Useless-A Perfect Turtles- (Alternative Rock) - Izmir

stüdyodaki grupla,sahnedeki grubun alakası yoktu.ben çok eğlendim şahsen.başarılar diliyorum kardeşlerim :)ayrıca bir düzeltme yapmak gerekirse bu useless'ın ilk konseriydi.e ilk konsere göre böyle bir performans... düşünün yani ;)

8O cok hos... ilk konserde boylesı performans... seyırcı sayısı azdı gercı ama yazın gelişine baglıydı sanırım. bir ara kurban ustune kurban dınleyınce kusacak vazıyete gelmısken, "yine" yi öyle bir caldılar... vokal farklı olmasa...

can-ı gönülden tekrar tebrik eder, basarılar dilerim. ufak bır de kritiğim olsun, daha özgün sarkılar bulup da coverlasalar... dinleyıcıyı biraz sasırtsalar... gerci ulasmak ıstedıklerı yer neresı bılemıyorum ama dinlemesi gayet keyifliydi.

evet arkadaslarin yorumlarindaki gibi ilk konser olmasina ragmen cok cok hos caldilar ve eglendirmesini ve dinletmesini bildiler.. ailecek cok begendik ve devamini diliyoruz..;>

dipnot:tool istiyorum dredg istiyorum ulen beeenn..;):)

casey demiş ki:
8O cok hos... ilk konserde boylesı performans... seyırcı sayısı azdı gercı ama yazın gelişine baglıydı sanırım. bir ara kurban ustune kurban dınleyınce kusacak vazıyete gelmısken, "yine" yi öyle bir caldılar... vokal farklı olmasa...

can-ı gönülden tekrar tebrik eder, basarılar dilerim. ufak bır de kritiğim olsun, daha özgün sarkılar bulup da coverlasalar... dinleyıcıyı biraz sasırtsalar... gerci ulasmak ıstedıklerı yer neresı bılemıyorum ama dinlemesi gayet keyifliydi.

teşekkurler casey
yaa özgun sarkılar var dusundugumuz
yapacagız ama zamanla..

dredgle tool gelcek az bekle dnt_be'nlve bi de aılecek begendık yazmıs yaa :) :)

stüdyodaki grupla,sahnedeki grubun alakası yoktu.ben çok eğlendim şahsen.başarılar diliyorum kardeşlerim :)ayrıca bir düzeltme yapmak gerekirse bu useless'ın ilk konseriydi.e ilk konsere göre böyle bir performans... düşünün yani

abı senın geldıgın calısmalar hep kotu gecıo ama yaa :D:D
senden degıl boyle sankı ustunde bı guc var bızı etkılıo
sahtenın vokalı olmandan dolagı olabılır
elım ayagım tutmuyo valla heycandan :D:D:D

apc çalarak gönlümde dahada ayrı bi yer edinen grup :D

daha çok yeniler.. iyi başladılar ;)

başarılar çocuklar :)

2 Temmuz Roi Bar Saat 14:00'de Tekrar Sahne Alioruz Herkesi Bekleriz..

Öncelikle herkese çok teşekkür ederiz...
Kendi grup arkadaşlarımıda tek tek tebrik ederim..

###############################################
jimmy_ demiş ki:
stüdyodaki grupla,sahnedeki grubun alakası yoktu.ben çok eğlendim şahsen.başarılar diliyorum kardeşlerim :)ayrıca bir düzeltme yapmak gerekirse bu useless'ın ilk konseriydi.e ilk konsere göre böyle bir performans... düşünün yani ;)

alpcim gerçekten eyüpcanın dediği gibi senin geldiğin provalar kötü geçti hep.. abicim borumu sahtenin vokalisin yani heycanlanioruz hehe =))))

#################################################

casey demiş ki:

Bu yorum'u gerçekten bekliordum. teşekkür ederiz.. Daha özgün şarkılar yakın bir sürede gelicek. Keyif alman bu süreyi dahada kısalttı.. =))

dnt_b_nlve demiş ki:
evet arkadaslarin yorumlarindaki gibi ilk konser olmasina ragmen cok cok hos caldilar ve eglendirmesini ve dinletmesini bildiler.. ailecek cok begendik ve devamini diliyoruz..;>

dipnot:tool istiyorum dredg istiyorum ulen beeenn..;):)

Canercim cok teşekkür ederim. EN yakın sürede ekliyicez..
fruitcake demiş ki:
apc çalarak gönlümde dahada ayrı bi yer edinen grup :D

daha çok yeniler.. iyi başladılar ;)

başarılar çocuklar :)

Denizcim teşekkürler en yakın sürede bir çok APC listemize ekliyicez.. ;)

Beyler başarılar diliyorum sizin kırmızı kafalı gitaristiniz tanır beni gerçi bilmiyorum hala kırmızı kafa mı ? :D
Barlara çıkmaya başlamışsınız devamını getirin ben Ankara'dan destekliyorum sizi.. ;)

evet bileğinin burkulması hepimizi korkuttu. Aslında hala korkmaktayız. Ama konsere kadar düzelir inşallah. Geçmiş olsun.

Geri