sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

ponzacım bizim okulda burs alınca üstüne bir de para vermiyorlar mı :) biz napalım, yok ki bursum :( giremiyoruz konserlere :) sizde en kısa zamanda toparlanın, beraber konser yapacağımız zaman çok güzel olacak..

ponza demiş ki:
vay beyler konser var haber vermiyosunuz ha alacağınız olsun vakit bulabilirsem gelecem. bir felsefeci olarak fizik dersi alıyorsan vakitde altın niteliğinde oluyor nese görüşmek üzere.

lan anıl hiç görünmüyosun nerelerdesin iş-teknik bölümüne geçtin bu seferde okula mı uğramıyon ha :)

efendi kıskanmayalım bölümümü, kurban olun hepiniz güzel sanatlara :) bir karton kesiyoruz diye iş-teknik falan. bozmayın benim asabımı :)

konsere gelecen elbet o zaman alacam hesabını. hem burslulara gıcığız biz bilkentliler olarak bilmiyor musun :) doğramacı sana veriyor parayı ordan ver sende bilet parasını huhe :p

sertsessiz demiş ki:
kimlik olayı güzelmiş ya, anıla soracaklar kesin yine, her zaman aynı muhabbet, "ben 21 olacam 2 ay sonra" - ben yine de bir göreyim kardeşim. :)

görüşmek üzere.

şimdi, ufak gösteriyoruz diye bu kadar dalga geçilmez ki ayıp değil mi topluma açık ortamlarda. Müzikle ilgilen arkadaşım :p

şimdi ozan'ı da geçelim de afişi yapan arkadaş güzel iş çıkarmış ellerine sağlık hakakten.

eminim cumartesi güzel bir gün olacak, bir de ben o gune kadar gitarıma level atlatırsam daha da guzel olacak :p

bakalım seyircinin performansı nasıl olacak :)

nokiasupersound a bakarken katılan gruplardan birininin ismi
SeRT SeSSiZLeR :)

Altay SUNA
Vokal-Ritm Gitar
Eğitim: Üniversite Öğrencisi
Uğraş: Herşeye karışır,bulaşır:)

Dost Akyıldız
Lead Gitar
Eğitim: Üniversite Öğrencisi
Uğraş: Hep müzik,hep müzik..

Hakan Yılmaz
Bas Gitar
Eğitim: Üniversiteye hazırlanıyor
Uğraş: Grafiker

Murat Berköz
Davul
Eğitim: Üniversiteye hazırlanıyor-Reklamcı olarak çalışıyor
Uğraş: Reklam

Süleyman Yılmaz
Klavye
Eğitim: Üniversiteye hazırlanıyor-Grafiker olarak çalışıyor
Uğraş: Grafiker

ben den söylemesi :D sizle alakası yok tabi ama ismi nerden buldular acaba :LOL: ?

dalga geçiyosun..

bir bu eksikti valla. grafiker olarak çalışan reklamcılık yapan adamlar 12 yaşındaki çocuk gibi yazıyolar. bu da güzel.

gelip dinleyip eşlik eden herkese teşekkürler. Bir de sahne süresi çok kısıtlı olmasa pek daha hoş oalcaktı gönlüm ama olsun artık.

bir de önümde kocaman monitörler varken neden açmazlar onu da anlamış değilim :)

evet benim gibi, gözlemlediğim kadarıyla sahnede bas sesini duymakta zorlanan arkadaşlar vardı...

gelenler ve dinleyenler, siz büyüksünüz...

ps: organizasyon işinin ne kadar önemli olduğunu bugün daha net anladım!

angarya organizasyona teşekkür ediyoruz. anti-organizasyondan göktuğ "herkes organizasyon yaparsa böyle olur" demişti biz de vay fırsatçı demiştik ama iyi demiş, kendisinden de özür diliyorum. kimsenin gitar kursunun ya da dersanesinin yarattığı aksaklığı çekmek zorunda değilim.

evet guzel ama kısa bir konserdi. ozana katılıyorum böyle organizasyon olmaz herkes iyi bildigi işi yapmalı özellikle de yetkililerden birinin sahne önüne gelipte bitirin bitti demesi çok ilginçdi

Geri