Hayko Cepkin

yalnız benim anlamadığım adam rock n coke a çıktı birden efsane oldu önceden de böyleydi hayko ama hayko nun da dediği gibi o kadar seyircinin önüne çıkmanın çok avantajları var diye adam birden fırladı sanki yokmuş gibi iyi ki çıkmış rock n coke da sahneye :D

yav şimdi hani rock'n coke giden gençlik malum çok asi sert aileyi falan takmıyor ya :LOL: hayko da böyle zebani gibi fırlayınca millet ooo diye bi tepki vermiştir tabi ''dostum bu adam manyak yaaa '' şeklinde

emre belki haklısın da yine böyle çıkıyordu sahneye neyse adama yararı oldu sanırım da inşallah bazı grup ve sanatçılar gibi ayağa düşmez ikinci albümüyle bakalım kitlesi değişecek mi? :roll:

zeynep_busra demiş ki:
yalnız benim anlamadığım adam rock n coke a çıktı birden efsane oldu önceden de böyleydi hayko ama hayko nun da dediği gibi o kadar seyircinin önüne çıkmanın çok avantajları var diye adam birden fırladı sanki yokmuş gibi iyi ki çıkmış rock n coke da sahneye :D
yaklaşık 8 - 10 tane iletimde bundan bahsediyorum ya işte ben de.. ben hayko cepkin'in konserlerine zaten giden birisiyim, biliyodum böyle bi şe olcaını.. adam süper bence, çok iyi. elbette pişmesi gerekiyo ama öyle 3 günlük çömez muamelesi de yapılmamalı adam yıllardır bu piyasanın içinde ve bi çok rockçı tarafından da çok seviliyo.. önümüzde ki yıllarda türk rock müziğinde kendisinden sıkça söz ettirecektir..

tamam hayko bilinsin edinsin de demek istediğim adamın ilk canlı performansı sanki rock n coke performansı bende haykoyu çok yakından takip ediyorum bütün çalışmalarını bilirim ederim de tamam solo kariyeri için daha yeni tabi ki ama bunun da belli altyapısı var başka sanatçılarla çalıştığı zamanlar falan filan tamam hayko süper falan da adam ilk defa çıkmadı sahneye onu demek istiyorum

beni rock'n cok festivalinde gerçekten etkileyen tek isim hayko cepkin oldu. sahneye fırladığı anda tüylerim diken diken oldu ve büyük bir hayranlıkla izledim performansını. gerçek bir festivalde olduğumu anladım. tek kelimeyle büyüleyiciydi. tebrikler.

hayko zaten harikaydı sesiyle albümüyle,rock'n coke a çıkması harika oldu! hem bizim için hem kendisi için! yeni albümü geliomuş hayırlı olsun şimdiden!

teması korku olcakmış eet.ya ben sesinin bu kadar güçlü olacağını tahmin etmezdim gerçekten türkiye de çok az kişide olan harika gırtlak sesleri çıkarıyo konser de albümden daa ii

Geri