412

teşekkürler arkadaşlar sayenizde biz de çok eğlendik süper geceydi her zaman bekleriz :D 412'nin bu haftaki programı:

30 Aralık Cumartesi 22.30 Dungeon
31 Aralık Pazar 21.00 Dungeon- 23.45 Guardian Bar

bu eleştiriyi yapmamak için kendimle çok savaştım ama başaramadım.enstrümanlara çok fazla yüklendiiniz için solistin sesi çok aşağıda kaldı.ne sölediini bi türlü anlayamadık.ayrıca şarkı aralarında solistin yaptıı konuşmalar beni benden aldı.repertuarı da çok piyasa buldum.bu arada ilk kez dinledim sizi.ama herşeye rağmen sahneye çok yakışıosunuz.enerjinize hayran oldum.umarım bi dahaki sefere daha iyi yorumlar yapabilirim.kolay gelsin.

artcore demiş ki:
bu eleştiriyi yapmamak için kendimle çok savaştım ama başaramadım.enstrümanlara çok fazla yüklendiiniz için solistin sesi çok aşağıda kaldı.ne sölediini bi türlü anlayamadık.ayrıca şarkı aralarında solistin yaptıı konuşmalar beni benden aldı.repertuarı da çok piyasa buldum.bu arada ilk kez dinledim sizi.ama herşeye rağmen sahneye çok yakışıosunuz.enerjinize hayran oldum.umarım bi dahaki sefere daha iyi yorumlar yapabilirim.kolay gelsin.

Eleştirin için teşekkürler artcore.Bazı sıkıntılar var elbet, yorumunu dikkate alarak daha iyi olmaya çalışacağız. ;)

Selamlar arkadaşlar dün izleme fırsatım oldu sizi. Ben kabul ederseniz bir kaç eleştiri yapmak. istedim şarkıları değiştirmissiniz (tempo katmak için) fakat bu da hepsini birbirinin aynısı yapmış.Yani bazı şarkılar karakteristiğinden tamamen sıyrılmış (seyircilerin sözlerini bilmemesi imkansız şarkılar seçmişsiniz eşlik edilmesi için ) ama bence başka açılardan da bakılsa iyi olur. Klavyeci arkadaşı başarılı buldum ayrıca .Vokal arkadaşta da çok dikkat edemedim fakat bi problem var gibi tekniği ile ilgili olabilir(tize çıkarken ) gibi geldi. Ama genel olarak diyebileceğim şey belkide insanların ne dinleyeceğini düşünmekten daha çok kendi düşünceleriniz olmalı gibi geldi bana kalıcı olmak için. Tabi bunlar sadece benim düşündüklerim .Başarılarınızın devamını dilerim.

Geri