Origam (Metal) - Ankara

Arkadaşlar teşekkür ederim(iz) destekleriniz için.
Çalmaya çalışacağım artık :twisted:

Allison Hell i gerçekten merak ediyorum ama :metal

Ankara'da güzel konserlerde görüşmek üzere ;)

Burası Origam, burda besin zincirinin en üstündeki canlılar bulunur. Hayatta kalabilmek için çok dikkatli ve tedbirli olmak gerekir :D :D :D :) :)

Eskişehiiiiirrr önlere geliiiinnn !!! Gerekirse kan görmek istiyoruzzzz !!! :p ( Ankara' daki eski, düğün salonu konserlerinden bir alıntı ;) )

CelestialEra demiş ki:
Burası Origam, burda besin zincirinin en üstündeki canlılar bulunur. Hayatta kalabilmek için çok dikkatli ve tedbirli olmak gerekir :D :D :D :) :)

Eskişehiiiiirrr önlere geliiiinnn !!! Gerekirse kan görmek istiyoruzzzz !!! :p ( Ankara' daki eski, düğün salonu konserlerinden bir alıntı ;) )

:D :D

Anıl'ın da düğün salonlarında güzel geçmişi vardır anlatsın
kristal kola sponsorluğunda :LOL:

Hepimizin bir geçmişi var :twisted:
Kristal düğün salonu...
Aramızda orada da sahneye çıkanlar var ama ben değilim o :!: :!: :!:

Serkan sağol abi bu arada.

Güzel bir konser olması dileği ile...

alpago demiş ki:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: demiş ki:
flattenedcopy215sb.jpg

Eyvole Kerem ;)

Gurup arkadaşlarım sağolsunlar,3 kişicik gidiyoruz beraber ve bütün yolu uyuyarak geçireceğim kendi çapımda :evil:
Konser güzel olsun,ertesi sabah sınava gelir miyim bilmem :twisted:

Not:Bana eskişehire geleceğim/gelebilirim :roll: diyip istasyondan biletini almadan dönen arkadaşımada buradan saygılar sunuyorum... :twisted:

Güzel olacak,güzel bir konser :metal

mat demiş ki:
Eyvole Kerem ;)

Gurup arkadaşlarım sağolsunlar,3 kişicik gidiyoruz beraber ve bütün yolu uyuyarak geçireceğim kendi çapımda :evil:
Konser güzel olsun,ertesi sabah sınava gelir miyim bilmem :twisted:

Not:Bana eskişehire geleceğim/gelebilirim :roll: diyip istasyondan biletini almadan dönen arkadaşımada buradan saygılar sunuyorum... :twisted:

Güzel olacak,güzel bir konser :metal
bana saygılarını sunan canım arkadaşımı ben de burdan kınıyorum 8O ne zaman gelirim dedim be :D söz vermiyorum dedim sadece :D hadi hadi güzel bi konser olsun sizin için,gel bi de sınava gir, iş mi bu şimdi ;)

anilim abim :p ben de geliorum sanirsam konsere... :twisted:
ama nasil gidilcek bilmiorum yanliz gelicem çünkü,ve daa önce gitmedim e.sehire....yardimci ol..(ben bebek bu arada) :seytan

Birileri gelebilirim dedi ama :evil:

Burcucum,olabilir aslında fakat bir sorunumuz var biliyorsun :evil:

Biz yinede ankaradaki herkesi bekliyoruz NecromanceR kardeşimin dediği gibi :metal

Tolga Camli abimizden 12 mart'dan bir kac kare , fotograflar icin tesekkürlerimizi sunuyoruz ;)

Sahnede çömerken Tolga abi sagolsun ayak kısmını kesmiş yoksa coraplar meydana cıkacaktı 8O :LOL:
origam018kb.jpg

Powerımız Kemal'imiz ve siyah kollukları 8O 8) :D
origam023qw.jpg

CelestialEra demiş ki:

"Aloo Galaksi taksi....araba yooohhh..." Bu da astrahan soundcheck geyiklerinden bir kuple...eheh Kemalim vahşi kobram, clementin'im eskişehiri bi hoplat da gel bakalım...Origam'a başarılarının devamını diliyorum...
Saygılar...

Eyvallah saolasın Atıf' cığım :) arkamızda Astrahan desteğininde olduğu bilmek ayrı bir güzel ;)

Kafa koleksiyonumuza Eskişehir' den yeni parçalar ekleyip, şöle güzelce altı üste gelecek şekilde 1-2 sallayıp geleceğiz inşallah. Allah' ın dediği olur ;)

Görüşmek üzere... :twisted:

Geri