Hayko Cepkin

ThE_MaFFicK demiş ki:
ozgun1907 demiş ki:
Bi de albümü konser gibi kaydetse..
işde bütün olay burada bitiyo bence..
benm hayko yu ilk konseri izledkten sonra dinlemeye başladım..
albümü dinlemek iyi hoş ama konseri apayrı birşey ya
ama yeni albümde stüdyoda kaydedicekmiş o yüzden konserdeki gibi güzel olacağını düşünüyorum ilk albümüde evde kendi kaydetmiş o yüzden sert değilmiş..
ama evde kaydettıgı kayıt o kadar iyimiş ki sütüdyoda kaydetmeye gerek duyulmamıs ;)

iyide o evde kaydettiğiyle konserdeki bir mi ya.. apayrı iki müzik gibi duruyor..
stüdyoda kaydettiği albüm konserlerdeki gibi olucaksa stüdyoda kaydetsin abicim..
zaten az kaldı sordum rock'n coke de haykoya kasımda çıkıomuş albüm

Abi ankaraya gelse şöle bi kulağımızın tozunu atsa ne ii olur ya ben böle canlı performans görmedim süper ya. Salak EMI firması zeki olupta kendi stüdyonuzda cekseydiniz albumu bizede sizede eziyet olmasaydı nolurdu ya.YENİ ALBUMU COK MERAK ETTİRİCİ !!

Gayet korku dolu bir albüm bekliyorum... Kesinlikle evde yanlız dinlemeli :LOL: :LOL: :LOL: hayko cepkin uzun süredir benzer şeyler dinlediğimi hissettirdi bana canlı performansı tam olarak mükemmel :!: :!: kusursuz çok etkilendim evde kaydolan albüm buysa stüdyoda profesyonel koşullarda kaydedilmiş albüm kimbilir nasıl???.........

Kasımda çıkan 2. albümü dinle de sen öle gör :D bu albüm çok tartışma yaratacak gibi gelio 2.albüm cıkınca haykonun cok fazla hayranının olacağını tamin eder gibiyimm

önemli olan çok hayran deil ya sağlam bi hayran kitlesi olsun yeter ki bu kitle oluşmaya başladı bile.ikinci albümün teması korku olcak dedi ve öle de görünüo umarım ii şeyler çıkar ortaya

Beyazıt Öztürk ve Kadir Çöpdemir'in sunduğu NTV'nin sohbet programı “Biri Bana Anlatsın”’da bu hafta Hayko Cepkin konuk olacak.

Yayın Saatleri:
Perşembe 20:30
Cumartesi 20:15 (Tekrar)

Kaynak:haykocepkin.biz

Soz konusu programda "Sahneye cikiyor musunuz?" gibi enteresan bir girisle ve imajiyla ilgili sorularla olaya giren sunucu arkadaslara, film muzikleriyle ilgili soruda teknik terimleri kullanarak ayar veren, televizyonun karsisinda tebessum etmeme olanak saglayan, muthis insan.. Ya birader hadi onceden tanimiyordun, programina cikaracagin adam hakkinda bir iki birsey ogren bari de konusacak lafin olsun...

Geri