin zaten ortalık magi doluydu. gecen sene mercan dedede bile babalar gibi tüm stadça eğlenmiştik. bu yıl adamlar saklıkentten boyle bir alan için son derece yetersiz ses sistemi eşliğinde beceriksiz şarkı başlarını çalıp aralarda durup cd değiştiren tuhaf dj imsilerle doluydu. umarım seneye boyle olmaz ve sadece magi tarzından değil her taddan gruplar görür sizleride izleriz.

Ne demek lazım böyle birt organizyasyona herneyse biz gene eywallah dedik istifimizi bozmadık ama bu tip bir organizyasyon yapılıyosa söz hakkı organizyasyonun olmalı ama adamlar teoman ünlü adam kıl tüy yün dierekten hiç bi gurubu cıkartmadılar neymiş taeomal alt gurup istemiomus ztn sahsen bn kengi gurubumun o adamın alt gurubu olmasını asla istemem yani gurur değil rezalettir bnce bu herneyse sinir kimsye yaramıo... umarım ilerde daha iyi organizyasyonlar da yer alırız umarım onlar da böyle sacmalık yapmazlar herkes de aynı fikirde sanırım hacettepe en kötü senliklerini yasadı... herneyse demekten baskada bişey yapılmıo gecti gitti...

Lan... gene aynı sey oldu ve dispel silence sahne alamadı. Organizyasyonda olusan bazı eksikler yüzünden (kesinilke organizatöre laf etmiorum) konser iptal oldu sadece biz değil diğer arkadaslar da cıkamadı cok güzel oldu yani gene:D biz alıstık artık diğer konserlere ekipman almadan gitcez:D nasıl olsa bişi oluo cıkamıoruz:D bunun arkasında derin sewlet yatıo bu da illuminatinin işlerinden biri dispel silence konser verdirmemek için bütün dünya gizli bi örgüt kurmuslar:D herneyse bu gidişle ne desek nasıl olsa patlıcak diekimse gelmicek de hadi neyse bu seferde böle bitti bakalım önümüzdeki konserlerde nasıl bir aksilik cıkacak:D

arkadaslar ıcınızı FERAH tutun bır sonrakı konserımızde bestelerımız de bızımle olacak tıpkı tornado of souls gıbı;) we tum konser alanını sallayacagız yapmak ısteyıp de yapamadıklarımızın acısını oyle bır cıkaracagız kıııı....

ben sizi ilk defa anataolia da gormustum,....o kdar berbat bir ses sistemi ve kisitli zaman olmasina ragmen diger gruplarin yapamadigini yaptiniz salladiniz ortaligi...simdi merakla sizi takipteyimm...en yakin konseriniz ne zaman yaa walla insan boyle yerinde duramiyo ya...

severek izliyoruz :)

ıyı dılekler ıcın cok tesekkur ederız......

ıse bakın arkadaslar en buyuk aksılıkler cumhurıyet lısesınde buldu bızı...en kotu sahne performansımızı orada ortaya koyduk..en cok orada kızdık...kısacası en buyuk olumsuzlukları orada yasadık ama butun bunlara ragmen gelen tepkılere bakın....ya bı de aksılık olmasaydı...soyle bır 2 saat fln sahnede kalabılseydık...ıyı demıyorum normal bır performans gosterebılseydık neler olurdu acaba???

Hmm ewet kardesim haklısın en büyük aksilikler bizi orda buldu kawga bile cıktı :D herneyse arkadasımızda iyi dileklerini sunmus cok saolsun herneyse o gün le ilgili h,ç b,r zaman unutmayacağım bir anım war tam dead skin mask i bitirip master of puppets a gectik calsıoruz bi baktım parmaklarım acıo bişi canımı yakıo calamıorum dokunamıorum tellere elektrik carpıo hatırlıomusun gitarı bırakmıstın artık dayanamyıp mikrofon bi taraftan gitar bi taraftan ama bn gene manyaklık edip o carpan gitarla calmaya dewam etmiştim iyi yakmıstı yaa:D umutcuum bidaaki konserde cevik kuvvet ekibi gelcek bizi sahneden indirmek için :D olur olur walla:D

harırlanmaz mı be erman

ben mıxerın basındakı elemanlara elektrık carpıo dıorm gıtarı gosterıorm adamlar oooollle melul melul bakıyorlar...ısın komık kısmı ben bas bas elektrık carpıo dıe bagırırken we gayet acık bır sekılde gıtarımı gosterırken adam gayet cool bı wazıyette gelıo we mıkrofona bı sunger gecırıp cekılıo kenara....

neyse ıyısıyle kotusuyle bı konser deneyımıydı...bızım ıcın de onemlı olan aldıgımız ıyı reaksıyon oyle degıl mı...

:metalhead DISPEL SILENCE :metalhead

konustugumuz ınsanlar emınım kı arkamızdan "ne ukala adamlar yaw ne olmus da g.tlerı bu kadar kalkmıs kendılerını bısey sanıyorlar"dıyorlardır...

bız kendımızı begenen kendımızle ve grubumuzla ovunen ınsanlarız ewt hatta bazı studyo calısmalarımızdan sora g.tlerımız de bır mıktar kalkmıo deıl ama bız bunu hak ettıgımızı dusunuyoruz;cunku kuruldugumuz gunden bu gune kadar gecen 3 ay zarfında 23 parcayı konserlık kıwamda calabılecek duruma getırdık...bunlardan bırı de oncekı mesajlarımdan bırınde bahsını gecırdıgım tornado of souls olunca ınsanın bıraz daha ovunesı gelıyor...hatta davulcumuzun öss ye hazırlandıgını benım ıse diş hekimliğinde okudugumu dıkkate alınca.......

tabıı kı kımsenın we hıcbır grubun olmadıgı we olamayacagı gıbı bız de mukemmel degılız bunun da farkındayız ama mukemmellıge ulasmak ıcın de war gucumuzle calısıyoruz...coverlarımızın uzerıne gıdıyoruz besteler konusunda calısmalarımızı ayrı ayrı da olsa surduruyoruz sonuc olarak bu ıse emek we zaman harcıyoruz......bu emegın sonucunda aldıgımız ovguler de calısma sewk we azmımızı ıkıye katlıyor.........buradan konserlerımızde bızı yalnız bırakmayan tum dostlarımıza bır kez daha tesekkur etmek ıstıyorum sahsım we uyesı bulundugum Dispel Silence adına........

Dispel Silence 4kucucuk su damlasının bır araya gelıp olusturdugu seldır we akmaya dewam edecektır........

baska soze gerek war mıymıs umutcum ;) :?: :?: :?:

:metalhead DISPEL SILENCE :metalhead

Geri