Tiktak

ben tik tak grubunu gerçekten hiç ama hiç beğenmemiştim. klip şarkıları çok iticiydi bence. ama albümü dinlediğimde gerçekten çok beğendim ve kesinlikle bir albümü tamamen dinlemeden yorum yapmanın ne kadar yanlış olduğunu gördüm. çünkü albümde çok sağlam şarkılar var.

Gelen yorumları takip ediyoruz grup olarak.. olumlu ve olumsuz görüş bildiren herkeze teşekkür ediyoruz ..

bu çarşamba akşamı yani 1 şubat gecesi dreamtv de YÜXEKSES programındayız.. canlı olarak parçalarımızı dinlemeyenler varsa izleyebilirler.. tekrar teşekkürler herkeze.. :D

simdiden iyi sanslar...
oyun ve duki'i canlı dinlemek isterim...

bir siteniz var mı iyi kotu?
sanırım pbmuzik hacklenmis...nasıl kıymıslar hakan abinin sitesine anlamadım..

eğer sizde benim gibi ilk klip parçalarını dinleyipte beğenmeyenlerdenseniz şayet, size canlı performanslarını dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

dün akşam dream tv yüxexes programındaydı tiktak. süperdi bence. iyi de yorumlar aldı. valla aynen devam... :)

10 şubat cuma aksamı Bronx konserimiz var...herkesi bekliyoruz...

önyargıdan kurtulup bizi dinlemeye vakit ayıranlar gercekten sevindirici...

tuketim cagında herkes herseyi cok kolay tuketmekte...ambalajlı paketlenmis pazarlanmıs piyasada zaman ayırmak zor tabii...

biz agırdan ilerliyoruz...yavastan farkedilmek ve deger kazanmak cok guzel ve sevindirici...

ozellikle performanlara herkesi ısrarla bekleriz :)))

muzigimizi albumden daha da iyi sunalım...

gorusmek uzere...

albümlerini de dinledim, yüksekseste vanlı performanslarını da gördüm.

fikrim şudur: vasatın altında kalan şarkılar...

ilerisi için bi şey görmüyorum bu grup için.

tabi benim fikrim bu, zaman beni haklı da çıkarabilir haksız da.

bekleyip görücez.

tarock demiş ki:
albümlerini de dinledim, yüksekseste vanlı performanslarını da gördüm.

fikrim şudur: vasatın altında kalan şarkılar...

ilerisi için bi şey görmüyorum bu grup için.

tabi benim fikrim bu, zaman beni haklı da çıkarabilir haksız da.

bekleyip görücez.

şarkıların vasatın altında olduğu düşüncesine katılmıyorum kesinlikle.. bu arada umarım zaman seni haksız çıkarır. :)

Geri