Hayko Cepkin

SCHILLER Chıemsee ‘nin sponsorluğunda Umut Kuzey'in hazırlayıp sunduğu KonuşaROCK; NR1 Tv ekranlarında yeniden hayat buluyor. Rock dünyasından son haberler, ünlü müzisyenlerin canlı performansları ve daha bir çok sürpriz bu programda.
KonuşaROCK programının bu haftaki konuğu HAYKO CEPKİN . Gitarımla Kampüste, Kısa Dalga ve Alternatif sahne ile dopdolu KonuşaROCK 25 Nisan cuma günü 21:00'da Numberone TV ekranlarıda...

http://www.haykocepkin.biz/forum/viewthread.php?forum_id=37&thread_id=8954&pid=462904#post_462904

çok severim.sakin olmam lazım albümüyle hayatıma girmişti hayko cepkin :) şarkı sözleri hayata bakış açısı en önemlisi kişiliğine hayranım.
ama şu an herkes hayfan olmuş kimi görsem haykoğğ aşqomm modunda :evil:
neyse 3 mayısta 4. kez izleme şansını yakalayacağım oley :D

Hayko Cepkin Mayıs ve Haziran Konserleri

http://www.Haykolik.net
21 Haziran Hayko Cepkin Seafest-Bostancı Gösteri Merkezi-İstanbul
3 Haziran Hayko Cepkin-Galatasaray Üniversitesi Festivali-İstanbul
1 Haziran Hayko Cepkin-KoçFest 08-Parkorman-İstanbul
30 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-Ege Üniversitesi-İzmir
28 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-Erciyes Üniversitesi-Kayseri
26 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-Atatürk Üniversitesi-Erzurum
23 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-Cumhuriyet Üniversitesi-Sivas
21 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-19 Mayıs Üniversitesi -Samsun
19 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-İnönü Üniversitesi-Malatya
16 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-Hacettepe Üniversitesi-Ankara
14 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-Selçuk Üniversites-Konya
12 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-Anadolu Üniversitesi-Eskişehir
9 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-Kocaeli Üniversitesi-Kocaeli
7 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-Uludağ Üniversitesi-Bursa
5 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-Mustafa Kemal Üniversitesi-Antakya
2 Mayıs Hayko Cepkin-KoçFest 08-Mersin Üniversitesi-Mersin

Ayrıntıları www.Haykolik.net Hayko Cepkin Fan Sitesinden Öğrenebilirsiniz..

http://haykolik.net/Forum.asp?forum=gir&forumid=5&yanilik=15

açık konuşmak gerekirse hayko cepkin ' i ilk çıktığında pek dinlemezdim yani '' sakin olmam lazım '' dinlemiyordum . ama tanışma bitti ile ben kendimden utandım :) işini fazlasıyla iyi yapan bir sanatçı

yüxexes yazarlarına göre
en iyi erkek şarkıcı:hayko cepkin
en yi albüm:hayko cepkin
çok doğru bir karar vermişler
çünkü hayko 2007 yılında 2 sevilen şarkı ve yoğun konserle kendini çok tanıttı

turkiyede hayko kadar sert muzik veya daha sertini yapan gruplarda vardi.. scream atabilen vesayri.. neden tutulmadi? cunki onlar arabesk faktorunu unuttu.. millet dinlerken dusundu.. ya tamam iyi sert adam bagiriyo falan ama ya biseyler eksik sankiii..

ve sonra hic yoktan ciplak bi adam geldi.. sac bas bi acaip vaziyette..bide bagiriyo falan.. ama en onemlisi ARABESKI unutmadi..turk evladnin ne olursa olsun arbeskten vacgecemiyecegini biliyodu bu kisi.. "gomdum sandim seni, bir demet cicegim bile yok" dedi, "niye otsun bulbuller " dedi.. fakat sadece sozleri degil muzigindeki melodilerde uygundu... yani sertlestirilmis, gitarlarla calinmis ve ustune scream atilmis Ismail YK parcalari diye nitelendirebilirim Hayko Cepkini..

bu adamin kiymetioni bilmeli bu memleket.son 10 yilda cikan en iyi rock albumunu bu adam yapti.ozellikle altyapi konusunda inanilmaz bir cigir acti ulkemizdeki kisir rock dongusunun icinde.bu adamin yeteneklerini diger gruplarla yaptigi calismalarda kullanmasi gercekten mukemmel sonuclar doguracaktir.bu adamin kiymeti bilinmezse soylenecek soz olmaz.kiymet bilmekten kastim albumunu akin zengin edin degil.bu adama azcik saygi duyalim yeter. (i harfi icin ozur dilerim yurt disindayim ve turkce karakter sikintisi sirayet etti bunyeye)

Hiç beğenmediğim bir müzisyendir efendim, arkadaşlarımız ne bulur anlamam.. zevkler tartışılmaz hesabı. Hakkında bir çok şey söylemek isterdim fakat bana düşmez efendim.

Ferry demiş ki:
turkiyede hayko kadar sert muzik veya daha sertini yapan gruplarda vardi.. scream atabilen vesayri.. neden tutulmadi? cunki onlar arabesk faktorunu unuttu.. millet dinlerken dusundu.. ya tamam iyi sert adam bagiriyo falan ama ya biseyler eksik sankiii..

ve sonra hic yoktan ciplak bi adam geldi.. sac bas bi acaip vaziyette..bide bagiriyo falan.. ama en onemlisi ARABESKI unutmadi..turk evladnin ne olursa olsun arbeskten vacgecemiyecegini biliyodu bu kisi.. "gomdum sandim seni, bir demet cicegim bile yok" dedi, "niye otsun bulbuller " dedi.. fakat sadece sozleri degil muzigindeki melodilerde uygundu... yani sertlestirilmis, gitarlarla calinmis ve ustune scream atilmis Ismail YK parcalari diye nitelendirebilirim Hayko Cepkini..
abi hiç bu açıdan yaklaşmamıştım.harbiden yarıldım.süpersin. :D

violett demiş ki:
ama şu an herkes hayfan olmuş kimi görsem haykoğğ aşqomm modunda :evil:
:D
bu olaya bende kılım abi.adam ilkten hiç bişeydi.az bilinen türde takılıyordu.sonradan patladı resmen.kime sorsam ne dinliyorsun diye.hemen atlıo hayko cepkiiin.neyse bunun sebebinide yukarıdaki açıklmaya bağlıyorum.
:D

Mtv Ema Türkiye Adayı Hayko Cepkin.. Oylama Başlamıştır..

http://ema.mtv.com.tr adresine girin...

"Oy Verin" yazan resme tıklayın...

"Kategoriler" de en altta yer alan "Turkish Act" kategorisini seçin...

"Adaylar" da "Hayko Cepkin" i seçin...

"Oy Verin" linkine tıklayın..........!!!!

Geri