Hayko Cepkin

beni çok güldürüyor :)

bir gün yastıkta ters yatmışım ve yüzümde yastığın şekli oluşmuş berbat bi hal almıştı.
Arkadaşta "ulan tam hayko çepkin'e benzedin" demişti :)

aysu_ demiş ki:
american_idiot demiş ki:
pentagramurat demiş ki:
5-6 hayko daha olsa memlekette demek ne güzel olacak :p
evet ya ne güzel olurdu :p

=p

Müzik sektöründe hala en büyük sorunlardan biri bu. Düşünsenize siyah giyenlere bile "satanist!" damgasının yapıştırıldığı bir ülkede yaşıyoruz...

erkekler için daha zor, adamın müzik kültürü bilmem neden haberi yok uzun saç küpe gördümü ipne sanıyo. satanist sananlar çoğunlukta tabi :D

aysu_ demiş ki:
american_idiot demiş ki:
pentagramurat demiş ki:

=p

Müzik sektöründe hala en büyük sorunlardan biri bu. Düşünsenize siyah giyenlere bile "satanist!" damgasının yapıştırıldığı bir ülkede yaşıyoruz...
hiç durma git... beğenmiyosan....
bu güzel ülke sadece o önyargılı insanlardan ve uyduruk özenti rock dinleyicilerinden oluşmuyor onuda diyeyim.... :!:

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

enable demiş ki:
aysu_ demiş ki:
american_idiot demiş ki:
pentagramurat demiş ki:

=p

hiç durma git... beğenmiyosan....
bu güzel ülke sadece o önyargılı insanlardan ve uyduruk özenti rock dinleyicilerinden oluşmuyor onuda diyeyim.... :!:

Simdi ortada "Hic durma git" denecek bir durum soz konusu degil oncelikle.. Tamam haklisin bu ulkede sadece onyargili insalnar yok ama daha hafizalarimizdan silinmemis bir cok olay da Aysu'nun sozlerindeki hakliligi ortaya cikartacak cinsten.. Rock muzik bile dinlemeyen bir buyugumun sadece ustunde siyah tshirt var diye satanist metalci sifatiyla goz altina alindigina sahit olmus biri olarak, son yillarda acilan ve rock muzige yonelik faaliyetlerde bulundugunu iddia eden mekanlarda, cikan olaylarda sadece uzun sacli oldugu icin tekme tokat disari atilan ama bunun yaninda kaliteli giyimiyle ayni mekanda boy gosteren ve soz konusu olaylara karisan kisilere hizmette kusur etmeyen gorevlilerin varligini kimi zaman cesitli sekillerde ogrenen biri olarak, Aysu'nun ifadesinde hic bir yanlislik gormuyorum..

Muzik piyasasinda da sorunlar devam etmesine ragmen, cesitli yenilikler de umut vermiyor degil tabi.. Bunu da belirtmekte fayda var.. Mesela muzik marketlerde albumleri inceleyen arkadaslar Hayko Cepkin'in albumunun ozel bir karton kapakla yer almaya basladigini fark etmislerdir. Tabi burada EMI'yi tebrik etmek de gerekir.. İlk cikan baskida yer alandan daha sert bir kapak tasarim (bu dis kapak icin gecerli icindeki ayni galiba) ve uzerinde Hayko'nun kazanmis oldugu odullerin siralandigi basarili bir calisma olmus.. Sonucta ortaya cikan esere destek verilmis oldugunun somut bir gostergesi...

Toparlamak gerekirse, iyi gelismelerin olacagi umulabilir ama kotu yonlerine sahit olan insanlar da bunlari dile getirdi diye, bir yere gitmek zorunda degildir..

Saygilarimla..

ozgun1907 demiş ki:
Bi de albümü konser gibi kaydetse..
işde bütün olay burada bitiyo bence..
benm hayko yu ilk konseri izledkten sonra dinlemeye başladım..
albümü dinlemek iyi hoş ama konseri apayrı birşey ya
ama yeni albümde stüdyoda kaydedicekmiş o yüzden konserdeki gibi güzel olacağını düşünüyorum ilk albümüde evde kendi kaydetmiş o yüzden sert değilmiş..

Geri