Hayko Cepkin

tırsılacak bi tarafı yok ya adamın iyi müzik yapıyor ve işini çok iyi biliyor zaten yıllardır bu piyasanın içinde yeni albümünü beklemekteyim hala çıkacak hayko nun söylediği tarih geçti hala albüm çıkmadı

Yuxexes performanslari harikaydi.. Kim ne derse desin klavyenin basinda olan Hayko'nun yeri ayri.. Tamam sahne performansindaki o cosku ve atesi gorme sansimiz azaliyor belki ama bambaska bir atmosfer olusuyor..

dün gece garage'ın berbat ses sistemine ve daracık sahnesine rağmen kendini yırtarak bizi coşturdu..

en kısa zamanda adam gibi bir mekanda tekrar izleriz umarım..

param olsa bir yer alcam taksimde ... süper ses sistemi, ve güzel bir sahne yapcam... girşi de bedava olcak herkesede bedava bira:) hem bu adamlar orda burda kötü yerlerde çıkmayacak hemde bizler eğlencez:)
ah bu piyango bi bana vursa :D

dun gece Hayko Cepkin gercekten süperdi, bence ses sistemi o kadar da kötü değildi, yalnız cok kalabalıktı, Hayko'nun performansına hepimiz hayran kaldık, yeni albumden de sarkılar soyledi ve en az eskileri kadar etkileyiciydi. Ankara'ya daha sık gelmesi temennisiyle :D

geçen salı bizim üniversiteye söyleşiye gelmişti kendileri söyleşi başlamadan önce bzm üniversitenin kantininde oturmaktaydılar yanımdaki arkadaşın hayranı olması dolayısıyla gittik tanıştık. adamın yaptığı müzikten pek hoşlaşmadığımdan adama bi şey sorabilirmiyim diyerekten başladım eleştirmeye ve yarım saat sohbet ettik :!: ilk albümde aslında istediğini gerçekleştirebilmek için daha doğrusu diğer albümlerin de arkadan gelebilmesi için şirkete bi oyun oynadığını şirket "aa ne güzel albüm yapmış bak çocuk dinleti gibi" derken sahnesiyle milleti şok ettiğini, aslında yapmak istediğinin black ve doom metal tarzı bi şeyler olduğunu; ama bunu zamanla yapacağını ve yavaş yavaş ilerlemek istediğini anlattı.Piyasaya dair öğütler verdi, ayriyetten piyasaya verdi veriştirdi:) bi de bazı müzik kanallarına...ben kendisine artık ülkedeki dinleyici profilinin değiştiini insanların daha sert şeyler duymak istediğini söyledm bi de serte kaçmaktan korkmamasını:) sonuç olarak geyik adam iyi adam, belli bi şeyleri değiştirmeye çalışıyo, yeni bi yol açmaya eğer söylediklerini yaparsa ülkede var olan; ama bir türlü yeryüzüne çıkamayan güzelim metal gruplarına dikkat çekilmesini sağlar belki ben bundan böyle takip edicem kendilerini bakalım neler yapacak???

sanamı söyledi hahaha güldürme beni adam yüxexes dergisinde bilgisayarda kendi sitemle bile ilgilenmiorum msn de hatta kendi sitemde bile ben haykoyum diyen ler ben değilim kesinlikle inanmayın demiş............................

Geri