sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

KONSER-G%C3%96LGE-afis_1024.jpg

arkadaşlar Drednat olarak konserinize gelmeye çalı$acağız. Giri$ ücreti biraz fazla olmu$. Ki bilirsiniz belki grubumuz sefil hayatıyla dikkat çekiyor :) Gelemezsek başarılar.

Drednat

Drednat demiş ki:
arkadaşlar Drednat olarak konserinize gelmeye çalı$acağız. Giri$ ücreti biraz fazla olmu$. Ki bilirsiniz belki grubumuz sefil hayatıyla dikkat çekiyor :) Gelemezsek başarılar.

Drednat

evet ya çok pahalı hakkaten, bende arkadaşlara söylerken çekiniyorum. ama üşenmediğim zaman ben kendim ayarlicam bir konser oldukça ucuz bi şekilde.

maevar demiş ki:
Drednat demiş ki:

Drednat

evet ya çok pahalı hakkaten, bende arkadaşlara söylerken çekiniyorum. ama üşenmediğim zaman ben kendim ayarlicam bir konser oldukça ucuz bi şekilde.

Hmm.. aslında neden olmasın ki :)

arkadaşlar konserinizde başarılar...her ne kadar ben konsere gelemesemde..:( bu arada yeni şarkınızı ''myspace'e''koymuşsunuz;ama ben dinleyemedim açılmadığından:( inş en yakın zamanda dinlerim....tekrardan size başarılar...daha iyi başarılar elde etmenzi dileğiyle..ehehe..ne konuştum bee....sizi seviyoruz :D

Geri