Origam (Metal) - Ankara

Başarılar beyler geçen hafta ilk defa izlemeye geldim ve beklediğimden daha iyiydi..Umarım herşey gönlünüzce olur..Bol esp'li günler bizlerin olsun :D :D

odtü çok güzeldi arkdaşlar...özlemisim metal dinlemeyi şöyle bangır bangır...ben kimmiyim ordaki tek beyaz t-shirt giyen adam :oops:

bu arada muratcım manowar çalmadınız :evil: ama olsun daş gibisiniz...

geleceinmetalcisi demiş ki:
kaçırmadık geldik ayrancı tayfasıyla ama az kişiydik bikaç arkadaş kasiyerlik yaptı da... çok güzel konserdi şarkılar tam da gaz'dı özel isteğimi de çaldınız (creeping death) teşekkürler :) ama fahri ve mert'le tanışmak nasip olmadı artık bi sonrakine....

Tanışırız kardeş ayıp ediyorsun.Ayrıca Creeping Death'i ben kendim için çalmıştım senin için de olsun :)

Görüşmek üzere 8)

NiCoTeeN demiş ki:
odtü çok güzeldi arkdaşlar...özlemisim metal dinlemeyi şöyle bangır bangır...ben kimmiyim ordaki tek beyaz t-shirt giyen adam :oops:

bu arada muratcım manowar çalmadınız :evil: ama olsun daş gibisiniz...

Walla bu durumundan ben de çok mutlu oldum :) Stay alternatif pardon metal =)

arkadaşlaaaarrrrr Origam nereye gitse süper olurduuu !!!! :LOL:

ORIGAM 21 MART ÇARŞAMBA GÜNÜ -yani 2 gün sonra- SAAT 21.00'DE KONYA GEÇİT ROCK BAR'DA !!!!

afiş yakında ...

Konya 'da bildiğim kadarıyla konser gibi değilde program gibi olacakmış :D Artık çürümeye yüz tutarız gibime geliyor.
Hadi bakalım hayırlısı.

ühühühhüüh bende gelcektiim :( nese artik bidahakine artih :D başarilar sayin sewgili pek muhterem origam sakinleri we sakin olmayanlari sizi sewioz biz kocaman .. uzun lafin kisasi başarilar :D

infradark_lead_guitarss demiş ki:
ühühühhüüh bende gelcektiim :( nese artik bidahakine artih :D başarilar sayin sewgili pek muhterem origam sakinleri we sakin olmayanlari sizi sewioz biz kocaman .. uzun lafin kisasi başarilar :D

NuMetalFan demiş ki:
Başarılar arkadaşlar.

Tesekkür ederiz arkadaslar destekleriniz için :)

Bu arada yarın Salı , yani Origam saat 21.30 Yolcu'da olacak , sizleri de bekleriz , sevgiler saygılar sunarız :)

origam.jpg

Radyo D yarışmasında bişey çıkmadı arkadaşlar.Anladığım kadarıyla POPSTAR tadında bir yarışma hayal etmişler çünkü finalistler içinde ben rock parça göremedim neyse...

1 Nisan Pazar günü bir kanser hastasına yardım amacıyla HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ROCK TOPLULUGU konser düzenliyor; konser geliri hastaya tedavi amaçlı yardım olarak ulaştırılacaktır işte konser afişi :

[img=http://img150.imageshack.us/img150/8923/yard305mafi3511jv6.th.jpg]

Konya'daki ilgiden ben çok memnun kaldım bi o kadar da üzüldüm ki Konya'daki bu kitlenin yarısı Ankara'da yok.Neden yok ? :roll: Herneyse..Geride kalmış güzel bir program&konser karışımı bir performanstı.Bir kaç fotoğrafla da canlandırmak isterim o anı yeniden :) Organize eden arkadaşlara teşekkürler.
Görüşürüz..

Geri