Hayko Cepkin

Araf filminin orjinal soundtrack'i "son kez" in klibi Hayko'nun daha önce söylediği gibi olmuş gerçekten.Yani korku olayını taşımış klibe layıkıyla.2. albümün temasının "korku" olacağını söylemişti.Büyük ihtimal olabilir ikinci albümde bu şarkı.

yok yav şu faullerinin olduğu bölümü diyorum klipte dikkatimi çekti hani şöyle demiş olabilir ''abi şimdiden boyatalım sizde bana klibe bi peruk ayarlayın''..neyse yav seviyoruz hayko yu

blindfold demiş ki:
yok yav şu faullerinin olduğu bölümü diyorum klipte dikkatimi çekti hani şöyle demiş olabilir ''abi şimdiden boyatalım sizde bana klibe bi peruk ayarlayın''..neyse yav seviyoruz hayko yu
ehue =) hiç düşünmemiştim ama olabilir bak çünkü Rock'nCoke da yeni imajıyla çıkacaktı Hayko.Belki biraz acele etmiştir söylediğin gibi =)

röportajlarından anlaşıldıgı üzre gayet samimi oldugu gibi sahtelikten uzak gercek bir insan o yüzden de çok basarılı çünkü azimli ve inançlı
SAKİN OLMASI GEREKİYOR...

Tarzıyla,müziği ve sözleriyle çok iyi işler yapan kaliteli şahıstan yeni albümdede aynı şekilde hatta olabiliyosa daha iyi işler bekliyoruz.Herşeyi ile perfect olabilen tek şahıs heralde.İnşallah dream tvde verirler performansını gidemeyenler için......... :cry:

rock'n coke'da müthişti !!
tarzı gerçekten müthiş olmuş! yeni albümdeki parçaları çok iyi yorumladı izlemeyenler için 23:00 dream tv tekrarını vericek mutlaka izleyin..

Rock'n coke un 1. numaralı adamı...yeni imajı ve şarkıları çok güseldi.Yenilerden ziyade eski parçaları bile ilk dinliyormuşçasına zevk aldım.Herşey yakışıyo,yeni albüm ne zaman elimizde olcak acaba???? :LOL:

saçlarını siyaha boyatmış ve saçının arka uç kısımlarını mor renkte boyatmış.görsel olarak yakışmış aslında bu tarz.şahsen hiç böyle bir imajla çıkacağını tahmin etmiyordum.black vokallerle süslediği şarkılarıyla rock'n coke izleyicilerine güzel ve keyifli anlar yaşattı.Özellikle Fırtınam şarkısı bence en güzeliydi.

ben ozzy osbourne benzettim yav eğer yüzünü de beyaza boyasaymış bu sefer de kiss elemanları gibi olucakmış değişik olmuş annem çok enteresan yorumlar yaptı tv de görünce bugün bir akıl hastanesine yatırılması gerektiğini düşünüyor haykonun :D

rock n coke daki 2 tek işe yarar adam dierlerini sallamak lazım gitseydim sırf bu adam için giddrdm ayrıca son halide yakşmş bayağı..

ya zaten artık festivallere haykoyu izlemeye gidiliyor diğerleri genelde döküldüğü için hayko en iyisir rakın kok içinde geçerli bu durum tabi

Geri