412

balluk demiş ki:
abi kusra bakmayın o yeni asırdaki muhabbetlere hiç gerek yoktu . kötü olmuş artı gerçekten çok çalışmaya ihtiyacınız var özellikler davulcunuz gerçekten çok kötü ama hiç umrunda deil gibi ders falan alsın tekniği yanlış ve kötü madem sahneye çıkıosunuz tam olarak hazır olmalısınız bence işi sahnede öğrenmek yanlıştır bence biraz işin tekniğiyle ilgilenin bence ama buna rağmen medeni cesaretinize hayranım :)

Eyvallah saolasın sen dedin diye ders alırım :D Öncelikle şunu söylüyim,ben davul çalmayı seviyorum sen beğensen de beğenmesen de.Tekniğim hoşuna gitmemiş mike potnoy abi kusura bakma benim davul hocamın gösterdikleri oydu.Bu benim için bi hobi,öncelikle kendimi eğlendiriyorum.Tavsiyen için saol :LOL: Forumlarda senin gibi eleştiri yapanlara pek cevap yazmam o yüzden ayrıcalıklısın bilgin olsun 8)

davul çalmayı sevmek başka şeydir, çalmak başka şey. neden eleştirenlere bu kadar yükleniyorsunuz anlamadım. tabi ki eleştiri var "eleştiri" var ama balluk nickli arkadaşın dediklerinde kızacak, dalga geçecek bir şey yok. eleştirmiş adam. o tırnak içindeki eleştirilerden değil. iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. her eleştiriyi saldırı olarak algılarsanız yürümez bu iş. ki pek çok grupta bu var.

sadece tekniğin yanlış demekle de olmaz tabi. spesifik olmak lazım teknikten bahsederken. nesi yanlış? baget tutuşu mu? ne bileyim tuşesi mi? evet herkes kendine göre çalar davulu bir stili vardır. ama temel şeyler aynıdır. eğer bu stilden ayrı olarak, doğru yapılması başka şekillerde mümkün olmayan kısımlardaki hatalardan mı bahsediyoruz? yalnızca tekniğin yanlış demektense daha ayrıntı vermek daha iyi olur diye düşünüyorum.

sehpa demiş ki:
davul çalmayı sevmek başka şeydir, çalmak başka şey. neden eleştirenlere bu kadar yükleniyorsunuz anlamadım. tabi ki eleştiri var "eleştiri" var ama balluk nickli arkadaşın dediklerinde kızacak, dalga geçecek bir şey yok. eleştirmiş adam. o tırnak içindeki eleştirilerden değil. iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. her eleştiriyi saldırı olarak algılarsanız yürümez bu iş. ki pek çok grupta bu var.

sadece tekniğin yanlış demekle de olmaz tabi. spesifik olmak lazım teknikten bahsederken. nesi yanlış? baget tutuşu mu? ne bileyim tuşesi mi? evet herkes kendine göre çalar davulu bir stili vardır. ama temel şeyler aynıdır. eğer bu stilden ayrı olarak, doğru yapılması başka şekillerde mümkün olmayan kısımlardaki hatalardan mı bahsediyoruz? yalnızca tekniğin yanlış demektense daha ayrıntı vermek daha iyi olur diye düşünüyorum.
arkadaşım sen beni yanlış anladın,ben eleştirye yüklenmiyorum.Dediğin gibi, eleştiri var eleştiri var.Balluk 'un yazdıklarına bakarsan eleştiriden çok yüklenmeye dönmüş,ayrıca dediğim gibi genelde pek cevap yazmam eleştirilere.Eğer 412'nin forumlarını takip edersen 'evet haklısın' dediğim çok sayıda eleştiriyi görebilirsin :) Ayrıca kimseye zorla bişeyleri sevdiremem di miya :) tek isteğimiz eleştirinin iyi açıdan yapılsa bile usturuplu olmasıdır.

Birkaç kere izledim programınızı,bence daha çok çalışmanız lazım ama güzeldi yine de,yani nota bilmeyen,müzikle ilgilenmeyenler çok fazla hata yakalayamaz...

Derken?

2 ay kadar uzak kalmak zorunda olduğumuz sahnelere tekrar geri dönüyoruz. Ayrı gçen zamanda bizlere destek veren ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan 412 dostlarına da buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Yine her zamanki gibi eleştiri ve görüşlerinizin bizim için ne kadar önemli olduğunu hatırlatır ve bunların devam etmesini dileriz...

Selamlar

Dün gece Dungeon'a 412 yi bu güzel gecesinde yalnız bırakmamak için gittik. Ne acıdır Müzik sanatı altında barınabilen , sanat ifşa eden Gitaristi Gökhun Erdogan dinleyicisine darp yapmıstır. Konu ne olursa olsun bu insanlıga ve hiç bir baslık altına sıgmayacak bir davranıstır.

Ne yazıkki 412 'ye emek veren üyelerde böyle çagdısı bir insanı gruplarında barındırmakla bu durumdan oldukca etkileneceklerdir.

Ancak 412, sahnesinde,seyircisine şiddet uygulayan birinin var olmasndan ötürü bu durumun sonuclarıyla karsılasmak durumundadırlar.

Müzik bir sanattır. İzmirde bircok basarılı amatör gruplar var. 412 de basarıyla ilerleyen bir grup. Umarım 412 bu durumu dikkate alır ve gerekli eylemi gerceklestirir

Çünkü 412 grubu izleyicilerinin can güvenliği yoktur.

Konu yasal olarak da çözülecektir.

Tesekkürler Basarılar

1-Ortada tahrik olmadan kimse kimseyle bu tür bir münakaşaya girmez hele gökhun hiç 2-Biz sizi kaybetmek istemiyoruz dün gece bizi desteklemeye gelmişsiniz eyvallah bizim için değerlisiniz bu konuyu haftaya gelin oturalım konuşalım gerekirse özür de dileriz. 3-Ama eğer dün gece sırf olay çıkarmak için maksatlı gelmişseniz ve bundan sonra da uzlaşmak gibi bir niyetiniz yoksa da elinizden geleni ardınıza koymayın.. ayrıca kimse kimseye de vurmamış küçük bir münakaşayı da neden darp olarak nitelendirdiğinizi de anlamıyorum.

sayoseco demiş ki:
1-Ortada tahrik olmadan kimse kimseyle bu tür bir münakaşaya girmez hele gökhun hiç 2-Biz sizi kaybetmek istemiyoruz dün gece bizi desteklemeye gelmişsiniz eyvallah bizim için değerlisiniz bu konuyu haftaya gelin oturalım konuşalım gerekirse özür de dileriz. 3-Ama eğer dün gece sırf olay çıkarmak için maksatlı gelmişseniz ve bundan sonra da uzlaşmak gibi bir niyetiniz yoksa da elinizden geleni ardınıza koymayın.. ayrıca kimse kimseye de vurmamış küçük bir münakaşayı da neden darp olarak nitelendirdiğinizi de anlamıyorum.

Elbette bu konusulacaktır. Sorunu konusarak çözmeyi denemiştik küfür ve fiziksel saldırıya maruz kaldık. 412 grubunu lekeleme amacımız yoktur. haftaya hep beraber konusalım. Olayı kendi lehinize cevirmeye calısmayın. Yapmanız gereken arkanıza kitleler toplayıp karalmak değil en azından bizden ve seyircinizden özür dilemek.
Bunu etraflıca konusacagız.

Gruptan istegim objektif olmasıdır.

Tesekkürler.

geldik zıpladık hopladık kafa salladık gobek attık kısacası cook cozuttuk pek bi eglendik :zipla
yalandan 2 fotoda cektim :D
IMG_0907.jpg

IMG_0908.jpg

gusel bi programdı cokta merak edioduk baldan tatlı oldu yani :dans

Geri