412

Sevgili Servatis_a_periculum;
kızma falan yok ortada :) sadece bilmeni isterim ki bugün ismi numaralı olan grupların hiçbirisi 412 kurulduğunda yoktu.Ama şans işte, birden türediler :) neyse umarım birgün bizi dinleme fırsatın olur.

ya alakasız olacak ama ismi ilk gördüğümde aklıma gelen bi kaç yıl önce tınaztepede 412 kaldırılmasın die davullu zurnalı bi eylem olmuştu o geldi aklıma :)

412 yeni stüdyosunda yerleri titretmek suretiyle üst katındaki berber dükkanında çalışan çıreğın "deprem oluyor galiba" diye tedirgin olmasına yol açmıştır duyrulur :LOL:

oncelikle gurubunuzun canlı performansını dinledim ve çok başarılı buldum... izmirde uzun zamandır sizin kadar gğzel bir guruba rastlamamıştım.. çok mutluyumki artık kaliteli gurup dinlemek için istanbula gitmek zorunda kalmayacağım, veya izmire gelmelerini beklemeyeceim... artık bütün konserlerinize en önde gelecem.. kasedinizi heyecanla bekliyorum...

sizi buralarda görmek süper bişi, çok iisiniz we karşılıını alıcaksınız bence tabi:) albüm yaıosunuz die salmayın kendinizi bornowa sahnelerinin sizin gibi saglam gruplara ihtiacı war meydanı boş bırakmayın:) gecen soneri dinledim bi barda repertuar nerdeyse 2 yıl önceki 412 repertuarı aklıma o günler geldi:) nerden nereye :p

ah be gökşenim nerde bizim haydarla 412'yi kurduğumuz dönemki repertuar,nerde şuanki şarkılar...keşke biraz daha sıkı dinliyebilseydin.ee sende haklısın tabi insan bazen görmek istediğini bazende duymak istediğini duyuyor...neyse bende gerçekten çok özledim o eski günleri ve paylaşımları.Haydar özlettin kendini arkadaşım,beklerim,,412'ye başarılarının devamını dilerim.sevgiler.S.O.Soner

Bomba gibi geliyoz :) Gökhun'un geri dönmesiyle,yakında özlediğimiz yere geri döncez umarız :)
Bizlere en zor günlerimizde destek olan herkese teşekkürler.
Az kaldı bekleyin :)

Geri