Origam (Metal) - Ankara

evet pazartesi ;)
RockThe Başkent 3'müş etkinliğin adı ...
çıkacak diğer gruplar ve afiş :

-Echoes
-Roundabout
-Virgin Soul
-Heaven's Door

rtb3.jpg

havens door grubu çıkamayacak .. bir düzeltme yapayım dedim.. origamı amfi tiyatroda izlemek çok zevkli olacak aynı sahneyi paylaşmak ayrı bir zevk olacak:)
bu arada başkent universitesine sıhhıye ve tunus caddesindeki saat başı kalkan otobuslerle ulaşabilirsiniz .. organizasyon ücretsizdir..
pazartesi görüşmek üzere

Bugün sarkma atlama kopma ivme çekic uzun atlama curling gibi durumlar olmazsa saat 7 gibi Başkent Amfi Tiyatro'dayız.Tekrar hatırlatalım Sıhhiye Köprüsü üstünden dolmuş ve servisler hareket etmektedir vızır vızır.Konser de görüşürüz.

Oncelikle bugun bizi Başkent Unversitesinde izleyip alkıslarını esirgemeyenlere tesekkürlerimizi gonderiyoruz saolun :)

Origam grubu Bas gitarda Anıl ve Davulda Mert ile bazı kişisel sebeplerden dolayı yollarını ayırmış bulunmaktadır , kendilerine bugune kadar gruba olan katkıları , arkadaslıkları için tesekkür ederiz.
Hayatlarında ve muzikal yaşantılarında da başarılar dileriz.

Yeni davulcumuz ve basscımızı 1 hafta içerisinde duyurucaz, görüşmek üzere :)

bass ve baterinin ayrılması yazık olmuş özellikle bass... yetenekler de az bulunur tabiki.. geçmiş olsun diyorum origam'a ve anıl dayıma, dayımın yeni ve güzel grup ufuklarına yelken açması dileğiyle...

Evet Origam'ın basscısı , Origam'ın ilk kuruldugu kadrosunda ki basscısı olan Ali Deveci olmuştur.

Aramıza ; uzun bir donem gectikten sonra tekrar dahil oldugu için mutluyuz , sevinçliyiz , vatana millete hayırlı olsun :)

nevermore demiş ki:
Evet Origam'ın basscısı , Origam'ın ilk kuruldugu kadrosunda ki basscısı olan Ali Deveci olmuştur.

Aramıza ; uzun bir donem gectikten sonra tekrar dahil oldugu için mutluyuz , sevinçliyiz , vatana millete hayırlı olsun :)
Teşekkürler Serkan.
Yeniden grubuma dönmek güzel oldu benim için özlemiştim açıkçası. Bakalım üstümdeki pası biraz atayım parmaklarım biraz su toplasın neler yapabileceğim merak ediyorum:D
Umarım arkadaşlarımın beklentilerini boşa çıkarmam.
Herkese selamlar...

Origam merhaba...
Nerden çıktı bu ünistar işi anlamadım...
Ulan tek adam gibi grup sizsiniz o listede...
Ayrıca sizi çok bi özledim ankara ya da gelemiyorum...
Murat keyfin yerindedir heralde???
Tüm Origama başarılar dileyerek noktalıyorum gereksiz serzenişimi...
Yolunuz açık olsun...

Geri