412

arkadaşlar haftalık prıogram şöyledir

14 HAZİRAN ÇARŞAMBA : BORNOVA GUARDIAN BAR (22.00)
15 HAZİRAN PERŞEMBE : BORNOVA GUARDIAN BAR (22.00)
16 HAZİRAN CUMA : FOÇA DİP BAR (23.00)
17 HAZİRAN CUMARTESİ : FOÇA DİP BAR (23.00)

tüm sevenlerimizi bekliyoruz...

www.dortyuzoniki.com

arkadaşlar haftalık prıogram şöyledir

14 HAZİRAN ÇARŞAMBA : BORNOVA GUARDIAN BAR (22.00)
15 HAZİRAN PERŞEMBE : BORNOVA GUARDIAN BAR (22.00)
16 HAZİRAN CUMA : FOÇA DİP BAR (23.00)
17 HAZİRAN CUMARTESİ : FOÇA DİP BAR (23.00)
19 HAZİRAN PAZARTESİ: BORNOVA GUARDIAN BAR (22.00)

tüm sevenlerimizi bekliyoruz...

www.dortyuzoniki.com

arkadaşlar ne yazikki can talihsiz bir sağlık sorunu yaşadı. Önümüzdeki pazartesin kadar olan bütün programlar iptal oldu. dün ve bugünkü guardian programlarına neden çıkmadığımızı merak edenlere duyurulur.. cuma, cumartesi Foça Dip bara da aynı şekilde bu hafta çıkamayacağız..

uzun bi aradan sonra izmire geldim ve tesadüfen bornovada sizi dinledim pazartesi ve grubun bu haline inanamadım dogrusunu sölemk gerekse. gitarcı ve bascınızın saclarına noldu ya' eskiden uzundu:) diğer elemanları ilk defa gördm. artk cok ii calmaya baslamısınız: yanınısdaim bundan gari..
bascınıza selam;)
(adını bilmiyom cocugun :)

tomahawq demiş ki:
arkadaşlar ne yazikki can talihsiz bir sağlık sorunu yaşadı. Önümüzdeki pazartesin kadar olan bütün programlar iptal oldu. dün ve bugünkü guardian programlarına neden çıkmadığımızı merak edenlere duyurulur.. cuma, cumartesi Foça Dip bara da aynı şekilde bu hafta çıkamayacağız..

can cok geçmiş olsun,en kısa zamanda tekrar görmek istiyoruz seni sahnede!

yetişemedik ya dungeona... tekrar ne zmn dungeondasınız? bi haber verin. bu arada sizin internet sitesini neden hiç güncellemiyosunuz ki? www.dortyusoniki.garaj.org adresi aylardır öle bekliyo. insan biras ilgilenir ya... yazıktır ama demi :)

Geri