Origam (Metal) - Ankara

Bizde seni yeriz Can' cım :) 5' imiz ( Origam grup elemanları ) birer ısırık alsak valla daha da kalır ertesi güne. Saklarız sonra seni buzdolabında, ertesi gün 1-2 öğün daha idare edersin bizi :) :p

Ülen cümbüş ( alpago' ya ) o zaman senin resim farklımı len sanki :)

Ahanda seninkide önden ve siyah beyaz, benimkide önden ve siyah beyaz :) Sende de kelle bende de kelle :D

Kasıtlı yaparız biz öyle bilerek. Grupça örgütlenip aynı şeyleri yaparız. Mesal imzamızda öyledir. Bu sayede müzik yaparken senkronumuz ve uyumumuzda tavanlara çıkmaktadır :D :p :mrgreen: ;)

Ahanda yapılabilinecek açıklama budur ALpago' cuum umarım tatmin etmiştir :)

Görüşmek dileğiylen, öptüm gül yanaklardan ;)

Onu öptün bunu öptün de yeter ama bi dur demek lazım sana kaslı çocuk , zaten senin anılla buluşup bi yere gidecek misin gitmeyecek misinlerin yüzünden günde milyonkere program değiştiriyorum.Adamı Ayar Etme :twisted:

Öptüm :D

Bronx demiş ki:
Onu öptün bunu öptün de yeter ama bi dur demek lazım sana kaslı çocuk , zaten senin anılla buluşup bi yere gidecek misin gitmeyecek misinlerin yüzünden günde milyonkere program değiştiriyorum.Adamı Ayar Etme :twisted:

Öptüm :D

Ortak elimde değil,Kemal ne derse yapıyoruz :)

Yoksa öpüyor adam :twisted:

origam a başarılar ben buraya mesaj yazdım diyebiliyordum yazmamışım.
canlı izleme imkanıda bulamadım daha sizi
şöyle güzel bi konser olsada izlesek diyorum sizide
kellesi kopacak a adamlar varmış cellat arayan yokmudur ?
ama cellatlar :D
kısacası ben artık bi kaç kellenin koptuğunu görmek istiyorum. bunuda en iyisiz yaparsınız.
dipnot: kelle konusu işin espiri kısmı öne göre
beste çalışmalarında başarılar

Geri