Origam (Metal) - Ankara

ODTU konserinden iki Serkan fotoğrafı...

origam28pg.jpg

origam37kl.jpg

Baba resimler cok iyi kim çektiyse eline saglık... Bu arada ODTU de harikaymissiniz haberleri aldık.. Cok iyi gidiosunuz beyler boyle dewam..

Serkancim gitarinda hayirli olsun yeni gordum ben yanniz gitardan cok aski shekil duruyo ueheuheu.. Yakismis , allah feed back vermesin..

Stay Heavy :twisted:

serkan herkese kardeş grup diyorsun sende :D

nese fotoğraflar çok güzel cıkmış! Ayrıca çok sevindim konserin güzel gectiğine.. ama artık yeter :!: Origam'ı kendi bestelerini çalarken dinlemek,izlemek istiyoruz ;)

umarım bundan sonraki ilk konserde beraber çıkarız ve demolarımızdan şarkılar çalarız :D

Anthrax demiş ki:
serkan herkese kardeş grup diyorsun sende :D

nese fotoğraflar çok güzel cıkmış! Ayrıca çok sevindim konserin güzel gectiğine.. ama artık yeter :!: Origam'ı kendi bestelerini çalarken dinlemek,izlemek istiyoruz ;)

umarım bundan sonraki ilk konserde beraber çıkarız ve demolarımızdan şarkılar çalarız :D

Işallah dedigin gibi olur , bundan sonra ki konsere demo'dan sarkılarda calarıs .. E herkes kardeş grup zaten bizim :D Kimseyle bir sorunumuz yok , hepsine destek veriyoruz , kimseye köstek olmaya niyetimiz de yok ;) 8)

Bir süreligine konser maratonunu kapatmıs bulunuyoruz .. Beste calısmalarına basladık . Beste calacagımız ilk konser de gorusmek üzere ...

Sevgiler ve Saygılar efem ;)

eyvallah lipstick_ saolasın görüşün ve düşüncen için...

Serkan' ın da dediği gibi artık biraz sığınağa, mağraya, kütüphaneye, laboratuvara çekilip, girip, tıkınıp bir süre sonra yeni icatlarla, buluşlarla ve bilgilerle çıkma zamanıdır...

search has been started...

sensors online, weapons online, all systems nominal...

new items are downloading.... ;)

Geri