Origam (Metal) - Ankara

Teşekkürler :)
demomuzu şu an itibariyle Limon Bazaar'da bulamayabilirsin ama Zıt Müzik ya da Rock Store'dan temin edebilirsin ...
görüşmek üzere ...

Şahsen benim için bu albüm çok büyük bir değer taşıdığı için 2 tane aldım..ehehe =)
Bu arada hasret bitiyor,Ankarock süper olucak :twisted: :twisted: :twisted:
AIB üzerine yoğun istek olursa 2 kez dinleriz değil mi :LOL:

evet konsere 2 gün kaldı ...
herkesleri bekliyoruz !!! :twisted: :twisted: :twisted:
ankarocksonkucukxz8.jpg

konserde demo CD'mizi de temin edebileceksiniz ...

konser süperdi arkadaşlar, demoyu da kaptım:) grup da tam süper olmuş bide... hayde devam osaman... :metal

beğenmene sevindik ;) bir de fotoğraf çekenler forumlarımıza fotoğrafları koyarsa çok mutlu olacağız :)
dün itibariyle Limon Bazaar ve Rock Store demo CD'lerimizi tekrardan bırakmış bulunuyoruz ... ilgilenenlere duyurulur ;)
görüşmek üzere ...

Konser tıklım tıklımdı ve oldukca kalabalık bir kitleye caldık , insanların genel olarak bize tavırları ve yorumları cok iyi yondeydi , orada bireysel olarak birsürü insanla tanıştık ve origam hakkında konusup iyi dileklerini eleştirilerini yorumlarını dinledik :)
Ama sanırım kitleler farklı oldugu için aynı ilgiyi forumlarda göremiyoruz bende konsere gelip farklı sitelerde yazan insanların yorumlarından bazılarını alıntı olarak koymak istiyorum :)

herPesS- demiş ki:
origam gayet ıyıydı, konserın yarısı buram buram orıgam kokuyordu zaten =P demodan calınanlar da ınsanların bayıla bayıla dınledıgı coverlar kadar ılgı gordu,hos bır sey bu tabi..

06ANKARA demiş ki:
origam coverlarıyla dikkat çekti yorumlarını beğendik..konserede sıkı hazırlandıkları belliydi-yaptırdıkları origam t shirtleride güzeldi...

hasozer demiş ki:
ORIGAM zaten takdir ettiğim gruplardandır ve beni yüz üstü bırakmadı o gün de,gerçekten etkileyici parçaları ve coverlarıyla bizi mest ettiler kendilerine...

Geri