Hayko Cepkin

cag1494rrj5.jpg

www.rockfestthewall.com

yeni albüm ilkine göre daha güzel yukardada denildiği gibi saten dinlemiştik bu şarkıları ve biliyorduk böyle bi albüm olacağını ama yine de iyi işler yapmaya devam ediyo hayko cepkin

Avea 2007 Harbiye Açıkhava Konserleri Kapsamında

Rock Müzikaller
13 Ağustos Pazartesi, 21:00
Harbiye Açıkhava Tiyatrosu - Istanbul

Rock Muzıkaller Gununde Cıkan Sanatcılar
KATILIMCILAR
Müzik Direktörü: Tuluğ Tırpan
Reji: Onur Turan
Koreograf: Nur Sonbahar

Rock Starlar (Alfabetik Sırayla)
Demir Demirkan
Hayko Cepkin
Ogün Sanlisoy
Özge Fişkin
Pamela

Müzik Starlar;
Ayça Varlıer
Barış Berker
Onur Turan
Sitare Bilge
& 8 kişilik Rock Ensemble

nasıl bı muzıkal olacak bılgısı olan varsa paylasırsa sevınırım...

haykoyu anlatacak kelime yok.onu ikidakika seyretmek tüm cümlelerden çok daha şey anlatır o gelmiş geçmiş en mükemmel insanlardan biri.hemde çooook tatlı.ben onun albümünden çok canlı performansına hastayım.rockın dibine kadar indiriyor bizleri.haykoyu tanıyıpta hastası olmayacak rockçı yoktur(özellikle kızsa)haykom seni çoooook seviyorum ölürüm gülüşüne

Hayko Cepkin ve 2006'da Yaptıkları...

-Hayko Cepkin 2006 Senesi içinde Birçok ilde Birçok Festivalde Olmak Üzere Toplam olarak 34 Konser verdi.

-Hayko Cepkin 6 Ekim'de gösterime girmiş, bir Biray Dalkıran filmi olan ''Araf'' isimli gerilim/korku filminin müziklerine imza attı.

-Hayko Cepkin, ilk 2 videosu ''Yarası Saklı'' ve ''Görmüyorsun'' dan sonra ''Fırtınam'' adlı şarkıya çekilen 3. video ile tekrar karşımıza çıktı.

-Biray Dalkıran tarafından çekilen ve 6 Ekim'de gösterime girmiş olan ''Araf'' isimli gerilim/korku filminin görüntüleri eşliğinde hazırlanan 'Son Kez' Klibini Çekti..

-''Sakin Olmam Lazım'' Albümünden 5. ve Son Klibini ''Zaman Geçti'' Şarkısına Çekti.

-Toplamda 2006'da 3 Klip Çekti..

-1-2-3 Eylül tarihlerinde Hezarfen Havaalanı'nda dördüncüsü gerçekleşmiş olan Türkiye'nin en büyük açıkhava festivali Rock'n Coke da ana sahnede yepyeni sahne şovu ve imajı ile Rock'n Coke'n Muhteşem Açılışını Yaptı..

-HAYKO CEPKİN Yüxexes dergisi yazarlarınca ''En İyi Erkek Sanatçı'' seçildi!

-Hayko Cepkin 'Kral TV Müzik Ödülleri'nde ''En İyi Erkek Rock Şarkıcısı'' Seçildi!

-SAKİN OLMAM LAZIM Emi Tarafından ''Yılın Yerli Albümü'' Seçildi..

-Ekranlarda 25. yılını kutlayan, Türkiye'de ise 10 yıldır yayında olan MTV, 23 Ekim 2006'da MTV Türkiye olarak ülkemizde de yayına başladı. 17 Kasım'da gerçekleşmiş olan ve görüntüleri MTV Avrupa'da da yayınlanmış olan Mtv Lansman Partisi'nde Hayko Cepkin Muhteşem Sahne Şovuyla Sahnedeydi.

-Hollywood'un aykırı rollerinin yıldızı Juliette Lewis yeni albüm turnesi kapsamında ilk kez İstanbul'da bir konser verdi.Bu Gecede açılış yapan isim ise Hayko CEPKİN oldu.

-2. Albümü ''Tanışma Bitti'' için Stüdyo Çalışmalarına Başladı..

-Dinleyicileriyle Söyleşi ve İmza Günleri Gibi Birçok Etkinlikte Bir Araya Geldi.

-Dinleyicilerine Değer Verdi ve Onlarla Samimi olmaktan,Onlarla içli dışlı Olmaktan Bir memnuniyetsizlik duymadı.

-İlk Albümünü Çıkardıktan Sonra Sakin Olması Gerekiyordu Ve 2006'da Sakin Olmaya Çalıştı!

-İnandığımız Şeyi Yapıyoruz Dedi Ve inandığı şeyleri yapmaktan Vazgeçmedi!

-İlerde Daha İyilerinde Görüşeceğiz Dedi Ve Her geçen Gün daha iyilerine İmza Attı.

-Giderek Büyüyoruz Ve Gittikçe Büyüyeceğiz Dedi ve Her Geçen gün Büyüyen Bir Dinleyici Kitlesine Sahip Oldu.

-Kurallarım Var Dedi Ve Kurallarından Asla Taviz Vermedi.

-Ve 2006 Bitti....... Yani TANIŞMA BİTTİ!!!!

Bunları Kendim Hazırlamaya Çalıştım O yüzden Unuttuğum Şeyler Olduysa Kusuruma Bakmayın. Unutulan şeyleri yazarsanız sevinirim.

bundan 12-13 sene önce birgün gelecek tc de rock albümleri çoğalacak ve aralarından Hayko Cepkin çıkacak deseler asla inanmazdım , vay be ne yollar kat ettik nerelere geldik helal olsun ... Hayko meydanı başkalarına bırakma lütfen :D

Geri