Şöyle Bi Başlık Olsun Canı Sıkılan Girip Saçmalasın...

Bu arada, Epiphone'ların bazı ilk kullanıcıları üzerinde ilginç bir sevindirik etme etkisi var. Gibson'un sitesindeki yorumlara bakarsanız bunu çok net görebilirsiniz. Epiphone'un bazı modellerini alan insanlarda mutluluk hormonunu yükseliyor sanki. Hani tamam, çoğu iyi gitarlar ama, gitarlar bir tür kimyasal mı salgılıyorlardır neyse artık, bu etki yine de araştırılması gereken konusu bence! :)

Burdada "ilginç bir sevindirik etme etkisi" öldürdü beni yahu. Alemsiniz :)

Burdada "ilginç bir sevindirik etme etkisi" öldürdü beni yahu. Alemsiniz :)

Sen ne diyorsun? İlk SG Epiphone çalışımı görsen, zannedersin Tony Iommi gelmiş takılıyor. O ne gaz, o ne gaz!? En beceremediğim şey sweep picking idi onu bile yaptım :) Dahası var, satın aldıktan sonra bir de Tony Iommi bıyığı saldım gaza gelip, devrimci gençler gıcık olurlar, kovalamaya niyetli bakarlar, bıyık tamam ama gerisi tutmuyor beri yanda çelişkiye düşerler :D

Epiphone böyle tehlikeli bir gitar, mahvediyor psikolojiyi! Kalitesi kişiden kişiye değişebilir ama placebo etkisi en güçlü gitar olsa gerektir!!

İlk epi lp100'ümü aldığımda bende bıyık bırakmıştım yahu. Tesadüf. Demek ki herkeste aynı hormon salgılanıyo.
Strat alınca kestim ama. Gazi'de okuyorum zaten, tehlikeli olmaya başlamıştı o bıyık. :D

Ne jakı ya? Gitarla amfi yanyana gelince ses ordan gelmiyo mu yaaaaa. Uuuuuf. Bi de 1 aydır çalıyorum mastır of papıts çalabilir miyim :)

bunlar yetenek işi yahu 300 tl lik gitarla alınır metallica soundu. :D geçenlerde 150 tl lik isimsiz gitar geçti elime amfiye bağlamadan 64 lük monster sweep attım ne mastır of papıts ı. :D

Ya arkadaşlar süpersiniz gece gece nasıl güldüm anlatamam :D :D
"X2 al emg tak her soundu alırsın denedim %100 çalışıyor" demek haha :D :D

O değil de "mastır of papıts" çalmak isteyen arkadaş varmış kot ceket ve deri pantolon tavsiyemdir. Gitar filan pek de önemli değil :p

Geri