Hayko Cepkin

rock n coke da süperdi her haliyle mükemmel olsada ben haykoyu hiç bu kadar çılgın ve sert görmemiştim bi kez daha aşık olup hayran kaldım canım benim yolun açık olsun kocaman bi hayfan kitlesi var arkanda ;)

Arabesk nameli şarkılar üzerine scream vokaller. Gerçekten tam iki kültür arasında sıkışmış halimizi özetler nitelikte. Rock 'n' Coke festivalindeki performansına 10 dakika dayanabildikten sonra yapacağım yorum ise korkunç derecede komik olduğudur.

ya eğer burda varsa ki avrdır haykocepkin.biz üyesi ya ben 6-7 kere denedim üye olmayı olmuyor ya.bazen aktivasyon msj geliyo bazen gelmiyo.sonuçta olmuyor .aynı şekilde kardeşim üye oldu.bende aynı şekilde başka sitelere üye oldum.burda niye olmuyor.bilen varsa söylesin...

JackRackham demiş ki:
Arabesk nameli şarkılar üzerine scream vokaller. Gerçekten tam iki kültür arasında sıkışmış halimizi özetler nitelikte. Rock 'n' Coke festivalindeki performansına 10 dakika dayanabildikten sonra yapacağım yorum ise korkunç derecede komik olduğudur.

bu kadar katı düşünmesem de katılıyorum bi yerde.. hayko çılgındır sevilir fln tamam ama şarkılarına ben de kendimi veremiyorum bi türlü. sesi tırmalıyo kulağımı. hoşa gitmeyen bişeyler var..

ama sahnesi çok iyi. sahneye de yakışıyo. bi tek sesi ona yakışmıyo.

JackRackham demiş ki:

valla sana bi hay_fan olarak kesinlikle katılamıyacağım.ayrıca çokta ağır konuşmuşsun.fikrini daha düzgün belirtebilirdin.bence hayko cepkin kesinlikle 2 kültürü çok güzel harmanlıyor.çok farklı insanların hoşuna gidebilir.adam özgün bir müzik yapıyor.çokta ii yapıyor yoksa bukadar dinleyicisi olmazdı.onun yaptığı performansı da öle her babayiğit ta yapamaz ayrıca.biz 2 brutal vokal yapsa 3 gün konuşamayız.işini çok iyi yapıyor yaw..

duu_rock demiş ki:
valla sana bi hay_fan olarak kesinlikle katılamıyacağım.ayrıca çokta ağır konuşmuşsun.fikrini daha düzgün belirtebilirdin.bence hayko cepkin kesinlikle 2 kültürü çok güzel harmanlıyor.çok farklı insanların hoşuna gidebilir.adam özgün bir müzik yapıyor.çokta ii yapıyor yoksa bukadar dinleyicisi olmazdı.onun yaptığı performansı da öle her babayiğit ta yapamaz ayrıca.biz 2 brutal vokal yapsa 3 gün konuşamayız.işini çok iyi yapıyor yaw..

Hayko Cepkin'in yaptığı müziğe pek aşina değilim, zaten üstteki yazımda da onun şarkılarından ziyade canlı performansına değinmek istemiştim. Elbette aşina değilim derken hiç bilmediğimi söylemek istemiyorum, yalnız bildiğim kadarıyla da yaptığı müzik üzerine brutal vokal yapılacak türden bir müzik değil. Bu "ben sertim" imajı çizmesiyle yaptığı müzikte arabesk tınılar birbirine çok zıt düşüyor, bunu belirtmek istemiştim. Memleket dinleyicisinin bu tür şeylere prim vermemesi gerekir ancak black metal dinlemenin marifet olduğu bir ülkede işler böyle yürüyor.

JackRackham demiş ki:
Hayko Cepkin'in yaptığı müziğe pek aşina değilim, zaten üstteki yazımda da onun şarkılarından ziyade canlı performansına değinmek istemiştim. Elbette aşina değilim derken hiç bilmediğimi söylemek istemiyorum, yalnız bildiğim kadarıyla da yaptığı müzik üzerine brutal vokal yapılacak türden bir müzik değil. Bu "ben sertim" imajı çizmesiyle yaptığı müzikte arabesk tınılar birbirine çok zıt düşüyor, bunu belirtmek istemiştim. Memleket dinleyicisinin bu tür şeylere prim vermemesi gerekir ancak black metal dinlemenin marifet olduğu bir ülkede işler böyle yürüyor.
bende bu yoruma katılmıyorum bence haykoyu hayko yapan bu kendine özgü müzik tarzı ne müziği ne şarkı sözleri kimseye benzemiyor şarkılarını dinlerken duygularımı haykırdığını hissediyorum ama bunu çok farklı cümlelerle yapıyor.Haykonun yaptığı bu müzik tarzıyla rock müziği seven çok insan olmuştur.Ben zaten rock dinlerdim ama ilk defa bu kadar içimde hissedebiliyorum şarkıları hayko benim bir numaram...

erento1903 demiş ki:
iyidir hoştur hayko ya.. Ama biyerden sonra dinlenmez hale geliyo.Yoruyo insanın kulağını.
Kesinlikle katılmıyorum.Zaten sert müzik dinleyen biri haykoyu da beğenir ve onun için yorucu olmaz.Senin müzik zevkin hakkında yorum yapmak bana düşmez ama birçok brutal yapan insandan daha çok dinletiyor kendini.

güzel olan herşey gibi gözüme soka soka bendeki haykoyu tükettiler,hayko dinkerken arabeskçi bile dediler o zaman hiç bıkmamıştım ama şimdi onlarda dinlemye başlayınca film koptu bende...

hayko tek kelimeyle müthiş ya fazla söze gerek bile yok resmen kopartıo herkezi sesi,sarkıları ve müzigi ilginç ama harika anlatamıorum işte hersey ortada:D

Haykoyu çok seviyorum fakat son Rock'n Coke festivalini izledikten sonra şu kanıya vardım ki fazla böğürüp bağırıyor buna hiç gerek yok insanlar onun albümünü dinlerken onun o güzel sesini o güzel parçalarını dinlemek için alıyor

yani tabikide konserde coşacaksın coşturacaksın ama bence çok fazla abartmaya gerek yok... Hayko zaten yaptığı yanlış şeyleri hemen pozitife çevirebilen biridir eminim benim gibi bir çok kişininde sahip olduğu bu düşünceleri dikkate alacaktır

ps: son albümdeki ölüyorum parçası harika olmuş 2 gündür aynı şarkı dinlenir mi :D

Rock Station Fest'te harika bir gösteri izledim...Eminim ki fest. değilde solo bir konser olsaydı ordaki gösterinin 10 katını izleyecektim...

Helal olsun başka bir şey diyemem...

Geri