Eski polaroid Fotoğraf Makineleri

Beyler şu makineyi hediye edicem fakat şu bastığı kağıdı ya da filmi bulamadım. Nerde satılır fiyatları ne kadardır. Yardımcı olursanız sevinirim

İstanbul'daysanız Sirkeci tarafından bazı dükkanlarda mevcut (daha 4-5 gün önce gördüm) ancak sormadım, pahalı olduğunu tahmin ediyorum. Polariod 300 değil herhalde, bunun anlık filmlerinin 10'lu paketi 80 Tl civarında dükkanlarda.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
cevaplarınız için teşekkür ederimde fotoğrafçılar satmıyor sorunca burun kıvırıyorlar.. Sirkeci'ye bakarımda o kadar pahalı olmasının sebebi nedir yahu daha ucuza bulamaz mıyım?

cevaplarınız için teşekkür ederimde fotoğrafçılar satmıyor sorunca burun kıvırıyorlar.. Sirkeci'ye bakarımda o kadar pahalı olmasının sebebi nedir yahu daha ucuza bulamaz mıyım?
Gizz'in dediği gibi online olarak sahibinden.com en uygun fiyatları vermiş. Dışarıda o fiyatlara bulabileceğinize ihtimal vermem. Ama ortada abartı bir durum yok, buradaki fiyatlar da USA/Avrupa fiyatları ile aynı sayılır.
http://shop.the-impossible-project.com/shop/film

Sebebi aslında belli, 1200-Spectra ve diğerleri artık üretilmiyor dolayısıyla anlık filmleri de orjinal olanlar aslında, üretimi yok yani. Polaroid elinde kalanları üretim tarihinden bu yana dondurucularda saklıyor :) Geçen sene firma classic line olarak bir üretim planlıyordu ancak sanırım asla olmayacak, olsa bile yine pahalı olacaktır.

Geri