Hayko Cepkin

benc hayko türk müzıgınde ıyı ısler yapmaya basladı ve boyle gıderse sınırları zorlycak bence.ozellıkle fırtınam sarkısı on numara olmus klıpte bı okadr ıyı valla kım ne dere desın.

dövmelerini babasının görmesinden korktuğu için yıllarca denize elbiseyle girmiş aileside psikolojisi bozuk die boş yere psikoloğa götürmüş... müziğine gelince harika hastasıyım orjinal herif yaa... :)

gerçekten harika bi adam beni en çok kaan ın gitar hocası olduğunu öğrendiğimde etkilemişti çünkü aynı zamanda demir demirkan ın grubunda da klavye çalıodu adamın elinden her iş gelio demek ki

hayko nun deişik bi tarzı var..müslüm gürsesin albümünede yardım etmiş.sewiorum ben şarkılarını farklı yani ne biliim rock gibide deil gibide.beki katılmaya bilirsiniz bana ama öle gelio.

bunalımdayken süper giden,gerektiğinde of ulan of nameleri attırabilen şarkılara sahip olan güzel insan haykoyu ben çokkk seviorum

bunalımdayken süper giden,gerektiğinde of ulan of nameleri attırabilen şarkılara sahip olan güzel insan haykoyu ben çokkk seviorum

kendine özgü tarzı ve orjinalliği yeter
Herkesin dinlemesi gerekir diye düsünüyorum hiç değilse belki bu sayede sahtecilik ve özgünlüğün farkı anlaşılır halk dilinde

kıvrak zekası espirıtuellıgıyle albumu tutmus olmasına rağmen bıyerlerı kalkmayan sevımlı sempatık ve en önemlısı apayrı bı tarzı olan yeteneklı abımıs
cıkıck olan albumunu beklıoruz sabırsızlıkla....

Geri