Hayko Cepkin

haykoyu canılı olarak dınleme fırsatım hıc olmadı
albüm calısmalarından ve tv lerdekı canlı performanslarından anlasılan buyuk kayıp
askere gıtmıcek olsam konserıne gıtmek ısterdım

muzıksız kalmamak dılegıyle
elveda

büyük bi ihtimal uşak konserine gidicem..Denzliden gelmek biraz yorucu olacak ama hayko için değer bir kez daha canlı dinlemek istiyorum onu..gidecek arkadaşlara ii eğlenceler şimdiden;)

6 Şubat'taki festivale bilet almayan arkadaşlar ön bilet satışından yararlanmak istiyorlarsa Eroica'nın vokalinden de alabilirler.
Eroica'nın vokaline ulaşabileceğiniz msn adresi : [email protected]

Size yardımcı olacaktır mutlaka..
ön satışlar : 25 YTL
kapıda : 35 YTL

Bence bir parçaya duyguyu en iyi katan enstrüman olan klavye de pek başarılı abimiz haykonun albümlerini beğeniyle dinliyorum. Türkiye de kaliteli müzik yapan grup bulmanın oldukca zor oldugu su dönemlerde gercekten öne cıkan bir müzisyen oldu. 777, Kaos, Sıkı Tutun, Melekler gerçekten şahane parçalar.

Hayko'nun Bgm deki konserini izlediğimde onun ileride çok büyük şeyler yapacağına olan güvenim en üst düzeye ulaştı.2006 yılında Rock'n Coke daki performansı ile büyük ihtimalle yayıldı Hayko'nun sahne performansı ve üzerinden geçen 1 yıllık kısa sürede böyle güzel bir sahne hazırlaması,bu kadar etkileyici ve tiyatral bir "gösteri" sunması beni çok etliledi.Duyduğuma göre bu gösteri bir haftada planlanmış ve hazırlanmış.Tüm görselliğine rağmen bence Hayko'nun sahnede bir eksiği var.Tam olarak çözemiyorum ama rahatsız edici düzeyde olmasada kendini hissettiren bir eksiklik var,müzikal açıdan...Ama bu küçük ayrıntı zamanla atlatılacaktır,sonuçta adı geçen kişi Bgm sahnesinde bugüne kadar görülmemiş bir gösteri sunmuş biri...

korkma07fx2.jpg

KORKMA’YA KORKU-GERİLİM KLİBİ

99 da yayınlanan ilk albümü Korkma’yı 2007 de yeni düzenlemeleriyle tekrar yayınlayan Ogün Sanlısoy, albümle aynı adı taşıyan ve Hayko Cepkin’le düet yaptığı ‘Korkma07’ şarkısına kısa film tadında bir klip çekti.

Senaryosu Ogün Sanlısoy tarafından yazılan klipte, Hayko Cepkin’in yanı sıra güçlü oyunculuğu ile Demet Evgar da yer alıyor. Klipte, iç dünyasında gelgitler yaşayan, varlığının anlamını kendi dışında arayan genç ve yalnız bir kadının kabusu konu ediliyor.

Korku - gerilim içerikli bir kısa film tadında çekilen klibin yönetmenliğini Yavuz Öztop yaptı. Klip Mart ayında müzik kanallarında izlenebilecek.

3 Mart 2008 Pazartesi | Barış Manço Kültür Merkezi / BURSA
4 Mart 2008 Salı | Kültür Merkezi / TEKIRDAÐ
5 Mart 2008 Çarşamba | Sabancı Üniv. Gösteri Merkezi / İSTANBUL
7 Mart 2008 Cuma | AXI Bar / AYDIN
8 Mart 2008 Cumartesi | Gizlibahçe / ANTALYA
9 Mart 2008 Pazar | Erol Güngör Kültür Merkezi / KONYA
11 Mart 2008 Salı | Özel Idare Salonu / KAYSERI
12 Mart 2008 Çarşamba | Sabancı Kültür Merkezi / MALATYA
13 Mart 2008 Perşembe | Atatürk Kültür Merkezi / ELAZIÐ
15 Mart 2008 Cumartesi | Kültür Merkezi / BATMAN
16 Mart 2008 Pazar | Demirok Tesisleri / DİYARBAKIR
17 Mart 2008 Pazartesi | Kapalı Spor Salonu / VAN