Dispel Silence(Heavy/Thrash Metal)-Ankara

ALLAH sizden razı olsun bu grup benim gözümde zaten bir noktalar kümesi yarabbim allahım biraz daha o black metal grubunu dinleseydim heralde kulağımdan bi daha verim alamıcaktım çok şükür siz sahneye çıktınız Çanakkale Savaşı kahramanları gibi milletin pasını aldınız götürdünüz gerçi bir sürü problem yaşadınız falan ama olsun Dead Skin Mask çaldınız yeter bu arada ben .Hakan

sagolun arkadaslar ah su aksılıkler de olmasaydı...artık 30 eylulde telafı ederız ınsallah...
30 eylul demısken arkadaslar Dispel Silence 30 eylulde anatolıa sahnesınde sahne alacaktır...butun metal sewerlerı beklerız......kafaları koparmak ıcın.....
abı demruhı nedır yaa:D koptum....
muazzam ınsanlar:D

Konser programına son anda eklendiler ve bi acele telaşla ekipman fln halledilde ve sorunsuz çok sağlam bir performans izledik fakat benim görüşüm vokali değiştirmenizden yana saygılar görüşüz beyler..

.Dispel Silence çilekeş rezil olcak sizi alt grup aldıklarına çünkü thrashte
En iisi sizsiniz adamlar komplekse gircek inşallah siz yeterki
Rahat rahat çalın ortalık yıkılcak alternatifçiler bile kendinden geçicek
Manyaklaşcaklar çilekeş çıkınca anatoliadan çıkıcaklar
An be an kaydetmek lazım sizin o konseri inşallah bi aksilik yaşanmaz
Nihayet Dispel Silence hakettiği topluluğa karşı çalıcak...

Geçen konserde içimden bi ses ço lö bi konserdi dedi ondan sora konserin ortasında demmmmmmmmmmmmmmmmli die haykırasım geldi özellikle nasıl bir noktalar kümesidir anlamadım a.k bu kadar çok noktayı görünce adamın gözleri kamaşıo bu arada ilk paragraftaki baş harflere dikkat bu arada serkan msnini aldım maksadım senin bütünlemeleri vermemeni sağlamak ömür boyu aramızda demmmmmmmmmmli dünyasında yaşayan . serkan olarak kalcaksın ya hala içimden yazmak gelio bu nası bi gruptur adamın içinden yazma aşkı gelio töbe estağfurullah ALLAHIM kurtar beni bu grup çok ii çalıo Yüce ALLAH yollarını açık etsin inşallah...[/b][/u]

hakancım soylenecek o kadar cok sey war kı bu mesajın uzerıne ama su kadarı yeterlı olacaktır sanırım bıkac gundur yasadıgım bunalımı we gecırdıgım agresyon krızlerını bu mesajın sayesınde tamamen attım dıyebılırım ALLAH razı olsun
hersey muzık ıcın..........

Giüffff sabredin gawatlar,nasipse olcak o gün,demmmlenecek,sinekadam 32 19 ve maladam 21 0 5 serisinden adamlarda olacak nasipse orda karı gayrı ama çok lö 1çocukluk geçirmiş olmalılar,zaten margaret teyzene yaptıklarından ötürü vilbour amcanda bu gecelik ibiblô kabını sana vermicek hülagü...

Benim yolum bitti artık dispel silence size ancak buraya kadar destek verebildim mesajlarım size miras kalsın ölüyorum bu hastalık her gün benden biraz daha bişeyler çalıo eski lö günlerim gözümün önünden geçio tez elden geberiorum o kadar beklediim çilekeş konserinizede gelemiorum lanet olsun nese inşallah sizin yolunuz açık olur :cry:

abı sen ne dıosun ya bıze sen lazımsın boswer konserı bırlıkte daha ne konserler olur sen yeter kı ıyıles

bu arada supper bır haber wermek ısterım o da sudur kı Dispel Silence'ın ılk bestesı hazırdır we her gecen gun bestelere yenılerı eklenecektır............

:D .nokta beste zuhahahaha, .Levent'ten,.Serkan'a smiley göz kırpmasını yolluyor,süper olmuş beste işi,hazırsa hemen çalında dinleyek,gerçi 1 dinlemiştik çok güzeldi,eğer oysa çok güzel,o değilse kesin güzeldir karı gayrı...

Geri