Origam (Metal) - Ankara

Origam'ın çok özel pozları gazetelerde manşetlere taşınmış. Grubu yakın zamanda Vaşingtın Post, Bilt, Lö Fğaannzz gibi gazetelerde de görmek istiyoruz.

Eyvallah Çağlar ve Onur saolun güzel sözleriniz ve desteğiniz için.

İnşallah pazar günü Saklıkent' e gelenlere güzel bir şov sergileyeceğiz...

Herkesi AnkaRock2006' ya bekliyoruz ;)

SABAH GAZETESİ KÜPÜRÜ
ankarock1rf2.jpg

HÜRRİYET GAZETESİ KÜPÜRÜ
rock1gx8.jpg

Sevinsem mi üzülsem mi anlamadım :?

Yarın albümlü Magick, İstanbul'dan uzun bir aradan sonra Northern Lights, 1.5 yıldan beri ilk defa Soulitary, Ankara'da ilk defa albümlü Sabhankra, yeni kadrosu ile Rewind, yeni besteleri ile Origam, İzmir'den ilk defa Gates Of Eternity, ilk sahneleriyle Katapult karşınızda olacak. Bilet satışları kapıda olacak ve bira sadece 3 YTL olacak içeride... Doyasıya metal için hazır olun. İlk grup Katapult saat 13.30da sahnede olacak, son grup Magick ise 9.00-9,30 civarında sahnede olacak. Biletler kapıda satılıyor, sadece 8 YTL. Ankarock 2006 Saklıkent'te kapı açılış saat 13.00'de...

Bugün Origam Saklıkent'i İnleticek :LOL: , Origam Ortalığı Yerlebir Edecek 8) , İnsanlar Kafalarına Sahip Çıkamayacaklar :metalhead , Kaçıran Müzikseverler Pişman Olacak :kafaat :twisted: :twisted:

Gelen Herkese Şimdiden İyi Eğlenceler.... :icelim :metal

tebrik ediyorum çok çok güzel
bir performans sergilediniz.
vokaliniz ismini karıştırmıyorsam sayın murat bey :D gerçekten başarılı bir vokal olduğunu gösterdi.
davulcunuz ismini yine karıştırmıyorsam sayın kemal bey gerçekten iyi bir davulcu olduğunu bize gösterdi.
alkış alkış
gitaristiniz serkan ve diğer gitaristiniz (kusura bakmasın ismini hatırlayamadım şimdi) gerçekten kaliteli ve iyi birrer gitarist olduklarını gösterdiler
bascınız ne yazıkkı ismini hatırlayamadım kusura bakmasın. iyi bir bas gitarist olduğunu gördük. tebrik ediyorum.
bestelerin ve coverladığınız parçalar güzeldi
böyle devam edin başarılarınızın devamını diliyorum.
tekrar izleyebilmek ümidiyle

SMITD çok teşekkürler güzel yorumların için.

Umarız ki ilerde daha da güzel konserlerde ve performanslarda görüşürüz. Sağlıcakla kal.

Bu arada ismini hatırlayamadığın lead gitarist ve back vokal olan canımız ciğerimiz elemanımızın adı Tayfun, yine sevgi pıtırcığı, can ciğer bascımızın adı da Anıl.

Tekrar teşekkürler. İleriki olaylarda görüşebilmek dileğiyle :twisted:

teşekkürler yorumların için ...
bizim için de güzel bir konser oldu ses sistemi de oldukça iyiydi SAKLIKENT sonuçta ..

ancak Ankara'nın metal müzik dinleyicilerine ve izleyicilerine ne oldu bilmiyorum artık amatör grupların konserlerine ilgi göstermiyorlar ancak bu amatör grupların hep dinlediğimiz metallica megadeth iron maiden hammerfall iced earth stratovarius vs... gibi profesyonel gruplar olabilmesi için desteğe ihtiyacı var .

Ankara'ya Sodom gelicek yakınlarda Haggard gelicek eminim ki o konserler dolup taşacak vay be ne çok metalci varmış diyeceğiz ...

keşke bu ilgiyi kendi gruplarımıza da göstersek de Türkiye'den de metal grupları dünya çapında başarılara imza atsa ve türkiye'de de ilgi görse başka Pentagram çıkmayacak mı bu memleketten ...

CelestialEra demiş ki:
SMITD çok teşekkürler güzel yorumların için.

Umarız ki ilerde daha da güzel konserlerde ve performanslarda görüşürüz. Sağlıcakla kal.

Bu arada ismini hatırlayamadığın lead gitarist ve back vokal olan canımız ciğerimiz elemanımızın adı Tayfun, yine sevgi pıtırcığı, can ciğer bascımızın adı da Anıl.

Tekrar teşekkürler. İleriki olaylarda görüşebilmek dileğiyle :twisted:
ben teşekkur ederim. ne demek okadar güzel sahne performası izlettiğiniz için .
hatırlatma için teşekkur ederim. sayın tayfun bey ve sayın anıl bey isimlerinizi kolay kolay unutmam artık.
tekrar başarılar tekrar canlı olarak izleme imkanımız olması dileğiyle çalışmalarınızın devamnı bekliyoruz.

yav ben anlamam origamın yeni vokali tayfun olmalı çok ciddiyim!!! :twisted: muratta ortada kafa sallayıp seyirciyi coşturmalı :LOL: :LOL: valla adamın vokali çok sağlam benden demesi...bu arada ilk çaldığınız beste end of the gameden daha güzel...

:metalhead

arkadaşlar sizi tebrik etmekten usandıımı belirtmek isterim!!! anıl özellikle seni danamm :LOL: sizi her ne kadar gişeden dinlemek durumunda olsamda gene bi hoş geliodunuz kulağa :p teşekkürler ederis efemm

Bence Ankara seyircisinin çoğu ünlü grupların DVD' lerindeki eski olaylarını, görüntülerini gösteren footage kısımlarını izlemeli.

Böylece o grupların neden ve nasıl dünya çapında gruplar olduklarını anlayabilecekler. Bir Stratovarius Visions DVD' sini izleyin bence arkadaşlar. DVD' ye gerek yok esasen eMule' den DivX' ini indirin ve izleyin. O bahsettiğim, grubun adı yürümeden önceki zamanları bir görün, footage bölümleri. O zaman nerede hata yapıldığını eminim çok iyi anlayacağız...Çünkü şunu iyi anlamak lazım, hiç bir grup milyonlarca albüm satar vaziyette ve süper çalıyor olarak çıkmadı...

Saygılar.

Güzel yorumlarınız için ve üşenmeden gelip destek veren herkese teşekkürler..Yine mevzular hemen hemen aynı ama buda Türkiyenin gerçeği elden bişey gelmez sonuçta ilginin ve desteğin artmasını ümid etmekten başka çare yok ..Alpago sanada teşekkürler ama Muratın hakkını da kesinlikle vermek lazım çok çok iyiydi dün gerçekten ben back vokalde devam ederim fırsat buldukça zenginleştirmeye çalışıyorum vokalleri beğenildiyse ne ala :D

Dedim bana da mikrofon uzatın diye ama :D ...Origam gayet iyi çaldı karışan yerler sound yüzündendi ki bu her grupta oldu.Her geçen gün sahneye daha hakim olan Origam'ın elemanlarını teker teker kutluyorum.
Gereksiz birşey söyleyebilrim ama dayanamadım :D Sahnede dizilişiniz biraz acayip oldu Murat Tayfun ve Anıl'a yaklaştıkça Serkan yalnızları oynadı...Biraz daha iyi dizilebilirsiniz arkadaşlar.Öptüm :D

p.s:Kemalciğim bol bol çektim seni , hadi gene iyisin :p

Görüşürüz ;)

Valla Mertcim sağol güzel sözlerin için diziliş olarakta amfilerin yerini bozmadık başka bi şekil yapamazdık murat ortada olcaktı tüm gruplar için geçerli olan bişey daha var sahne büyük ve sound kükreyince performansın nasıl etkilendiğini tüm gruplarda gördük her grup ayrı ayrı çok profesyonelce çaldı diye düşünüyorum ben gelmeyenler çok şey kaçırdı tabi ama öyle düşünmedikleri kesin 8O :D

Geri