Hayko Cepkin

BURSALILARA..... müjde hayko 4 kasım da barış manço kültür merkezine konsere geliyor saat17.30 bilet 25 ytl satışta bmkm den alın gelin ya süper olcak haydi bursalılar......
oley oly oley gitcez galiba....

koyuzehir demiş ki:
duu_rock demiş ki:
bu haftasonu dream tv de hayko cepkin haftasonu var.hem butun gün klipleri verilecek,hem de özel bi röportaj var kaçırmayın...
bunlarda suyu kaçırmışlar adam 2 albüm yaptı toplasan 5-6 klibi var haftasonunu ona ayır hehe
haykoyu severim ama katılıyorum dediğine yani tamam iyi bi müzisyen iki albümdeki şarkılar birbirine çok benzesede son derece güzel albümleri hatta yarın canlı olarak dinleyeceğim haykoyu zaten canlı performansını çok seviyorum ama biraz fazla abartıldı bence de umarım bu haykoya zarar varmez çünkü dinleyici kitlesi gittikçe bozulmaya başladı haykonun kendi istediği müziği yapmaya devam ederse sorun yok eğer dinleyiciyi memnun etmek için müzik yaparsa o zaman ilerde sorun yaşayabilir bence

dark_and_shadow demiş ki:
koyuzehir demiş ki:
duu_rock demiş ki:
bu haftasonu dream tv de hayko cepkin haftasonu var.hem butun gün klipleri verilecek,hem de özel bi röportaj var kaçırmayın...
bunlarda suyu kaçırmışlar adam 2 albüm yaptı toplasan 5-6 klibi var haftasonunu ona ayır hehe
haykoyu severim ama katılıyorum dediğine yani tamam iyi bi müzisyen iki albümdeki şarkılar birbirine çok benzesede son derece güzel albümleri hatta yarın canlı olarak dinleyeceğim haykoyu zaten canlı performansını çok seviyorum ama biraz fazla abartıldı bence de umarım bu haykoya zarar varmez çünkü dinleyici kitlesi gittikçe bozulmaya başladı haykonun kendi istediği müziği yapmaya devam ederse sorun yok eğer dinleyiciyi memnun etmek için müzik yaparsa o zaman ilerde sorun yaşayabilir bence
bence hiç bizaman dinleyiciye göre müzik yapacak biri deil.tabiki onlarında fikrini alacak eleştirilecek ama bence o kadar idealst bi insan yolundan şaşmaz..

denizliye gidiyoda bi bizim burdaki sabancı univ e gelmedi.
sabancıya mail attım.yanıt olarak. tavsiyenizi değerlendircez listemize ekledik dediler.
inşallah haykoyu çağırırlarda bende gam yemem.
maille olcak işler değil bunlar ama yinede bi şans:D

İMZA GÜNLERİ

1 Kasım 2007 – D&R Eskişehir Saat 16.00 – 17.30

KONSERLER

30 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Ooze Venue - IZMIR

29 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - CANAKKALE*

24 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Yeni Şehir Sineması - KARABUK

23 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Devlet Tiyatrosu - CORUM

22 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Kültür Merkezi - ZONGULDAK

18 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Tuğcan Otel - GAZIANTEP

17 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Kültür Merkezi - ANTAKYA

16 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Kültür Merkezi - MERSIN

15 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - ADANA*

10 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Eski Kültür Sineması - ANTALYA

9 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - PrenS Bar - DENIZLI

8 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Çok Amaçlı Konferans Salonu - BALIKESIR

4 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Barış Manço Kültür Merkezi - BURSA

3 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Sabancı Kültür Merkezi - IZMIT

2 Kasım 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Saklıkent - ANKARA

1 Kasım 2007

AVEA Patlıcan Konserleri - Kapalı Spor Salonu – ESKISEHIR

*Konser mekanına ilişkin detaylar en kısa sürede duyurulacaktır…

resizeofhaykoafissaklikzq9.jpg

yok artık çoumda hayko konseri hep de ben istanbuldayken oluyo orada olup izlemek isterdim haykoyu çilekeş konserine istanbuldan kalkıp gitmiştim geçen sene belki bu sene de yaparım aynısını:)

Türk Rock'ının aranılan adamı diyebilirim, muhteşem bir müzisyen, iki albümü de harkulade, canlı performanslar zaten süper ee daha ne olsun.. ? :mrgreen:

Geri