Hayko Cepkin

demek hayko yüksekseste.bu sevindirici haber.ama albümünün çok az sattığını duydum.1000-2000 civarı diye duydum.işalla bu durum bir sonra albümde değişir.

Antibiyotik demiş ki:
demek hayko yüksekseste.bu sevindirici haber.ama albümünün çok az sattığını duydum.1000-2000 civarı diye duydum.işalla bu durum bir sonra albümde değişir.

Evet haklısın ama bence 2.albüm böle bilgisayarda kayıt olmamalı, canlı performanslarını gördükten sonra albüm çok güzel olsa da o kadar yavan geliyor ki

genelde forumlarda muzik hakkinda negatif bir yorum yapmayi sevmem ama... dun aksam dream tv de izledim ve muzigin kalitesiz oldugunu dusundum. grup elemanlarinin biraz daha calismalari lazim daha cok amatorler. bu benim dusuncem.

rxqueen demiş ki:
grup elemanlarinin biraz daha calismalari lazim daha cok amatorler. bu benim dusuncem.

O adamlarla rockistanbul'da konuştum.

Bence konuşurken düşünmek lazım. Tanımadan amatör deme, ben bizzat konuştum hepsiyle yaşları 30'a yakın ve biz muhtemelen daha ortaokuldayken müzik yapıp konser veriyorlardı.

;)

en son yüksekses te izledim ...öncesindede takip ediodum bu adamı zaten...umarım son zamanlarda daha çok görürüz tw.de we radyoda festiwal konser kitap müzikal heryerde...adam kaliteli we kaliteli işler ne olursa olsun takdir edilmeli...

bi iki aksaklık oldu yüxexes de o yuzden grup elemanları aksadılar ama amator diosn. hayko kimlerin kimlerin arkasında senelerce çalmıs bence tam bi profosyonel...bence grup elemanları da amatör diil..hata yaptılar performansta ama 1 perfrmans la yargılamak yanlış ki . bence gayet basarılılar..

ben bu adamdan daha iyi bişeyler yapmasını beklerdim.umarım ilerde daha iyi işler yapar müziğe adanmış yılları olan bi insanın arka planda kalması kötü olur

insanlar neden dövmelerin şunların bunların.. kız tavlamak için olduğunu sanıyoki? haykonun böyle bi amacı yoktur olmazda tabi bunları söleten benim hemcinslerimin bazıları neyazıkkii :evil: ama haykonun buna ihtiyacı yok
jerryleelewis
soytarı dediğin kişiyi kaç kere tvde gördün ? yazık yaa :evil: :evil:

evet aynen katılıyorum herkez adamın sahnesı super dıyor ama bı bız bılmıoz malesef ve album gercekten pasıf kalmıs bence ama bu adamı daha oncedende takıp ettığımden kendısını taktır edıyorum ama herseyde ıyıce bı konserler vermelı bence

aberdeen demiş ki:
insanlar neden dövmelerin şunların bunların.. kız tavlamak için olduğunu sanıyoki? haykonun böyle bi amacı yoktur olmazda tabi bunları söleten benim hemcinslerimin bazıları neyazıkkii :evil: ama haykonun buna ihtiyacı yok
jerryleelewis
soytarı dediğin kişiyi kaç kere tvde gördün ? yazık yaa :evil: :evil:
yahu ben genel olarak söyledim.benimde vücudumda dövme var ama canlı yayında göstermeye niyetim yok.bunlar görüntü işleri..eğer ben bu forumda adamın müziği değilde dövmeleri hakkınd konuşabiliyosam ortada bir terslik vardır.ihtiyacı yok derken ihtiyacını kimin karşıladığına göre değişir :roll:
aberdeen
ben hayko gibi soytarıları(ben genel söylemiştim ama sen kaşındın :evil: ) her gün tvlerde görüyorum

jerryleelewis :arrow:

hayko başlığında yazdığına göre kimi kastettiğin alenen belli genellemeler her ne konuda olursa olsun haksızlıktır. :evil:
ben niye göremiyorum tvde söylermisin? haykoyu tv de görmek gerçekten zor bişi...ender çıkıyo farkındamısın bilmiyorum! :roll:
adam zati hedeflediği yere geldi bidaha 'ben dövmelerimi göstereyimde hayrankitlem artsın' gibi saçma sapan bişi düşündüğünü sanmıyorum. böyle bi mantıkta yok yani hiç olmasın o kitle daha ii.
ya haykonun böle bi kitle istediğini düşünemiyorum eminim istediği bu değildir :!: :!: :!:

Geri