Origam (Metal) - Ankara

nevermore demiş ki:
Bekleriz efendim :)

afkucukvj6.jpg

Geçenki konsere geldim, son haliniz baya iyi olmuş arkadaşlar. Yeni davulcunuzla da ilk defa dinliyorum, cuk oturmuş, Fahri demişti de bu kadarını tahmin etmemiştim. Maske olayı da beni benden aldı, Türkiyede amatör grupların sahnelerinde göremediğimiz değişik birşey olmuş, seyircinin direk ilgisini çekiyor ve ayrı bir hava katıyor.

Neyse başarılar diliyorum, kolay gelsin..

PS: Fahri ağğbi gurbaanın olam :D

Duyuru

Davulcumuz Alper Aykut son anda çıkan işi dolayısıyla 15 Mart Cumartesi günü sahne alacağımız Underground Metal Fest 1 organizasyonunda bizimle çalamayacak. Onun yerine eski davulcumuz olan Kemal Hatipoğlu konserde bize eşlik edecek.

İnşallah sahalara dönüşümüzde olacak Mert' ciğim ama bu olay daha çok eski grubuma zor anında yardım etmek ( daha önce Lost Infinity' ye İzmir konserinde yaptığım gibi) ve zaten benimde içinde bulunduğum, bir çok zorluklar içinde bir şeyler yapılmaya çalışılan Türk Metal camiası için elimden gelen bir katkıyı yapabilmek adına bir katılım.

Umarım o gün konsere gelen, izleyen arkadaşlar diğer gruplarla beraber Origam' la da eğlenip iyi vakit geçirirler.

Cumartesi IF' de görüşmek dileğiyle...

Geri